Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

не мога да си оттегля парите от сметката.не ми разрешават.може ли някой да помогне.

Интересува ме как се проверяват знанията по чужд език на кандидатите за работа в тази фирма - дали интервютата са на съответния език, или има някакви тестове, или пък превод? И наистина ли е необходим отличен английски, или и средно ниво е достатъчно? Ще съм благодарна ако някой сподели такава информация, не съм практикувала езика от доста време и бих искала да преговоря малко, а не знам на какво да наблегна. Благодаря

телефона на съпорта е един и е на сайта в контактите.  също така може да пишете от акаунта си, раздел email support или на посочените на сайта email-и :)

Преди 2 седмици ме поканиха на интервю във фирмата. Посрещнаха ме HR и евентуалният ми тийм лидер. След разговора направих превода на езика, с който кандидатствам, освен английския и ми обещаха, че ще ми се обадят отново, без значение от резултата. Трябваше да имам готовност да започна обучение от 04.10р но до момента никой не си направи труда да ми се обади. Според мен подобно отношение е некоректно.

Здравейте , искам да попитам има ли някви актуални телефони които да се ползват от въпросната фирма . Защото където намирам все не са актуални или временно нямам достъп до тях .

Много селски пръчки работят в тази компания. Интригите и лицемерието са издигнати в култ, което ти пречи да си вършиш нормално работата и като цяло ти скапва всичко. Ако сте подмазвачи и интриганти може и да ви огрее - т.е. да "израстнете" в йерархията, ако ли не ще си скъсате нервите докато не решите да се махнете. Успеех :)

Здравейте, бих желала да попитам някой от HR отдела на MB как стои въпроса с наемането на жени с дете? Благодаря Ви!

Ако си много заинтересована, би могла да звъннеш ти, и да провериш как стоят нещата (както направих и аз)... HR е един, кандидатите са много, нормално е да не звъннат навреме на всички ;)

Лошо впечатление ми направи фактът, че от отдел HR обещаха да се обадят за да ме информират за резултата от интервюто, а това така и не стана....

Благодаря, благодаря, благодаря :))