Табак Маркет / Лафка Маркет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Княз Борис І 161&markers=София,ул. Княз Борис І 161

Табак Маркет / Лафка Маркет

Относно Лафка и работата бих казала няколко неща .
1. Работата е супер лесна .
2. Часовете не са много и винаги ти остава време през деня.
3. Заплащането не е огромно но и за 6 часа не е много малко . (450-500лв)
4. Предлагането е задължително но ако си направиш редовни клиенти не е толкова голям проблем.

Има доста неща но това е основното. Работата не е натоварваща, има си няколко неща който се правят всеки ден. Не е за хора който разчитат основно на тези пари за изхранване на семейство . Като допълнителна работа става . При ревизии липсите се заплащат от служителя но ако се внимава няма и липси за плащане .

Като служител на Лафка ,мога да кажа че единственото нещо което е изнервящо са клиентите, иначе работата е добре спокойна около 6 ,5 ч и 7,5ч се работи на смяна.Тоалетната е кофти работа но като цяло бих пробвала да стана франчайз.

Искам да работя с честни хора , омръзна ми да не излизат ревизии , много крадлив народ сме българите. Върнах се от чужбина и пробвах на няколко места - навсякъде шефовете лъжеха с парите , на ръка днес утре , накрая наполовина , тука всичко поне е черно на бяло 700 лева са нищо , ще кажете , ама на двайсето число са ми редовни , досега под 700 лева аз не съм получила , декември взех почнти 1000 , но си имаше бачкане. Аз ви казвам , тука в България лесно и за много пари няма , който иска пари да ходи в чужбина , и който го мързи моля да не идва в лафка. Тука се работи , ама шефа плаща!

Бях на интервю за "Мениджър развитие за гр. София".
След разговор с търговския директор си направих следните изводи; стремят се да плащат на служителите си колкото е възможно по-малко, целта е да се премине постепенно изцяло към франчайз, за служителите, които работят в павилионите - нищо хубаво, няма никакъв шанс за развитие.
Извод: Ако търсите перспективна фирма и работа, няма да ги намерите в тази фирма.

Ако сте решили да започнете работа за тях по добре се откажете още сега! Според мен тази работа е за пенсионирани хора който немогат да си намерят друга работа! По отношение на заплащане са точни но това е единственото хубаво. За да отидеш до тоалетна трябва да намериш някое кафе или заведение за бързо хранане и да се молиш да те пуснат до тоалетна, това е най мръсната работа както по долу е коментирано това да няма къде да си измиеш ръцете при положение че работиш с пари е просто отвратително и постоянно се крадат вестници, списания, дъвки и разбира се го взимат от твоя джоб! А пък това за бонусите е само мит искат от теб да предлагаш на всеки клиент за да вземеш бонус но никога не взимаш поставят ти таргет който е невъзможно да изпълниш и после РМ ти обяснява че няма бонус защото не предлагаш достатъчно(дори когато предлагаш на всеки) когато дойде началото на всеки месец репликата им е :"Взели са пенсий оберете ги" . Другото гадно е че по договор работиш на 8 часа и на толкова те осигуряват а всъщност ти седиш затворен 12 часа без да можеш спокойно да отидеш до WC и спокойно да се наядеш защото ще отнесеш някоя глоба за неспазване на работното време.

Единственото, което е хубаво е, че работата ми е на 1 минута път всичко друго е пълен потрес.Най-мръсната работа, която съм работила някога а съм била и барманка даже. Ръцете от вестниците ти стават черни като катран якето ти става все едно си циганин, който рови в кофите. За тоалетната няма да споменавам вече знаете, че няма не знам как в 21 век няма къде да отидеш да си измиеш ръцете все едно съм в Африка, където няма течаща вода даже май е и по-зле.Имам чувството, че когато ходя до тоалетната съм следена колко време прекарвам там.Декември месец е най-силният на Нова година не съм станала от стола искам да кажа, че имаше страшно много работа и в крайна сметка РМ ми казва, че няма да има бонус и после ме кара да предлагам?!И питам какъв стимул има да предлагаш като вече знаеш, че за тебе няма да има пари и няма смисъл от дежурната реплика: "Едно билетче да си пробвате късмета" направо вече ми се повръща от нея хората са недоволни, че им го казваш всеки ден и то по няколко пъти и сигурно те мислят за луд. Мега тъпа работа клиентите са пълни селяни и просто не си струва за някаква работа за 2 3 макс 4 месеца става, но работа за години няма шанс !

Ето и поредната излъгана франчайзьорка!Само при Вас и При нас ли имаме проблем с регионалната?

Бих искала да помоля,ако някой е запознат с реда да помогне...
Работих 3 години за Табак Маркет и бях изключително доволна.Напуснах поради заболяване.Година след това се върнах,но работих за франчезьор...7месеца всичко беше ок,до 10.10.18
Каза ми да дам ключовете,че не може да ми плаща и да си търся нова работа.Ей така от нищото...
Пуснах молба за отпуск и молба за напускане,какво да правя...Жената ме блокира в телефон,Вайбър,Фейсбук,навсякъде.
Не дава документи,ни дължимото ми възнаграждение за м септември.
На 20-ти ще преведат фактурите им ,ако не ми плати към кого мога да се обърна.Табак Маркет не ги ли контролира тия франчезьори...Помагайте ако някой знае какъв е реда,мля

Никога ама никога не започвайте работа в Лафка.Работиш по 10ч 6 дена в седмицата без тоалетна без почивка.Дават ти най-много по 460лв
,а договора ти е за 510лв на 5дневна раб.седмица.На всички си крив регионалната постоянно се оплаква че нищо не вършиш едва ли не не си способен да работиш.При ревизия винаги нещо липсва и гледат ако може да ти вземат цялата заплата,а ти си работел за мерси цял месец.ПЪЛНА ПАРОДИЯ. ХОРА ТОВА НЕ Е ФИРМА .ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ И ДОКАТО ХОРАТА ПОЗВОЛЯВАТ ЩЕ ТЕ ТЪПЧАТ ДОКРАЙ.ТЪРСЕТЕ СИ ПРАВАТА НЕ ТЪРПЕТЕ ЗА ТЕЗИ МИЗЕРНИ ПАРИ .

Положението в Перник е мека казано трагично.Понятия , като "извънреден труд" , "обедна почивка" , "физиологична почивка" , "работна етика" и др. са непознати за работещите на обектите на "Табак маркет" в град Перник , но за сметка на това се въвеждат някой нови практики , като парични глоби , вербални заплахи и ред други неща присъщи за други отношения по-известни , като робовладелски в историята.Кодекса на труда е непозната материя за "ръководителите" на по-ниско ниво в региона ни и се погазва с пълна сила във всяко едно отношение. Залага се на максимата "цар далеко , бог високо" и на невежеството на работещите , но все някога ще дойде видовден и той ще е скоро. Заплатите са минимални , но изискванията са повече от максимални. Разбира се причината за това е добре познатата стара практика за източване на фирмата и отклоняване на средства от можещите , знаещите и красивите в лицето на определени особи , който се изживяват за големите мениджъри , който си мислят , че са незаменими , както предишни някой.Но не случайно рибата се вмирисва от към главата.
Един наш премиер беше казал:"за Бога братя не купувайте" , а Аз ще перифрезирам и ще кажа : за Бога не започвайте работа тук , поне на този етап.