Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Защо не кандидатстваш за хлебарка? ще ти дадат колкото пожелаеш :))) нали;)

За коя позиция да кандидатствам, за да взимам 22К? :)

1500 до 22000 зависи на каква позиция работите.
Плюсове - ще срещнете някой готини хора, които обаче бързо ще напуснат.

Хората са принудени да са роби и изтривалки, МЕНИДЖМЪНТА СА БОЛНИ,ДЕПРЕДИРАНИ ОТЧАЯНИ ОТ ЖИВОТА ЗОМБИТА- ВЛЕЧУГИ, или по-точно насекоми! Найстина!
Мненито ви дори няма да бъде чуто, запушени са им ушите, защото вече са мъртви, не дишат! , постоянно ще ви напомнят че всички в компанията са хлебарки и затова трябва да се примирите и да приемете депресираното състояние и да се самоубиете.

Ако дори само 1 човек прочете това и се откаже от пейсейф значи съм спасил една човешка душа!!!!!!

Ако си енергичен,самоуверен, отстояващ позицията си, искаш да се развиваш, говориш истината, смел, жаден за развитие, амбициозен - няма да те вземат на работа там или ще те принудят да напуснеш или бързо ще си намериш друга работа за повече пари. Хора с опит не се наемат!

Ако си хомосексуален,червей,изпражнение, бездушник, без амбиции и без жажда за живот ще бъдеш повишен и цял жовот ще се гърчиш,мъчиш и страдаш с фалшива усмивка на лицето си, претендирайки пред другите служители, че всичко е супер, правейки се на щастлив!!!
Това е силова пирамида, модерно робство,забранено със закон! Не спазващи човешките права, в офиса няма кислород и поради тази причина 2 етажа бяха евакуирани буквално от ниските нива на кислород, инспекцията по труда беше дошла на проверка и установи" ниво на кислород - под драстичния минимум!"
Искаш да живееш или искаш да отидеш в пейсейф и да умреш пще на първия ден?
Това въпроса!
Сбогом!!!

Здравейте! Съвсем скоро ми предстои интервю във въпросната фирма, дали има човек който е кандидатствал скоро там за някоя от академиите които предлага фирмата, за да може да сподели какви въпроси задават и как протича тестването на езика , за който кандидатстваш? Благодаря, предварително! :)

В тази фирма работят предимно хора-овце, като тенденцията е такива да бъдат наемани. Мениджмънтът не иска хора, които имат опит, защото тези хора имат своите претенции, знаят с какво могат да допринесат за развитието на команията и си казват какво очакват в замяна. Такива хора не биват наемани в случая или евентуално биват премахвани не дълго след наемането им. За да започнеш работа там трябва да си крайно ограничен човек, без мнение, който просто върши работа като роб.
Такива компании не заслужават ние българите да им робуваме и бих се радвал дори и един човек да успея за разубедя да не започва работа там. Още на самото интервю ще разберете колко безперспективно ще бъде вашето съществуване в компанията.

Пичове Ето начин как да си докарате малко странични доходи
Плащат с биткоени
Аз си докарвам по 0.1BTC всеки месец

Как варират заплатите в отдел Compliance?

Работил съм години наред в компанията.през това време няколко пъти я препродадоха,като към момента е най-слабото от гледна точка на служител управление. Много неща се промениха, включително и аз. На този етап не бих я препоръчал като рабодател за хора с натрупан стаж, за всички останали може. Изгубиха много от стойностните си хора, към момента има голяма текучество повсеместно във всички отдели, направо казано отлив. Слаби точки: мениджмънта, на места е катострофален като емоционално и интелектуално ощетените Стоименова и Албена има и още, но те са пословични;едва последния месец актуализираха възнагражденията, въпреки това за очакванията,които имат към служителите и натовареността са средни за София, с други думи нищо впечатляващо. Силни страни- готини колеги. Като заключение, не е това което беше, ако сега сте завършил пробвайте се, ако имате опита и знанията, не правете грешката!

HR отделчето е най-зле. Наемат се хора предимно по симпатия и по приятелски/роднински връзки. Колко кадърни хора не са наети заради тях, а е пълно с малоумници, които си нямат хал-хабер от нищо. Пиклата Симона се изживява като човек от който едва ли не ти зависи бъдещето. Смешни сте девойки. Няма как да намете качествени хора след като нищо не разбирате от финанси/счетоводство.

Успех на бъдещите роби!

Прави ми впечатление, че главните оплаквания тук са от хора, който не са наети и са недоволни от липсата на обратна връзка. Fair enough. Аз все още не съм минала през целия процес и нямам представа дало ще ме наемат т.е. не говоря от позицията “мен пък ме наеха”. Имайки предвид колко хора кандидатстват за мен е нормално процентът наети да е нисък. А и май няма голямо текучество, така че май не се опитват ударно да запълнят колеми бройки.
Може и просто да си трупат СВ-та.

От няколко месеца кандидатствам в различни фирми и от личен опит мога да кажа, ме тези които се напъват да ми предлагат работа веднага след първото интервю не си заслужават - ниско заплащане, огромно текучество, скапани проекти.