Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Как варират заплати в отдел Сollection?

Кандидатствах за две позиции в сферата на съпорта за които отговарям на изискванията от обявите(работен опит и умения), но въпреки това бях отрязан и системата им връща автоматичен отговор. Няма как да разбера защо не съм одобрен за следващия етап от кандидатстването и какво мога да подобря като умения или CV. Това е много гадно, защото много фирми правят така и ми изглежда непрофесионално. Някой може ли да сподели мнение по въпроса?

Само като види човек кой е мениджър на collection отдела, му става ясно що за фирма е това....константин праматаров за нищо не става освен да сваля колежки и да им предлага да отидат у тях....тоя един ексел не знае да напави, само слухти, интриганства и гледа как да си намери нещо за вечерта. бягайте от там, нищо добро не ви чака с такъв мениджър, освен ако не искате да се превърнете в обща тема на разговор за цялата фирма....не знам как още не са го изгонили

Защо не кандидатстваш за хлебарка? ще ти дадат колкото пожелаеш :))) нали;)

За коя позиция да кандидатствам, за да взимам 22К? :)

1500 до 22000 зависи на каква позиция работите.
Плюсове - ще срещнете някой готини хора, които обаче бързо ще напуснат.

Хората са принудени да са роби и изтривалки, МЕНИДЖМЪНТА СА БОЛНИ,ДЕПРЕДИРАНИ ОТЧАЯНИ ОТ ЖИВОТА ЗОМБИТА- ВЛЕЧУГИ, или по-точно насекоми! Найстина!
Мненито ви дори няма да бъде чуто, запушени са им ушите, защото вече са мъртви, не дишат! , постоянно ще ви напомнят че всички в компанията са хлебарки и затова трябва да се примирите и да приемете депресираното състояние и да се самоубиете.

Ако дори само 1 човек прочете това и се откаже от пейсейф значи съм спасил една човешка душа!!!!!!

Ако си енергичен,самоуверен, отстояващ позицията си, искаш да се развиваш, говориш истината, смел, жаден за развитие, амбициозен - няма да те вземат на работа там или ще те принудят да напуснеш или бързо ще си намериш друга работа за повече пари. Хора с опит не се наемат!

Ако си хомосексуален,червей,изпражнение, бездушник, без амбиции и без жажда за живот ще бъдеш повишен и цял жовот ще се гърчиш,мъчиш и страдаш с фалшива усмивка на лицето си, претендирайки пред другите служители, че всичко е супер, правейки се на щастлив!!!
Това е силова пирамида, модерно робство,забранено със закон! Не спазващи човешките права, в офиса няма кислород и поради тази причина 2 етажа бяха евакуирани буквално от ниските нива на кислород, инспекцията по труда беше дошла на проверка и установи" ниво на кислород - под драстичния минимум!"
Искаш да живееш или искаш да отидеш в пейсейф и да умреш пще на първия ден?
Това въпроса!
Сбогом!!!

Здравейте! Съвсем скоро ми предстои интервю във въпросната фирма, дали има човек който е кандидатствал скоро там за някоя от академиите които предлага фирмата, за да може да сподели какви въпроси задават и как протича тестването на езика , за който кандидатстваш? Благодаря, предварително! :)

В тази фирма работят предимно хора-овце, като тенденцията е такива да бъдат наемани. Мениджмънтът не иска хора, които имат опит, защото тези хора имат своите претенции, знаят с какво могат да допринесат за развитието на команията и си казват какво очакват в замяна. Такива хора не биват наемани в случая или евентуално биват премахвани не дълго след наемането им. За да започнеш работа там трябва да си крайно ограничен човек, без мнение, който просто върши работа като роб.
Такива компании не заслужават ние българите да им робуваме и бих се радвал дори и един човек да успея за разубедя да не започва работа там. Още на самото интервю ще разберете колко безперспективно ще бъде вашето съществуване в компанията.

Пичове Ето начин как да си докарате малко странични доходи
Плащат с биткоени
Аз си докарвам по 0.1BTC всеки месец

Как варират заплатите в отдел Compliance?