Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Заплащане - винаги може повече, но нивото е много добро тук, има и добра система за актуализиране на заплатите.

Уважение +5, все пак човек трябва да си го заслужи :)

Привилегии +4, много и по принцип бих дал +5 .. ако не бях гледал клипчето за google ;)

Фирмена сигурност - фирмата е доста стабилна на пазара с постоянен растеж от самото си създаване, последните 3-4 години не е имало катаклизми.

Съотношение работа / свободно време - Това зависи повче от служителя. Като цяло няма нужда фирмата да бъде вашето ново семейство и да забравите всички останал, но отдаденоста към фирмата се награждава.

Потенциал за развитие - има много добра програма за вътрешно израстване което май е основния плюс и успява да намали текучеството дори в отдели кадето самия тип работа предполага високо такова.

Местоположение - в центъра близо до парка заимов, макар и в София да няма идеално място, това определено се добливажа до него.

Колеги - другия голям плюс на МБ са точно хората които работят в офисите в София. +5

Работна среда - едно от малкото неща които подлежат на подобрение. Поради постоянния растеж на фирмата малко трудно се насмогва със строенето и наемането на нови офиси. Добрата новина е че нвщата се подобряват постоянно и в това отношение, но както казах има какво повече да се желае.

стартово 1000 нето за кастъмър съпорт с 2 езика, което си е подигравка при инфлацията от последните 2 години

здравейте, радвам се че намерих нещо за фирмата тук. сайта ви е невероятно полезен - сладури (това е за вас админите на форума :-)). И така да се върнем на въпроса относно фирмата...добри соц. придобивки, обучение и екип. Моля споделете какви са паричките за менидмънт състава, ако не с точи суми то-ориентировчно, както и възможностите за развитие и работни процедури и обстановка. Тенкю и усспех на вси;ки дето са робат като мен тука...

Само мога да кажа, че за първи път се почувствах оценен наистина, и наистина се сприятеляваш с хората, не знам как ни избират. С всекиго можеш да се разбереш.
Няма дискриминация. Собственика идва и те пита какво мислиш за това и това, и ти просто му казваш какво мислиш, без много да се замисляш :).

Ако нещо те затруднява винаги има някой МНОГО добър в дадена област, когото можеш да попиташ. Няма такова нещо като средна възраст, може и да си на 100 години, достатъчно е да си гледаш работата съвестно.

Има хора с многочленни семейства, които благодарение на МБ успяват да се грижат добре за тях и да живеят на квартира в добър квартал, със всичките му разходи(училище,кръжоци,допълнителни занимания за децата, дрехи,и т.н.).

Научават се много нови и полезни неща, които трудно могат да се научат на друго място. Поне в IT отдела е така.

Относно заплащането - винаги има какво да се желае - "Поискай и ще ти се даде"

Общо взето това от мене. Сполай ви.

Добре де, какви са нивата на заплатите? Дай някакво общо инфо и граници по позиция примерно...Какво се пише - има ли реална разработка или само оправяне на стари боклуци?

Такива неща.

едно от най-добрите места за работа в София за момента. има какво още да се желае, но все пак да не забравяме, че сме в България. Заплащането е добро, перспективата за развитие- също, бонус система, позволяваваща получаването на не лоши пари към основната заплата, приятен колектив и приветлива работна обстановка. за краткото време, в което работя там, ми позволиха да покажа и разкрия потенциала си и да докажа, че мога още.

за този, който се интересуваше за възрастовата граница, ще му каза, че не трябва да се притеснява за своите 30 години. аз съм само съвсем малко по-малък от него и се чувствам перфеткно сред тези хора. Възрастовата граница е между 18 и 35 години в зависимост от отдела, в който се работи.

Ей, някой може ли да каже каква е средната възраст във фирмата? Да не би там всички да сте студентчета? Питам, защото мисля да кандидатствам за работа там, ама вече съм над 30 и не ми се иска да попадна някъде, където ще се чувствам като леля ви. То по принцип в повечето кол-центрове хората са млади, което е чудесно, ама как стои въпросът с хората около трийсетака точно в тази фирма? Има ли такива оператори? Шефовете на каква възраст са? А нещо ваучери за храна дават ли? Каква е тази здравна застраховка - какво е включено в нея - напр. лекарства безплатни има ли?

Гледам има мнения на работещи там. Айде някой да сподели колко е заплащането, поне в общи линии. Като например по-скоро 1000лв., по-скоро 2000лв или над ...
мерси предварително :)

Здравейте! Доволен съм от работата и от екипа. Минах през доста места и интервюта преди да стигна до МБ, които бяха доста зле. В МБ наистина има много допълнителни екстри като безплатния фитнес в Атлетик, футбол, тенис и допълнително здравно осигуряване. Работата не е толкова напрягаща и има допълнителни бонуси.

Zdraveite,
Moje li nqkoi da mi kaje kolko e nacalnoto zapla6tane?
Mersi