ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Цариградско шосе 425&markers=София,бул.Цариградско шосе 425

ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ

Нека ви разкажа за депото в Пловдив, където главен отговорник е пазарджишкото ченге Трендафил Манчев, парашутист от сладки безмислени постове в региона, който не може един пирон да забие, но е назначен заради манталитета и поведението си на окръжен партиен секретар отпреди 40 години. Първата му работа ще е да започне да ви слага капани, да сгафите докато още сте неориентирани и да ви "спаси", след което да започне безскрупулно да ви извива ръцете за каквото дойде. Ако откажете ще ви стъжни ежедневието по няколко различни начина едновременно и ще ви очерни така, че накрая като напускате ще сте виновни само вие, а той никога не носи отговорност, назначил е няколко човека да обират негативите, а той за всяко нещо се оправдава с "от София така са наредили" или "от София няма да разрешат". Когато някой пост се освободи заради поредната му лична битка с някого, там бива назначен най-некадърният по веригата, защото е послушен и се радва че има някаква работа. В разпределението на ежедневната работа се толерират доносниците и особено клюкарите, които разгласяват каквото той им подшушне за да формират всеобщото мнение.

Е най накрая ги взеха тия и е крайно време тоя алкохолизиран олигофрен Светослав Георгиев да ходи да пие уранова вода у тях си

Здрасти, пиша това, защото много от коментиращите тук сте бивши служители и ще знаете, предварително се извинявам на модераторите, че не е по темата. Като цяло съм му много мераклия на бранша на бързооборотните стоки и имам една идейчица за магазин. Та питането ми е следното каква отстъпка получавам от бандерола (до колкото знам 5-6%), получавам ли някакви допълнителни отстъпки и/или бонуси и при какви условия, по-голяма ли ми е отстъпката ако цигарите на ЕЛД са eye-level-buy-level, как да се бяга от капаните за набутване и кои са най-редовните?

Искрено Благодаря!

Някой може ли да ми даде телефон на фирамата. Искам да подам оплакване. Некоректни работодатели. Няма смисъл да коментирам повече

Благоев слабо брат не ставаш за журналист -звънни на Касабова

Не знам що за фирма е горе цитираната и как подбират персонала си. , но конкретно в регион Бургас , ако се появи друг играч с дистрибуция на български цигари , великата фирмичка ще угасне за дни. Толква неграмотни , нагли , с подчертано предизвикателно монополно поведение служители не съм виждал. Шефовете им - същите ! И Радо и Велин се държат все едно са хванали дядо Господ за шлифера.... Те са го и хванали вдъщност ! Да звъннеш с проблем , да търсиш решение - забрави , веднага ще ти се озъбят , че си от малкото капризни клиенти и *върви на майната си* !!! Половината в разносните коли са идиоти . Пука че му дреме дали ще те зареди.::::Виж да дойде да се зъби как и какво си поръчал - това го могат ! А пази боже ако викнеш кола извън график - майко мила - то ще бъдеш добре нареден , и шефските тела - как ще им нарушаваш спокойствието !!! Еееее , такива проблемни клиенти дето много продават - ами спрете се бе хора , претоварвате момчетата. Ще се преработят ! То Иванушка глупака го изритаха отвсякъде ,АЛВА не можа да го вкара в пътя и го изрита като изяви желание да прави нещо друго освен да върти геврека , вие на бус го качихте , титуляр го направихте , че и с мед го намазахте като му харизахте СЪНИТО.... ЧУДО , ЧУДООООО !!!
Уважаеми господа , като си направите справките за падналите обороти - един съвет - излезте от офисчетата и засилете контрола по места , защото ще се изненадате колко генерални директори имате по региони и колко меркантилни има по разносните коли , а те са лицето на компанията . Жалко , че можеш спокойно да кажеш за служители на компания от такъв ранг, че са с умствен капацитет на граждани на СТОЛИПИНОВО!!! Жалко , но факт !
ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ АЛТЕРНАТИВЕН ЛОГИСТИК НА БЪЛГАРСКИ ЦИГАРИ ! Макар че скоро и МОНОПОЛА няма да ви спаси !!!

Искам да попитам нещо.На скоро кандидатствах за работа при тях през Adecco технически работя за Adecco и те ми плащат. Обещават ми 1000лв + 200лв бонуси от които бонуси се взима за глоби и тн.Казаха ми че не могат да ме прецакат с парите защото не ЕДС ми плаща а те. Някой друг работил ли е по този начин
П.П позицията е складов работни

Добре, че се сетих да проверя този сайт, извикаха ме на интервю, ако не знаех, че фирмата е на свинята пеефски, щях да отида. Моите поздрави на администраторите и собствениците на бгработодател.ком, вие сте най-полезния сайт изобщо в пространството!

Ако все още някой не е прочел предишните коментари и не знае къде желае да работи да го направи.Ако все пак го вземат на работа(което е 100 % сигурно,при текучеството,което има) да не съжалява,че не е чел коментарите.

Като бивш служител ти казвам направо!Заплата 550 за 8ч.тя е сумарна спрямо изработените часове,имаш бонус който варира до 300(този бонус се дава по симпатия,ако си послушен и се мазниш на С.Илиев-Тони или Батко както го знаят,го взимаш)Тия 300 са -200лв за стигане на време до обектите и 100-за дълга линия Бургас или Варна,всяка линия е различни часове на работа,има и по 10ч. има и по 20ч.Вечер почваш от 19ч.зависи от тиража,тръгваш към 23ч,може и по-късно.Работи се само през нощта,много зависи на коя линия ще си,на някои се прибираш рано и имаш време за почивка.Бургас се прибира към 1-2 след обяд на другия ден,Варна и по късно.Много глоби-за закъснение,за силно слушане на музика-100лв,за превишена скорост 110км/ч е огран.,за преразход на гориво,за пушене в бус или камион и много други.Дали ще си на камион или бус заплатата е еднаква,даже на бус се правят повече пари затова никои не иска да кара кам.Ако направиш 200ч. ще вземеш около 900-1000лв.но трудно се правят тези часове понеже има забрана да се правят повече часове(освен мазниците).Много хамалогия,гониш време,пак зависи от линията,някои тръгват претоварени и се връщат пак с товар,имаш много брак по линията за София (говориме за 5 тонен бус с норма 10,5/100 според началството)Няма колеги и приятели много натегачи които си вадят от тях пари сипват гориво само за да се докарат пред Батко че са много добри,постоянно се топят.Ако не те притесняват тези неща почвай