Скрилл България / Paysafe /img/frontend/nomap.png"

Скрилл България / Paysafe

Работил съм години наред в компанията.през това време няколко пъти я препродадоха,като към момента е най-слабото от гледна точка на служител управление. Много неща се промениха, включително и аз. На този етап не бих я препоръчал като рабодател за хора с натрупан стаж, за всички останали може. Изгубиха много от стойностните си хора, към момента има голяма текучество повсеместно във всички отдели, направо казано отлив. Слаби точки: мениджмънта, на места е катострофален като емоционално и интелектуално ощетените Стоименова и Албена има и още, но те са пословични;едва последния месец актуализираха възнагражденията, въпреки това за очакванията,които имат към служителите и натовареността са средни за София, с други думи нищо впечатляващо. Силни страни- готини колеги. Като заключение, не е това което беше, ако сега сте завършил пробвайте се, ако имате опита и знанията, не правете грешката!

HR отделчето е най-зле. Наемат се хора предимно по симпатия и по приятелски/роднински връзки. Колко кадърни хора не са наети заради тях, а е пълно с малоумници, които си нямат хал-хабер от нищо. Пиклата Симона се изживява като човек от който едва ли не ти зависи бъдещето. Смешни сте девойки. Няма как да намете качествени хора след като нищо не разбирате от финанси/счетоводство.

Успех на бъдещите роби!

Прави ми впечатление, че главните оплаквания тук са от хора, който не са наети и са недоволни от липсата на обратна връзка. Fair enough. Аз все още не съм минала през целия процес и нямам представа дало ще ме наемат т.е. не говоря от позицията “мен пък ме наеха”. Имайки предвид колко хора кандидатстват за мен е нормално процентът наети да е нисък. А и май няма голямо текучество, така че май не се опитват ударно да запълнят колеми бройки.
Може и просто да си трупат СВ-та.

От няколко месеца кандидатствам в различни фирми и от личен опит мога да кажа, ме тези които се напъват да ми предлагат работа веднага след първото интервю не си заслужават - ниско заплащане, огромно текучество, скапани проекти.

Каква е заплатата за Financial Controller?

Относно долния коментар -
Абсолютно същото ми се случи и на мен. Кандидаствах за по-ниска позиция,от която съм в момента в друга фирма.На интервюто си говорихме общи приказки и накрая не съм бил одобрен.

Здравейте, тъй като тук се намират доста бивши и настоящии служители бих искала да попитам нещо, което ми стана много интересно. Преди около 2 месеца кандидатствах по обява в компанията. Позицията беше по-ниска спрямо моя опит, но си имах своите съображения за това. Обадиха ми се, че съм одобрена за интервю и ми изпратиха някаква задача, която да подготвя преди него. Със задачата се справих лесно, защото не беше нещо особено за моят опит и квалификация. Отидох на интервюто. Малко неорганизирани ми се видяха хората.Като цяло мина ок всичко. После получх мейл, че не съм одобрена.
Добре, здраве да е. Нямам лоши чувства, така са преценили. Не искам да работя на място, където не съм желана. Направи ми впечатление обаче, че въпросната обява се върти от края на миналата година и малко след като получих отказа им за моята кандидатура, я пуснаха отново. Сега пак преглеждах обявите и позицията е пусната отново. Та интересно ми защо? Самата позиция както казах е ниска и опита и квалификацията, които се изискват не са високи - 1-2 години. Лесно ще се намарят хора за нея. Не е като само да си я решерват тази позиция като изтече срока на обявата, защото все пак ме извикаха на интервю. Явно текат някакви процеси. Но пък повече от половин година да не могат да си намерят човек за нея е невъзможно. Защо го правят, сами да си създават и да се намират на работа?

Работа: Изменения в процеса на работа всеки ден дължащи се на некадърност и некомпетентност,иначе ви обесняват че това е така защото прогреса го изисква.

Заплащане: Малко по-високо от средното.

Уважение: Има много готини колеги и пълни идиоти,голяма е фирмата,зависи в какъв отдел попаднете и какви хора има там към настоящия момент защото не е като да няма текучество(защо ли?)

Работна среда: Имитират че са готини,непрекъснато има мейли от висшестоящи как може за всичко всеки да питате но в същност на никой не му пука за вас.

Мнение: Ако си помислите след прочита на работната оферта че за тези пари и превилегии е нормално да се работи повече,помислете пак защото не многото работа е проблема а ирационалното мислене,субективноста при оценката на работата ви и като цяло на вас самите.

Plug into paysafe make it happen m!m

аз съм с малко пишле това проблем ли е??

Компанията е пълна трагедия. Чисто губене на време е да се работи в подобна токсична среда! Връзкарство, ниско заплащане, заплахи, лош мениджмънт, натоварване и др..

Тази фирма пълни със спам обяви сайта джобс.бг. Кандидатстваш по обява на тази фирма за която не са посочени особени изисквания от кандидатите и имам необходимата квалификация изисквана от обявата и веднага ми се отхвърля кандидатурата по мейла без обяснения. Предполагам че просто се рекламират по сайтовете за работа.