ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Цариградско шосе 425&markers=София,бул.Цариградско шосе 425

ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ

Работя в ЕЛД от 1 година. Преди на 1 ефективно работещ се падаха 3-4 човека чиновници. Сега, понеже се разбра, че са неефективни, решиха, че ще се увеличават чиновниците, а няма да има преструктуриране на безделниците. По мое мнение ще станат 4-5 на един работещ. Това може да го допуснат само некадърни началници - хора, които не искат да работят а да си прехвърлят задълженията на друг. В ЕЛД не можеш да израснеш, не можеш да направиш кариера - с хора, които са движени от егоизъм и простотия не можеш да се бориш и да вирееш около тях. Не препоръчвам да си хабите времето с тази фирма! само ще ви кажа един факт: когато миналата година се пренесохме от центъра на София в склада на Цариградско шосе, безделниците не мислеха как да работят, а как ще се приберат по-рано и как кафе машината в помещенията е гадна.

За шофьори. Договора е от 4 листата. Има разминаване  между казаното на интервюто и условията в договора. ВНИМАНИЕ! След като подпишеш договора, същия ден или на следващия ти дават да подпишеш декларация към политика за управление на служебните автомобили. На първия лист, там където си слагаш подписа, т.7 и т.8 даваш съгласието си да останеш без заплата и да "бъде реализирана имуществена отговорност "т.е. да изпратят съдя изпълнител. Това е първият лист. Декларацията е от 20 листа. Копие от декларацията не получаваш. Фирмата се управлява само от упълномощени лица. Имат силни позиции в Инспекция по труда и мин. на транспорта.

всичко което казват колегите е така аз работя при тези и скоро се махам само че аз съм в одел весници и не съм в софия.в тази фирма има повече началници от колкото работници и тези началници са все некомпетентни и не си разбират хич от работата.постоянно се гледа как да ти се режат от парите всеки ден по нещо ново и то в ощърб на работника.добре са както казаха и колегите само лизачите и топачите.договорите които подписваш не съ реални пример при мен договора е за 40 часова 5 дневна работна седмица а аз работя вечер от 1 часа до 8 часа сутрин дори и в събота така ми се вразва 6 дневна раб.седмица.а 1 път в седмицата се остава след шофирането и разкарването на весници да гледаш бракове и в този ден отиваш в 1 посред нощ и се прибираш в 4 следобяд.абе кво да кажа бегаите далеч от тази фирма.сега обмислям дали да не ги съдя за този договор.а пропуснах да кажа по договор се водя от 9 сутрин до 5 следобяд нищо общо с истината

пълна трегедия е тази фирма качват качват нови неща и гледат сеира на ТП колко може като трябва да се наваксва се почват смс след смс  и постоянно атаки уволнение други чакат и т.н КОЙТО И ДА КАНДИДАТСТВА В ТАЗИ ФИРМА  ДА ЗНАЕТЕ РАБОТИТЕ 13-16 ЧАСА ЗА СРЕДНО ЗАПЛАЩАНЕ 500 ЛВ СЪС КЛИЗМА.Единият ден се казва хайде закъсняваш на другият защо се прибираш толкова рано МЛОУМНА РАБОТА!!! Който е влязъл тук голям кол зи е заврял отзад!!! Сутрин от 5:30 до вечер 19:30  ако някой за в бъдеще му се работи да идва в тази фирма.Аз не виждам да се задържа тук както и колегитеми с които работя

В София е същото - колкото си по-некомпетентен, толкова по-добре, добрите си тръгват, смотаняците остават. Както казваше Вальо, някогошния шеф на търговците: "Кръв ще се лее!", което говори за неговата простотия. И се лее, защото никой не се вслушва в здравия разум, а си вярват един на друг! Искат увеличаване на оборота, но как ще има нови обекти, като се увеличават "Лафките", а намаляват обикновените магазинчета за цигари. ЕЕЕЕ - трябва да си пълен Идиот, за да не разбереш, че няма как да се изпълнят "Таргетите".

Здравейте, каквото и да си говорим нещата тук не са наред и то по причини прости тук си властва шуробаджанащината  и това си е и вината не е в централата в софия а на място тук в депо варна.Първо не е нормално хора които си нямат абсолютно никаква представа от какъвто и да било вид търговия да бъдат назначени като бекъпове или Старши търговски представители.Не е нормално също така едни райони да са така сформирани че с лекота да си правят таргетите и да стигат заплати от хилядарка нагоре а други да не могат да докарат и 700 и логично хората ще напускат ако не са от богопомазаните за които стана дума и в даден момент обаче ще останат само те връзките и тогава на къде господа кой ще е перманентно виновен когато останат само некадърните гъзоблизци връзкари като Димитър напр.

Извикаха ме на интервю в тази фирма но от тук прочетеното мисля да не ходя,този саит наистина ми е спестил много ходене по мъките.Браво!

