Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Tozi se starael da ne se vliae ot mnenia v BG Rabotodatel hey ti si maloumen ne se staraesh kakto triabva.

Shte gi pokania na shvedska masa sled shvedska trioka.

Da nedovolen sum che ti vleze v zivota mi or provinciata s malkia nedorazvit zahranen ot Facebook mozuk.
Ti si tup/tupa iavno da mi kazesh che niakoi se vliae ot BG Rabotodatel no go proveriavat horata.Te se vliaiat ot opit a az mislia che moia kato kandidat beshe losh sreshtnah se s hora ot kompania koito biaha tupi no si davaha vid na umni.Offica ti ne te pravi gotin da me razkarash, za da se izfukash li go napravi i se okaza che vie ne znaete kolko shte plashtate za poziciata koeto mi kazva che si pravite maitap i me razkarahte samo da se vidime da si izgubime vremeto e tvoito e plateno nali. Tupaci PaySafe e v London vie neznam koi ste.

Zatova shte si ostanete provincialen HUB i studentskata kompania kakto vi zniat po Sofia.

Откровено казано като си търся работа се старая да не се влияя от мнение в БГ работодател, защото по подразбиране тук пишат недоволни от живота хора, но гледайки нивото на коментарите за тази компания и това, че са писани от кандидати за работа (очевидно неуспешни) и бивши (а не настоящи) служители почвам да си мисля, че Paysafe като компания си заслужава щом такива хора не са част от нея. Нищо лично, поздрави и със здраве!

Jokers and Clowns

Koleda idva kakto i nova godina.

PaySafe team bilding na selo da koliame prasetata.

Pozdravlenia za novia Kalkuta ekip.

Na kolednoto turzeshtvo kolezkite imaha tolkova mnogo

grim che ne poznah mnogo ot tiah biaha kato orki i

sushtite kitaiski falshivi nokti, niamat sram tezi kifli.

Hold on tight Brexit time, we are coming to Sofia.
Capital Fort expect fresh Kalcuta team 1000 strong to come. Paysafe we are cumming.

Diversity Love and broken English.

They did it to me too.

Te oshte shte vi pitat kolko ochakvate kato zaplashtane i prostotii kato kak se vizdate sled 5 godini vuv firmata i kak ochakvate Managera vi da vi motivira vse zaucheni vuprosi ot tozi sort. Moze da vi pitat kakva muzika slushate imate li priateli i priatelka. Shte vi se usmihvat a vutreshno podigravat i posle shte vi obsuzdat na kafeta i cigari. Opitvat se se durzat profesionalno no se provaliat. Na mnogo shte zagubiat vremeto i nervite no sa edni gurdi po napred ot nai zle kjompanii ot bransha vupreki tova zasluzavat samo -5 ne che tova shte promeni neshto.

Тази фирма е подходяща за тукощо пристигнали провинциалисти натегачи или студентчета 1-2 курс. Хора с опит нямат работа там, постоянно ще имат високо кръвно и ще прекаляват с цигарите и кафето което значи по кратък и неспокоен жижот.

Това е мнението на двама от нас Гаден и Грозен