Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Фирмата е стабилна и сигурна. Супер е на фона на всички български и гръцки некоректни фирмички, заливащи с лошо отношение, никакви социални придобивки, осигуровки на минимална работна заплата и т.н. Аз съм изключително доволен, че съм част от колектива и.
Относно запитванията за заплащането, нормално е заплатите да варират в различните отдели и за различните хора. За всяка позиция си има предвиден някакъв бюджет. За пример, ако сам си кажеш че искаш ХХХХ лв а има предвидени ХХХХ+500 в бюджета за тази позицията , нормално ще ти дадат само това което си поискал. Ако кажеш че искаш повече от предвиденото, ще ти кажат, че може да ти предложат ХХХХ+500 максимум. Това е абсолютно нормална политика за всяка фирма. Има разбира се и какво още да се желае на тази тема, затова оценката ми е само +4
Относно Systems Operator позицията - към IT отдела е. Става въпрос за мониторинг на Сървъри и приложения, анализиране на възникнали проблеми и насочването им за решаване към правилните хора. Това е в общи линии за тази позицията.
Относно споменатото текучество на хора, за последните 2 години фирмата се разрастна от ~40 човека на над 200 и продължава да расте с доста добри темпове на пук на финансовата криза. Напусналите и уволнените са много малък процент на фона на този разтеж. Най-голямо текучество е в Customer Support отдела, където работят и много студенти и напускат сами ,поради лични причини, нямащи отношение с работния процес.
Местоположението е страхотно, специално на мен ми е на 15 минути пеша, затова няма да го коментирам. :-)

И все пак каква е стартовата заплата на един CSR /customer service representative/ и приятна ли е работната обстановка?

Здравейте, някой да каже какво е началното заплащане или да каже интервала,който за отпуснали,примерно (900-1200)?
А и защо толкова много хора са напуснали?Изтичане на кадри,уволнени илнещо друго?

Privet na vsi4ki!

mislq 4e e interesno i polezno da definirame opredeleniqta za zaplata koito izpolzvame.

za men nivata sa slednite:
Mnogo dobro - nad 3500 leva neto
Dobro - 3000-3500 leva neto
Ponosimo - 2000-2500 leva neto
Nisko - do 2000 leva neto

molq, uto4nqvaite intervalite koito izpolzvate, taka vsi4ki znaqt kakvo imate predvid :)

Длъжността наречена Systems Operator с клиенти на фирмата ли комуникира (по-горе споменатите оператори) или е част от itто на фирмата?

Фирмата е стабилана на пазара, постоянно наема нови кадри и създава работни места. Привилегиите са на средно ниво фитнес и здравна осигувки обаче след 6 месеца стаж във фирмата Липсват допълниттелни благинки като купони за метро и била за 300 кинта както в други софтуерни фирми но доволно да речем.Потенциал за развитие е нулев шефовете са отдавна избрани търси се рая за бачкане, за да се издигнеш трябва да умре някой от тях вероятно няма пак да си ти.
Местоположенето не е добро зад градинката на янко сакъзов в баш центъра на София където трудно се добераш в голямото задръстване.Заведенията за храна в близост са скъпи а и непредлагат кой знае какъв избор освен да редуваш еврейски сандвичи с други (нееврейски).
Колегите не са лоши но мисля че им липсва задружност по скоро е нацепен колектива на отделни групички по интереси:-)
Уважението е на много ниско ниво затова сам и дал минимална оценка. Поетите обещания във финансов план не се изпълняват затова не се изненадвайте ако бъдете излъгани в очакванията си и скандали във въпросната фирма в тази връзка се случват.
Поради голямото текучество мениджмънта се опитва да забавлява работешите със екзотични екскурзийки вместо да им даде реални пари.
Работната среда е добра помещенията са хубави техниката също.
Заплащането е доста ниско за ИТ пазара, мисля на че е точно на минимума. Така наречените увеличения на заплатата на всеки 6 месеца реално не се случват (поне на повечето работещи).

Заплащане - винаги може повече, но нивото е много добро тук, има и добра система за актуализиране на заплатите.

Уважение +5, все пак човек трябва да си го заслужи :)

Привилегии +4, много и по принцип бих дал +5 .. ако не бях гледал клипчето за google ;)

Фирмена сигурност - фирмата е доста стабилна на пазара с постоянен растеж от самото си създаване, последните 3-4 години не е имало катаклизми.

Съотношение работа / свободно време - Това зависи повче от служителя. Като цяло няма нужда фирмата да бъде вашето ново семейство и да забравите всички останал, но отдаденоста към фирмата се награждава.

Потенциал за развитие - има много добра програма за вътрешно израстване което май е основния плюс и успява да намали текучеството дори в отдели кадето самия тип работа предполага високо такова.

Местоположение - в центъра близо до парка заимов, макар и в София да няма идеално място, това определено се добливажа до него.

Колеги - другия голям плюс на МБ са точно хората които работят в офисите в София. +5

Работна среда - едно от малкото неща които подлежат на подобрение. Поради постоянния растеж на фирмата малко трудно се насмогва със строенето и наемането на нови офиси. Добрата новина е че нвщата се подобряват постоянно и в това отношение, но както казах има какво повече да се желае.

стартово 1000 нето за кастъмър съпорт с 2 езика, което си е подигравка при инфлацията от последните 2 години

здравейте, радвам се че намерих нещо за фирмата тук. сайта ви е невероятно полезен - сладури (това е за вас админите на форума :-)). И така да се върнем на въпроса относно фирмата...добри соц. придобивки, обучение и екип. Моля споделете какви са паричките за менидмънт състава, ако не с точи суми то-ориентировчно, както и възможностите за развитие и работни процедури и обстановка. Тенкю и усспех на вси;ки дето са робат като мен тука...

Само мога да кажа, че за първи път се почувствах оценен наистина, и наистина се сприятеляваш с хората, не знам как ни избират. С всекиго можеш да се разбереш.
Няма дискриминация. Собственика идва и те пита какво мислиш за това и това, и ти просто му казваш какво мислиш, без много да се замисляш :).

Ако нещо те затруднява винаги има някой МНОГО добър в дадена област, когото можеш да попиташ. Няма такова нещо като средна възраст, може и да си на 100 години, достатъчно е да си гледаш работата съвестно.

Има хора с многочленни семейства, които благодарение на МБ успяват да се грижат добре за тях и да живеят на квартира в добър квартал, със всичките му разходи(училище,кръжоци,допълнителни занимания за децата, дрехи,и т.н.).

Научават се много нови и полезни неща, които трудно могат да се научат на друго място. Поне в IT отдела е така.

Относно заплащането - винаги има какво да се желае - "Поискай и ще ти се даде"

Общо взето това от мене. Сполай ви.