Всичко което е писано е пълната истина ! Ставаш в 04:30 часа , час по късно вече си в склада и към 06:00 излизаш , много често имаш над 300 км с 40 - 45 клиента  и се пребираш към 17 часа .След което започва великото отчитане и всяка вечер пълна ревизия на буса.Около  20 часа може да си се прибрал .  И това е при положение ако през деня не получите някой смс гласящ " Колеги днес е много важен ден за фирмата и напомняме , че се работи до късно като се минават допълнително клиенти и километри " ! За управлението в град Варна е пълна трагедия . Има 2 супервайзори ( СВ ) Иван Петков и Йордан Караиванов пълни некъдърници и двамата . Заплатите се вдигат само на определени хора повечето от който са натегачи и гъзоблизци  . Всеки вторник в 06:00 часа има оперативка . Там започват заплахите , налагане на глоби и какво ли още не . Въпросния Иван Петков се е взел за Господ коли и беси , налага глоби за всяко едно нещо . Глобите обаче са само за определени хора който не са му на сърце или по точно не му се четкат и мазнят . Всеки ден излиза някоя нова процедура за работа , на следващия ден идва др. процедура която отменя предишната това е ПОСТОЯННО . Докато накрая вече им изгубите края и точно тогава идва Иван и ви глобява с 50 - 100 лв ( понеже еди кое си нещо не сте го правили по определения начин ) . Ходи , чакали и дебне като лисица само да стъпиш на криво и да те ГЛОБИ ! За Йордан Караиванов какво да кажа , че му куца една обикновенна екселска таблица , а е СВ ! Стой пред склада и цигара след цигара , до часа в който не се върнат мърчендайзерките . Гледа ги така сякаш жена не е виждал , очите му светват и започва да се облизва  като гладно куче пред Гюрлата . Той не дебне и не чакали , за целта си има куче . Пуска го в даден бус уж да помага ,а той чакали , дебне и слухти , че да може да достави достоверна информация на СВ си . Много обича в почивния си съботен ден да киризи кой бус ще отиде на автомивка която се намира срещу апартамента на СВ . Има хора от неговата група на който такъв чадър им е опънал , че дори есенен дъжд да завали в офиса няма да се намокрят . Ако си му от любимците му няма никакъв проблем , ако се напиете като мастия и НЕ СЕ ЯВИТЕ на работа . Въпросния човек се покрива и всичко е 6 + .  Ако СВ са истински мъже нека да се изправят на една оперативка  и по именно да оправдаят избирателното повишение на заплатите на хора който дори не си покриват MLP - то . А на хората без повишения да обесят защо нямат такова  . За съжаление с въпросните СВ и некъдърното им управление или по точно дебнене много от кадърните момчета ще си заминат . Тяхното деление на хората поражда злоба и напрежение  между колегите . Но явно това им е целта .

Чета,че повечето мнения са за ТП,аз бях в отдел преса.Преди да започна работа там,обещанията бяха за повече пари,а реално след 2 месеца вече не беше така.Бивш вестникар съм и знаех какво и как да се прави,но "началниците" ни бяха висшисти без никакъв стаж.т.е учехме тях какво да правят.повечето неща не се възприеха,но след като ни освободиха от работа направиха всичко каквото им казахме,но си приписаха заслуги.Работното време беше от 00:00 до около 08:00,но реално някои отиваха още в 23:00,защото бусовете идват по различно време,а си отивахме след 09,09:30,защото имаше много работа.Като условия на труд е ок.,каквото ни е било нужно горе -долу са го осигурявали.Простотията идваше от началниците в София,К.К.,бившия ни логист Калоян Вълков и още един Петър Стоев от Шумен,както и от Регионалнитена Лафките,които си мислят,че си и техен работник.Иначе колегите са си о.к.,заплатите ги превеждаха навреме,ваучерите и тях.Договорите бяха по закона,но заплатите ниски.Не плащаха извънреден труд-изобщо.Много вожд-малко индианец.

От трите месеца престой в склада мога да кажа следното:
Местоположение,транспорт-служебен бус препълнен сутрин,алтернатива автобус №5 или кола,но се намира накрая на света.
Пари-600лв.заплата+60лв. в купони за 160работни часа, повече пари означава извънредни часове,но когато преценят "отгоре",за което обаче разбирате в самия работен ден или предния ден в най добрия случай.
Атмосфера,колектив,условия-напрежение,викове,студ-не са взети елементарни мерки за да  се запази топлината в халето/в съседния склад е направено/.
Мениджъри,супервайзори и тн.- най-некадърните имат властта да викат и раздават команди,а се държат като надзиратели на роби.За годината в която работи склада, няколко пъти се променя схемата на работа и винаги е във вреда на персонала-все по малко пари за повече време.Никакви шансове за кариера.
С една дума-трябва много да сте закъсали за да почнете в склада.Мога  да кажа ,че съм щастливо напускащ.Скоро ще има много свободни места,само да се затопли времето.
Успех!