Табак Маркет / Лафка Маркет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Княз Борис І 161&markers=София,ул. Княз Борис І 161

Табак Маркет / Лафка Маркет

Не работете за тази фирма!

Особено ако сте решили да ставате продавач консултант или инспектор търговски обекти. Работата е мизерна като заплащането за инспектор търговски обекти е 560лв. за продавач консултант минималната работна заплата с много глоби!!!

Работата като инспектор търговски обекти е на ненормирано работно време, ежедневно надхвърлящо 9-11 часа. Работата е физическа на крак си почти през целият ден...

Не се подлъгвайте от служебния автомобил той е средство да се предвижвате за да работите по 9-11 часа в мизерните лафки.

Фирма-Боклук само взима от служителите а не дава нищо!при 215 работни часа взимаме 450 лева и то с бонуси от Рм .Без бонуси 410-430 без да броим брака който ни се удържа всеки месец и без ревизиите ..това е чистата заплата.Плащат само 12 часа извънреден труд ,а другите ги пишат като бонус резултати и на по малко пари...Пестят от осигуровки.1 година работя повече от 450 лева не съм взела .Продаваме и сладки неща дето са на по-висок процент ,но уви нищо...РМ само чек прави и от нищо не се интересува ,казваш проблемите и само вдига рамене .Няма към кой да се обърнем ЗМ се появи само веднъж и повече не сме го видяли ...Явно и той не се интересува от проблемите.

МИЛИ ХОРА ПО—ДОБРЕ НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ!!!ИЗВИВАТ ВИ РЪЦЕТЕ И СИ ПРАВЯТ НЕЩАТА САМО В ТЯХНА ПОЛЗА!ТАЗИ ФИРМА Е МАФИЯ!ИЗКАРВАМЕ ИМ ЗАПЛАТИТЕ А ТЕ САМО ЗНАЯТ ДА НИ ПРИТИСКАТ И ЗАПЛАШВАТ С ГЛОБИ И ИЗГОНВАНЕ.ДОРИ ОТ ОТДЕЛИТЕ МНОГО ХОРА НАПУСКАТ.НИКАКВО УВАЖЕНИЕ КЪМ ТРУДА!

ЗДРАВЕЙТЕ,ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ КАК БЯХ ПОДВЕДЕНА ОТ МЕНИДЖЪРА ЗА ВАРНЕНСКИ РЕГИОН ДИМИТРОВА.ИЗВИКАМЕ НА РАЗГОВОР ЗА РАБОТА В LAFKA В ГР.БЕЛОСЛАВ И ВЕДНАГА МИ КАЗА ДА СИ НАПРАВЯ ЕДИН КУП ДОКУМЕНТИ ЗА ЗАПОЧВАНЕ КОИТО МИ СТРУВАХА 40 ЛЕВА,ТАКА АЗ НАПРАВИХ ВСИЧКО НЕОБХОДИМО СЛЕД КОЕТО ГИ ПОДАДОХ И МИ КАЗАХА ДА ЧАКАМ ДА МИ ПУСНАТ ДОГОВОР И ДА ЗАПОЧВАМ ДА СЕ ОБУЧАВАМ И ДА РАБОТЯ,И ТАКА ЧАКАМ СЕДМИЦА И ПОЛОВИНА И НАКРАЯ МИ СЕ ОБАЖДАТ ЗА ДА МИ КАЖАТ ЧЕ В БЕЛОСЛАВ НЯМА СВОБОДНО МЯСТО! ПИТАМ ,КАК СЕ НАЕМАТ ХОРА ЗА ЕДНО МЯСТО КАТО НЯМА СВОБОДНА ПОЗИЦИЯ? КАТО ПОПИТАХ КАК,Е ВЪЗМОЖНО ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ И МИ ИЗМРЪНКАХА НЕЩО СЛЕД КОЕТО МИ КАЗАХА АКО ИСКАМ ДА ЗАПОЧНА ВЪВ ВАРНА.ЩО ЗА БЕЗОБРАЗИЕ И СЕГА ИМАМ ЕДИН КУП ДОКУМЕНТИ ЗА 40.00 ЛВ И ЗАГУБЕНО ВРЕМЕ ДОРИ НЕ МИ ВЪЗСТАНОВИХА ПАРИТЕ!ПОТРЕСЕНА СЪМ ОТ БЕЗЗАКОНИЕТО В РОДИНАТА НИ МИЛА ТЕЗИ СИ ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ С ХОРАТА БЕЗНАКАЗАНО.ОЩЕ СЕ ЧУДЯ КАК СЕ НАЕМАТ ХОРА ЗА ЕДИН ГРАД ЗА РАБОТА И ПОСЛЕ СЕ КАЗВА ЧЕ НЯМА СВОБОДНА ПОЗИЦИЯ ЗА СЪЩАТА РАБОТА СЛЕД КАТО ВЕЧЕ СА ВЗЕЛИ ДОКУМЕНТИТЕ И СА ВИДЯЛИ ЛИЧНИТЕ ТИ ДАННИ.КОГА ЩЕ ИМА ЗАКОН И СПРАВЕДЛИВОСТ?

