Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Бих искал да попитам какво възнграждение мога да очаквам като юрист в правния отдел на фирмата. Публикували са обява и не знам дали си струва да кандидатствам....

Ок. 2,5k ама бруто

For German 3000 netto
----------------------
Здравейте, моля за мнение за позицията Skrill & NETELLER Customer Service with German & English. Условия, екип,възможност за развитие в други екипи на по-късен етап, заплащане - основно, бонуси / достигат ли се 2,5 нето?/
Благодаря

Накратко истината за Пейслейф: НЕ си губете ценното време от живота тук! Побългарена компания, неоценяваща кадрите си. Във финансовите и риск отдели шуробаджанащината е мантра, отношението на мениджмънта към служителите е под всякаква критика. Натоварването е пословично. Из останалите изнемощели и комплексирани колеги се намират и готини, но трудно. Трябва да свиквате да ви товарят с какво ли не, а в замяна заплатата към юни 2019-та год. е изцяло НЕконкурентна на останалите в сферата. Привилегиите са обичайните за всички компании - няма нищо впечатляващо. Текучеството - огромно - подобно текучество най-вероятно е рекордно за компания от този ранк! Като ниво компанията спокойно може да се сравни с 60K, TELUS и други от рода платформи за бели роби – т.е. да се работи тук не е престижно. Ето защо при първа отдадена възможност всеки избира други опции.
Ако някой отрече мнението ми, то би било с цел дезинформация, опитвайки се да спасява „потъващия кораб“ …

Благодаря

Прекарах 8 месеца в IVS отдела на Пейсейф и мога да кажа само хубави неща за фирмата. На първо място е коректността. Не е имало случай в който да съм бил ощетен по някакъв начин, бил той финансов, нерегламенитрано натоварване, некоректно отношение от HR и тн. Заплати, бонуси и всякакви обезщетения се изплащат на време.
Натоварването в IVS отдела на мен не ми се стори много, особено след като човек свикне и навлезе в работата. Аз преглеждах документи и на японски език, но това не ми пречеше да си изпълнявам таргета след 2 месеца.
Офисът е на удобно място до метростанции и спирки. Има няколко заведения на близо, така че за обяд човек може да избира.
За колегите мога да кажа също само хубави неща. Всеки който съм молил за помощ винаги е бил отзивчив и се е държал професионално. Не е задължително да си допаднете с всички, но определено колегите си помагат, правят си услуги когато се наложи да се вземе смяна и тн. В периода в който работех там бях предимно зает с учене и нямаше как да отделя време за да се поопознаем, но дори и така намерих доста свестни хора с които се надявам да поддържаме връзка. Фирмата предлага стандартния пакет привилегии и малко повече дни годишен отпуск. Има и годишен бонус. Работата е по-скоро монотонна, но от време на време има повишения, раздвижване, нови продукти и тн.
Нещата които не ми допаднаха толкова са главно свързани с комуникацията с другите отдели и понякога странните критерии на QA. Аз лично дойдох в Пейсейф с желание и си тръгнах с леко нежелание, но това е живота. Успех на всички кандидатстващи.

Muncho zashto iskash da razmenish praseto za da te napraviat na prace Manager li. Prezivialo e Koleda ne go davai na tezi hishtni sushtestva da go napraviat na parzoli,iziadat posle shte se napiat i tancuvat na masi pod zvucite na chalgata. Ostavi praseto na mira da nadzivee PaySafe.

Заменям прасето Гочо което преживя Коледа за Мениджърски пост в ПеиСеиф. Прасето се намира в раиона на Кепитал Форт.

Za tova che me vkaraha v Monkey Businessa psevdonima im veche triabva da e Monkey Business a ne Money Bookers

Az lichno preporuchvam da kandidatstvate pri tiah za da vidite lichno sami komicite na PaySafe.

Pochvate ot kiselite kifli na recepciata no sega veche te shte budat instructirani da izglezdat i se durzat sladko.

Na vuprosa mi kum tiah imate prekrasna gledka kum Vitosha planina ot office vi te mi otgovoriha che vsichko shte mi bude obiasneno na interviuto trosnato i s ogromno prenebrezenie dotam che veche ne iskah da sa mi kolezki tezi selski kifli.Posle doide vuprosa kakvo iskam kato zaplashtane vse edno ne znaeha che se vrushtam ot chuzbina sled dosta vreme tam i niama da sum naiasno kakvo e zaplashtaneto v BG koeto suotvetno te kriha do kraia kato supper secretna informacia. Ne te ne sa idioti i zneha mnogo dobre kak da si igraiat s kandidata za rabota do tam che mi stana vse edno i iskah da si trugna vuzmozno nai skoro ot tova prokobno svurtalishte na nekompetentni marionetki. Neshtata stignaha dotam che ne razbrah dali naistina turseha chovek za poziciata ili si raznoobraziavaha denia koito im e bil prekaleno skuchen izpulnen v motane,kafeta i cigari.

Потенцялен кандидат-кандидат за работа е агент на Човешки ресурси или самата им ръководителка опитваща се да излезе от неудобната ситуация която сама е предизвикала и не иска да признае провала си.