Табак Маркет / Лафка Маркет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Княз Борис І 161&markers=София,ул. Княз Борис І 161

Табак Маркет / Лафка Маркет

За втори месец ми режат боносите - всичките, под предлог, че не продаваме достатъчно кафе. Каква обаче е причината не е ясно. Предполагам, че е свързано с отказа да вземем обекта на франчайз. /за франчайза няма таргет кафе/
Това е подигравка и ограбване на труда ни. Не знам каква е целта на Табак Маркет, но се надявам, хората, които ще работят с желание и хъс в/за тази фирма/бранд да стават все по малко.

Глупости пак. Претенции сме имали, а ни мързяло да работим.

Кажете ми моля изцяло с компютър ли се работи? В смисъл всяка стока ли се маркира в него .Благодаря

Много бях доволна след 4 месеца в обект ме избраха на свободно място в централния офис. Жалко, че се наложи да се преместя и да напусна и много ще се радвам ако мога да започна пак работа - сега съм във Варна. Кандидатствала съм в jobs, моля да ми се обадите, мога да започна веднага, благодаря предварително.

Написаното от Румянчо е 100% истина,няма какво повече да се добави!

Подписах договор за франчайз и вече половин година съм партньор на Лафка. Работя много но не защото не мога да си позволя да наема служител а защото жената която работеше при мен ме крадеше! Не спираше да се оплаква и да недоволничи, каквото правеха повечето ми колеги докато бях продавач консултант. Не разбирам хората които не искат да полагат усилия, не искат да се ангажират но искат да взимат мноогооо пари. На такива ще кажа - осъзнайте се! Възможности има всякакви, възползвайте се.
Аз приех предизвикателството да взема обект на Лафка на франчайз и вече половин година работя за себе си. Доволна съм от условията и от отношението на регионалните и ръководството което лично се срещна с нас.
Това е готов бизнес разработен с утвърдено име на пазара. Ние само трябва да го управляваме правилно. Който може сам, нека опита. Аз съм доволна да бъда франчазьор и да работя за себе си!

Работя във фирмата от близо 2 години и се надявам и за в бъдеще да работим заедно. Колективът на фирмата е предимно от млади хора, отзивчиви и готови да се отзоват при нужда. Работата е много, но когато човек отива на работа с идеята, че трябва да работи това не е проблем. Възнагражденията на служителите се изплащат в срок.
За мен фирмата е коректна.

Работя във фирмата от около половин година като продавач консултант в София и съм доволна. Назначиха ме в обект, който е близко до нас и ми изключително удобно. Колегите са страхотни, разбирам се чудесно с регионалния мениджър. Когато ми се наложи да изляза в отпуск, няма злобни коментари, каквито бих получила от предишните си работодатели.
В търговията съм от шест години и до сега не ми се беше случвало да нямам забавяне в заплата си. В Лафка имам сигурност, че ще получа възнаграждението си на уречената дата - без уговорки и залъгване - днес, утре, други ден. За мен това е най-важното. Осигуряват ме на пълната сума, която получавам и ако ми се наложи знам, че мога да разчитам на адекватно обезщетение по болест, майчинство.

Аз също съм Франчайз партньор и съм доволна от условията. В крайна сметка смисълът да вземеш обект на франчайз е сам да управляваш и да се грижиш за повереното имущество. Условията на работа зависят единствено и само от нас, така че когато си недоволен, следва да си недоволен от себе си. Фактът е че плащането е по-високо, тъй като условията като % от продажбите са по-добри.
Все пак и от нас зависят нещата не само от Лафка.

Здравеѝте.Краѝно разочарована съм от цялата политика на лафка..Направих грешката да подпиша договор "Франчайз" при това не за един,а за два обекта и сега съжалявам.Да-никой не ме е карал на сила,но много от нещата не бяха представени реално в началото.Дори ме е жал за хората,които тепърва се захващат с Лафка.Има да берете големи ядове!Имайте в предвид,че захванете ли се ,ще работите всеки ден без почивка,защото трябва да сте двама човека понеже за трима няма пари..и дори да се разболеете и в болница не можете да влезете за да се лекувате,защото няма да има коѝ да ви смени.Инкасото се вкарва всеки ден ,а ако някой ме нападне и открадне парите аз трябва да ги платя от джоба си..Защо преди инкасото се правеше с коли Vip Security,а сега като сме франчаѝз трябва да рискуваме и да ходим с по нятолко хилки в чантата.Защо като има проблем с техниката не идват с месеци да я оправят и клиентите си го изкарват на нас продавачите.Стоките ни са съпи билетите непечеливши..Хорота започват да се осъзнават и това се усеща в оборотите..Дано коригирате поне половината от минусите ,иначе накрая никой няма да иска за работи за вас.