Здравейте!Клиент съм на павильон на Лафка на ул Пиротска до пазара Димитър Петков.Служителките до този момент 05 юли 2018 много добре са си вършили работата.Но отивам на 05 юли в 16часа и 10 минути и ме посреща нова жена,която не съм виждал до сега.Подавам печеливши талони от националната лотария за изплащане на печалбите и тя ме посреща абсолютно недружелюбно и започва да ругае.Трябвало да си взема печалбата от там откъдето съм ги купил.Аз купувам от този павильон защото живея близо до пазара.Ще подам жалба срещу тази жена и искам да си отиде там откъдето е дошла.Такива служители петнят името на фирмата ви.Аругантна ,агресивна и невъзпитана.Това е жена с някакви проблеми,за които клиентите не са и виновни!Вземете мерки и я отстранете от този обект.

Никога не се захващайте с франчайза на лафка работите всеки ден за всичко сте виновни и всичко е за ваша сметка общо взето постоянно имате да давате пари вместо да взимате

От известно време съм Франчайз роб.. упс..партньор. За какво говоря - работно време на книга от 06.00 до 21.00 - реално от 05.40 /системата се стартира около 15 мин.../ най-рано до 22.00 /отчети, пари, справки - всевъзможни - колко дъвки си продал, колко кафета, колко безалкохолно, колко вода, колко сладолед.... при все че има ПС - справките са почти на ръка - програмата не ти позволява, през ден се вреш като Худини да сменяш цени../. това са 15 часа на ден 7 дни в седмицата 365 дни в годината. Не можеш да си болен а за отпуск да не говорим. Коледа и НГ - стриктно - по камера/"дават ни шанс да забогатеем....." а то няма и кой да те напсува.../Плащането щеше да е добро за 8... айде 10 часов работен ден - 40-50 часа на седмица, но за 105 часа по книга а в действителност около 120 - сметнете ги сами. Постоянни претенции - това е криво, онова не си сменил - все едно не работиш а правиш изложба - и това е основание постоянно да те санкционират. Спрях да чета /щото май и те не си четат/ бисерите които постоянно идват по хотлайна - тия хора май никога не са били на терен... Доставките не можеш да регулираш - ако продадеш 1 - на другия ден пристигат две - склада е претъпкан - колата ми също, че и в къщи нося и пак не мога да се оправя. А в какъв вид идват - в големи кашони - нахвърляни и често натрошени вафли и квото се сетите - до запалки - като в циганска каруца... Проскаш ги на земята, ровиш, сортираш, броиш ако можеш работиш и с клиенти, щото често не излизат а това е за твоя сметка... като на битпазар. В началото ме беше срам от клиентите но след като ме убедиха, че няма да се промени сергията- вече не ми пука... То и на кой ли му пука - убедих се, че всички /от ПМ нагоре/ са там да цоцат и да ни юркат да им изкарваме заплатите и това е което ги интересува - като им говориш за проблемите и как да могат да се решат - започват да гледат страшно и се почва със санкциите. Общо взето - смятам да напускам - от година не съм спал повече от 5 часа за нощ... Ще дам възможност на някой от солташаците от офисите да дойде да си изкара "многото" пари... Въпреки че всеки път им казвам да си "вземат" лафка - никой не е излязъл от офиса, но за съвети как да се справям - нямат равни... Толкоз от мен - отивам да спя - след 5 часа трябва да съм отворил....

Здравейте! Има ли някой , който е бил Стажант "Човешки ресурси" ?

Здравейте служител съм на лафката. Искам да знам как се изчисляват надниците на служителите? На час ли се смятат или на брои работни дни в месеца? Много държа да ми обясните. Работя вече 3 години на лафката и заплатите ни стават все по малки и по малки.

Здравейте, ен мога д акоментирам нищо от тук казаното от различни колеги , служители , работодатели и тн. Но бих искал да попитам , по какъв начин мога да се свържа с представител на Табак маркет за изграждането на франчайз?
Пробвах по всевъзможни начини , попълвах форми за контакт , писах маейли , молих за обратна връзка и не знам още какво , но .... уви нищо не се случва. В Кюстендил взеха да никнат обекти а аз исках да съм първият , но май ще съм от последните , или ако изобщо някой благоволи да се свърже с мен за да разбера как да инвестирам в чудото наречено лафка и каква почва има то у нас.
Ако някой от регионалните или изобщо някой добър човечец реши да ми даде малко инфо ще съм изключително благодарен. [email protected] 0896257385 Георги Бонев