Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

4 години пълна експлоатация и обвинения в грешки, които не са мои. Глупаво от моя страна, че търпях толкова дълго. Мениджмънтът толерира само приятелите си - нарочат ли те, спукана ти е работата, ще те натоварят с толкова, с колкото не можеш да се справиш дори да работиш денонощно и накрая ще ти кажат, че имаш слаби резултати. Работата е неравномерно разпределена - или е адски много, или нищо - и в двата случая е виновен този, които не е приятел с мениджмънта. Мога да пиша още много, но не си струва. Успех!

Блокираха ми акаунта в скриил.мина пове4е от месец.про4етох хиляди оплаквания и разбрах 4е са мошенници.къде да се обърна преди финансовия онбудсман в англия.при безброй жалби защо още имат лиценз

Заплатата за фронт ендър е около 5000 лева, а джавата сме на 5500-6000. не знам защо не се промотира, че фирмата предлага над средните заплати. Ако си поискате прекалено малко ще ви помислят за неквалифицирани/неуверени и няма да получите оферта колкото и да сте добри.

Освен каква заплата дават и каква е работната среда, може би има значение и до колко е почтенна компанията и каква репутация има. Аз бях завлечен като клиент с над 100 евра, които не пристигнаха до сметката ми в банката и не бяха възстановени от скрил. Важно е да се знае, че в такава ситуация, ползвайки услугите на нетелър и скрил, човек няма абсолютно никакви законови права.
Не крадат системно, само рядко и по-малко, но определено са мошенически компании.
Важно е да се отбележи, че редица почтенни страни не допускат операции на Скрил нетелър и ги разглеждат като криминални структури.
Не знам кой нормален човек ще иска да започне работа в престъпно предприятие.

Преди около две седмици кандидатсвах във фирмата за софтуерен инжинер и искам да споделя мнението си. Преди да ме поканят на интервю ми дадоха да правя тест и да реша няколко задачи (5-6) от hackerrank. Не беше трудно (даже сравнително лесно) но трябва да се правят бързо, за да се направят на време и беше с език по избор. Използвах Node.js, защото с това се занимавах най-скоро и бях най-сигурен, но 3 от задачите имаха грешки при изпълнението (заради префилнат код, който не може да се промени...). След няколко дни ме поканиха на интервю, където по телефона обясних за проблема и се съмнявам да са направили нещо по въпроса или даже дали са гледали задачите, тъй като от там нататък не ми се споменаваше нищо за теста или задачите. Казаха ми, че интервюто ще е около 30 мин с точен рекрутер и после около 1 час техническа част. Отивам да дадения ден и час, но интервюто е с 4 типа за друга позиция и е нямаше рекрутерката. Един от тях беше миниджър и беше само в началото. Техническото интервю беше над 2 часа и се състоеше от напълно нерелевантни, глупави и прости въпроси (повечето бяха на дъската) за front-end и back-end (нищо че позицията е за back-end) и през по-голямата част от времето само един ме 'изпитваше', а другите се разхождаха или си гледаха телефоните (считайки колко време продължи всичко не ги виня много). Както и да е отговорил съм правилно на 70-80% от въпросите. След още няколко дни ме викнаха на второ интервю което фактически беше с дадения рекрутер и още един мениджър и беше половин час. Беше във формат опознавателен разговор и пак имаше нерелевантни въпроси от типа кой ти е любимия супергерой, какво обичаш да те питат, и какво би направил ако мениджъра ти даде на паправиш нещо до определен час днеска (явно отговорът ми, че съм нямал нещастието да работя с такъв менидвър не го зарадва).

Както и да е след всичко това ми дадоха обратна връзка след седмица по имейл, че не съм избран без да има никаква основателна причина или обяснение. Имейлът беше автоматизиран и не беше от конкретен човек и нямаше никаква информация за обратна връзка.

След това изживяване не съм сигурен какъв човек си търсят и за какво въобще. Явно на произволен принцип се наемат ако въобще си търсят да наемат.

Ако са били погледнали гитхъба ми или сайта ми ще видят какво съм правил и че учевидно не съм идиот и съм правил не прости неща, тъй като не се занимавам с това само в работно време. Явно съм искал над парите, които са искали да дават или не съм достатъчно красив.

Поздрави.

Стана ми любопитно къде се дават такива месечни бонуси на финансови специалисти и с какво са обвързани? Чувал съм, че в Хеленик дават месечни бонуси, които са по-скоро символични(100лв). Иначе като цяло парите, които искаш са ок за бранша(не говоря за Пейсейф, тъй като не съм служител и нямам инфо за там).

Очакванията ми като финансов специалист с 5г опит са за 2500лв нето + бонус около 500лв/мес. Как се вписва това за фирмата и има ли смисъл да кандидатствам?

Имам въпрос към мениджмънта на фирмата (със сигурност поне HR следят коментарите тук) - защо фирмата не разраства дейността си и в други градове, като Варна например?
Да Ви дам жокер - най-старата от големите чуждестранни компании в града, бавно и славно отива към края си, а дъното се вижда все по ясно.
Отива си фирмата заради алчността на директорите и грешката на собственика й да направи куцо и съкато от родата директор.
В тази фирма работят огромен брой квалифицирани данъчни специалисти. Има даже цяла подфирма, която развива ппдобна на вашата дейност.
Ако си направите труда да проучите, ще разберете, че фирмата е златна мина за опитни специалисти във вашата сфера.
Стоят тези хора в компанията, само защото не ги блазни да живеят в София, защото офиса е на чудесно място в града и отношенията между колегите са доста добри.
Ако не действате като коне с капаци, и си направите труда да отворите офис в града, стига да предложите на тези хора справедливо заплащане като на служителите в София, ще имате на разположение цели екипи.
В града има и друга голяма фирма ваш конкурент - иКар(д). Но всички в града знаят как те перат пари и не след дълго балона ще гръмне.

Забелязвам, че на повечето хора им е много трудно да говорят за пари дори, когато са в анонимен форум. Хора, разберете, че единственият човек, който има интерес от това да си криете заплатите, е вашия работодател. Той има определен бюджет за дадена позиция. Ясно е, че повече пари от бюджета не би предложил, но пък с удоволствие би предложил по-малко. Когато кандидатстващият не е запознат с нивото на заплащане и поиска по-малко пари в сравнение с нормалното за компанията, тогава тя е радостна да предложи договор с поисканата сума. И познайте кой печели в случая? Естествено, че работодателя. Поради тази причина е добре да си съдействаме. А това трябва да започне от някъде-от самите нас.

Здравейте! Бих искал да попитам какви са отзивите за финансово-счетоводните екипи? Как са служителите и мениджмънтът в тези екипи? В какъв диапазон варират заплатите?