Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Можете да следите свободните позиции за всички офиси на Moneybookers на този сайт -   http://corporate.moneybookers.com/careers-at-moneybookers/
Свободните позиции за София се публикуват в www.jobs.bg

Ох.. аз ли недовиждам или не разбирам.. Къде кандидатствате хора? В сайта  www.moneybookers.com видях обяви само за позиции в Лондон, а аз съм в София.. ;)

здравейте, вторник съм поканен  на интервю за длъжността payment officer. Може ли някой да даде отзиви за позицията, ниво на заплащане, допълнителни придобивки, условия на работа и т.н. Тежка ли е работата, натоварено ли е мн. Абе все въпроси които тормозят един кандидат служител :)

Днес кандидатствах за Системен Администратор. Някой ако има инфо в какво се изразява работата. В момента работя във фирма и отдел с изключително натоварване и напрежение. Интересно ми е как е там. Благодаря.

Привет,
мога ли да помоля за актуална информация относно компанията и по-специално аccount manager-ска позиция.
Всякаква информация ще бъде полезна-работа/колеги/заплащане/социални придобивки е тн.
Благодаря предврително!

имам въпрос относно позициите за Account executive с един или с 2 езика и за Risk Analyst.
Някой може ли да сподели обхвата на заплащането, т.е. в какви рамки да се простирам на интервюто - 1.5 дали е добре или в тази стагнация 1.2 ?

Vera,  аз бих ти препоръчала да изчакаш за отговор от МБ. не само зашото работя в нея, а и зашото фирмата е наистина сигурна, заинтересована в мненеито на работниците си, работната атмосфера е много приятна, коректно отношение, на централно място се намират. за заплатата няма да казвам директно, но е каквато е нормалната за такава длъжност в интернационална фирма.
тоест наистина си залужава МБ! а дори и вече да си подписала в IBM,все пак в пробния период от днес за утре или една семидца напред може да кажеш "довиждане".
успех както и да се получи където и да е!

Здравейте
кандидатствам за работа в МБ. Бях вече на интервю и сьщевременно кандидатствам в IBM. Но имам предочитания кьм МБ тьй като нещата с които бих се занимавала биха били по интересни от тези в Xerox IBM. Надявах се, че МБ ще се обадят по скоро, но IBM ги изпревариха. Още не сьм подписала нищо. Звьнях в МБ за да се поинтересувам дали има раздвижване по кандидатурата ми, защото имам предпочитание кьм тяхната фирма. Жената каза, че ще ми се обади вьв вторник. Моля ви дайте някаква информация за това как е МБ и какво е заплащането.  Аз много се двуумя дали да изчакам МБ и да откажа на  IBM или не. В МВ кандидатствам за customer service agent за бизнес клиенти. Благодарна съм на скорошен отговор.

ето тук може да видите данни за фирмата и телефон за връзка,ако все още е актуален
Phone / Fax : + 359 (2) 9440396
Email: [email protected]
Адрес 1 Polkovnik Drangov St., Sofia
Интернет Страница www.moneybookers.com

За длъжността Fraud Controller някой може ли да ми каже на интервюто как протича, знам че фирмата е стабилна и искам да се представя добре!
Дали има разни тестове , защото длъжността е с немски език и вобще каквато и да е информация !