Табак Маркет АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Княз Борис І, 161&markers=София,ул. Княз Борис І, 161

Табак Маркет АД

Написаното от Румянчо е 100% истина,няма какво повече да се добави!

Подписах договор за франчайз и вече половин година съм партньор на Лафка. Работя много но не защото не мога да си позволя да наема служител а защото жената която работеше при мен ме крадеше! Не спираше да се оплаква и да недоволничи, каквото правеха повечето ми колеги докато бях продавач консултант. Не разбирам хората които не искат да полагат усилия, не искат да се ангажират но искат да взимат мноогооо пари. На такива ще кажа - осъзнайте се! Възможности има всякакви, възползвайте се.
Аз приех предизвикателството да взема обект на Лафка на франчайз и вече половин година работя за себе си. Доволна съм от условията и от отношението на регионалните и ръководството което лично се срещна с нас.
Това е готов бизнес разработен с утвърдено име на пазара. Ние само трябва да го управляваме правилно. Който може сам, нека опита. Аз съм доволна да бъда франчазьор и да работя за себе си!

Работя във фирмата от близо 2 години и се надявам и за в бъдеще да работим заедно. Колективът на фирмата е предимно от млади хора, отзивчиви и готови да се отзоват при нужда. Работата е много, но когато човек отива на работа с идеята, че трябва да работи това не е проблем. Възнагражденията на служителите се изплащат в срок.
За мен фирмата е коректна.

Работя във фирмата от около половин година като продавач консултант в София и съм доволна. Назначиха ме в обект, който е близко до нас и ми изключително удобно. Колегите са страхотни, разбирам се чудесно с регионалния мениджър. Когато ми се наложи да изляза в отпуск, няма злобни коментари, каквито бих получила от предишните си работодатели.
В търговията съм от шест години и до сега не ми се беше случвало да нямам забавяне в заплата си. В Лафка имам сигурност, че ще получа възнаграждението си на уречената дата - без уговорки и залъгване - днес, утре, други ден. За мен това е най-важното. Осигуряват ме на пълната сума, която получавам и ако ми се наложи знам, че мога да разчитам на адекватно обезщетение по болест, майчинство.

Аз също съм Франчайз партньор и съм доволна от условията. В крайна сметка смисълът да вземеш обект на франчайз е сам да управляваш и да се грижиш за повереното имущество. Условията на работа зависят единствено и само от нас, така че когато си недоволен, следва да си недоволен от себе си. Фактът е че плащането е по-високо, тъй като условията като % от продажбите са по-добри.
Все пак и от нас зависят нещата не само от Лафка.

Здравеѝте.Краѝно разочарована съм от цялата политика на лафка..Направих грешката да подпиша договор "Франчайз" при това не за един,а за два обекта и сега съжалявам.Да-никой не ме е карал на сила,но много от нещата не бяха представени реално в началото.Дори ме е жал за хората,които тепърва се захващат с Лафка.Има да берете големи ядове!Имайте в предвид,че захванете ли се ,ще работите всеки ден без почивка,защото трябва да сте двама човека понеже за трима няма пари..и дори да се разболеете и в болница не можете да влезете за да се лекувате,защото няма да има коѝ да ви смени.Инкасото се вкарва всеки ден ,а ако някой ме нападне и открадне парите аз трябва да ги платя от джоба си..Защо преди инкасото се правеше с коли Vip Security,а сега като сме франчаѝз трябва да рискуваме и да ходим с по нятолко хилки в чантата.Защо като има проблем с техниката не идват с месеци да я оправят и клиентите си го изкарват на нас продавачите.Стоките ни са съпи билетите непечеливши..Хорота започват да се осъзнават и това се усеща в оборотите..Дано коригирате поне половината от минусите ,иначе накрая никой няма да иска за работи за вас.

Написаното от Румянчо е вярно. Задълженията на работодателя - плащане заплата в определен срок, право на болнични, отпуск и др.подобни не са "бонус" или много добри условия, а са просто задължения. Когато обаче единия отсъства, другия работи за двама, като му се заплащат само часовете над норматива за месеца. / на сумарно работно време са тр.договори/
Що се отнася до франчайз-а, условията са безумни. Това не е партньорство. Някои от колежките, които са станали/ще станат "партньори", го правят за да не останат без работа.

Разочарован съм, че се наемат само жени. Нека като се пускат обяви да се упомени, че се търсят само жени. Относно франчайса, това пълен хаос, някой от 200км взема обект в населено място и започва да се подиграва с хората. Жалка картинка.

Румянче, наглите ти опити да излъскаш реномето на фирмата и да дискредитираш пишещите тук са обречени на провал. Много ти се иска да ограничиш негативните мниения, но няма как да стане!

Десетките негативни мнения са написани само от хора, които са хванати да крадат ли?

Коя част от коментара ми е подвеждаща?

Имат ли лафките тоалетни и мивки?

Заплатите не са ли твърда минимална + процент?

Не премахнахте ли бонусите за Коледа и Великден?

Не досаждате ли на клиентите и продавачите постоянно да предлагат и още нещо?

Защо персонала Ви е в пенсионна възраст?

Защо имате 37 активни обяви в jobs.bg от 2 различни фирми?

Щом е толкова хубав този "франчайз", защо не освободиш позицията, която заемаш и не си вземеш лафка на франчайз? Ще изкарваш големи пари!

Ако франчайзът беше изгоден за служителите, нямаше да се налага да ги притискате да подпишат договори за една година, от които няма измъкване!

Хората лесно могат да погледнат старите мнения и да преценят, дали употичните картини, които рисуваш се доближат до действителността.

Който не ми вярва спокойно може да започне работа в някоя лафка и да се наслади на работата и работните условия. Изисването е да имате завършено основно образование.

На "Румянчо" ще отговоря 2 неща

1. Всичко написано от мен е 100% вярно и е в отговор на предишни подвеждащи писания. Ако спрете да изопачавате фактите, ще спрем да ви коригираме.

2. Само за изминалия месец имаше няколко крадци
/служители/, които за техен ужас изловихме, уволнихме и спряхме злоупотребата, с която се изхранваха. Сигурна съм, че няма как да са доволни и щастливи с фирмата. Жалко е, че няма как да ги ограничим да си изливат яда
тук.