Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Ще добавя само.

Молиа ви не си хвърляите боклука през балкона на панелния блок.

Нямам нищо общо с Роко Сифреди.

Edin dsuvet kum kolegite.

Pocnete da pozdraviavate chistachkite ot sgradata i si hvurliate boklucite v koshchetata. Miite si chinite i priborite kogato polzvate mestata za hranene v oifica i polzvaite gradski transport.

Ne draskaite po asansiora i stulbite.

Kato go pravite pone si prikrivaite badjovete che na tiah pishe PaySafe.

Sushto taka kato pushite ne e nuzno drugite da vi slushat problemite vicovete i Facebook istoriite vi i da gi raznasiat po socialnite mrezi.

Ne govorete zad gurbovete na kolegite i se oglezdaite kato presichate na peshehodna pateka che niakoi moze da ne vi zabelezi.

Аз съм в компаниата от няколко години.
Има такива дето си чоплят семки на бюрото.
Но поне не са почнали във фоаието на сградата още.
Някои си мислят че да работиш за ПС е престижно други не.
Като цяло провинциалиста е ок докато не почне да го показва което става рядко заштото тои е комплексиран.
Не ходя да пуша и отказах цигарите за да не им слушам глупостите и там и не се оплаквам.

Takiva kompanii kato PaySafe napulniha Sofia s provincialisti koito sa nai lesno podatlivi na obeshtania i nai se oplakvat. Kato im poglednesh registraciite v parkinga na sgradata provincialni nomera na stari bangii i ti stava iasno, posle se chudime koi ni zamursiava grada na tupaka mu e dalecche Capital Fort shtoto e obikalial seloto si za pet minuti pesha a sega daze kara kola i ne se vozi v metro. Tezi sa tezi koito dokaraha i chalgata vse gadni neshta kak da gi obichash. Za PaySafe niama problemi nali shte gi eksploatira bez pari.

Те викат сигурно по 300 човека за дадена позиция.
299 да се разкарат и видият какво са изпуснали.
Но всъщност HRките пак са си изпуснали влака за провинциата. Сещтате се нали дори селянката да замени цурвулките с Лабоутин и фалшиви нокти остава такава но вече с огромно самочуствие.

Support the opinion bellow and giving them same.

Completely outdated hiring methods.

Lack of competency in todays labour market.

HR looks like they do not know what their job is.

HR and Dev Ops are the most spoiled departments.

Time wasters.

Intentionally deleted from my CV 1 year exp in their London office.
The receptionists were bitter as lemons.

They hide the budget for the position in questions as they want to scam ya and probably will.

-1 All cause they are stupid in my view.

This is my opinion.
For you this can be the best company ever.

Искам да ви питам, вас служителите на пейсейф - понеже сега са качили обява за работа (Software Engineer Intern) и се двоумя дали да кандидатствам. Имам 2 семсестъра(вече прекъснах) опит като програмист и много ме влече този тип професия, но имам опит само с C++,C#, HTML и Javascript. Пише че стига да имаш желание може да кандидатстваш......та въпроса ми е струва ли си? Какво ще представлява и да очаквам ли разбиране или ще ме вземат за обучение 2-3 месеца после ще ме изритат, понеже и това ми се е случвало. Не ме интересува колко плащат интересува ме само за обучението и експириънса. Благодаря.

Гледам хората питат за заплати. Такааа, имаше коментар на човек, който иска да смени технологията. Не знам с какво искаш да я смениш, но ще трябва поне някакви сили с Java, JavaScript, Oracle да покажеш (в повечето случай, за повечето оупънинги), за да има шанс да продължиш в процеса. Аз работя в компаният от 5 години и слаби дивелопери рядко се наемат. Тук-таме е възможно някой да e имал късмет с въпроси, на които е можел да отговорил на теория, а после да се окаже, че на практика не се справя спрямо очакваното. Рядко е това, де, все пак те карат да пишеш и код на интервюто. Относно заплатите, от последните коментари имаше един, в който се казва че имало някакъв минимум от 5 к. Това е пълна глупост :D, няма минимуми- гледат се умения. Работи се здраво и никой от нас не седи да се скатава, поне рядко се случва да си кибичим. В този ред на мисли, не знам дали може да се говори за конкретни цифри. Ако си джуниър е едно, а между регюлари и синиъри (и други синиъри) има голяма разлика понякога. Все пак си говорим по между си, макар и да не е редно да се обсъжда открито. Аз лично съм се учил от много колеги тука, други съм учил аз, както казах нива всякакви. За това какво да си поискате- поискате колкото мислите, че заслужавате, а ако преценката им е друга- ще ви дадат колкото заслужавате според опита/уменията си.

каква заплата биха дали в тази фирма за програмист, който иска да смени технологията, на която работи?
По принцип имам много голям опит като програмист, но искам да сменя амплоато си, за да се занимавам с нещо, което от години ми е голяма страст и се чудя каква заплата чисто би било релевантно да поискам :)