Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

може ли някой да напише актуалните телефони на MB - Bulgaria.
Благодаря

Здравейте!
Искам и аз да споделя впечатления, макар да са породени на базата на еднократно общуване с една от представителките на фирмата.
Обявата за customer support с немски език видях в jobs.bg. Вс, което беше описано като дейност ми се стори изключително адекватно. Ощесъщия ден кандидатствах (мотивационно писмо + CV, снимки) След един ден получих мейл, където ми обяниха, че неколкократно са опитали да се свържат с мен, но неуспешно... дадоха ми телефони за контакт - при интерес да се свържа с тях. Обадих се и ме поканиха на интервю. То беше вчера; отделиха ми доста време - обясниха ми подробно за фирмата, брой на клиенти, екипът, заплащане... жената звучеше изключително откровенна и коректна. Сградата не е на кой знае колко удобно за мен място, но пък обстановката в самата сграда е мн уютна, хората, които видях ми изглеждат мн симпатични. Работата ми се струва интересна, динамична и малко стресираща на моменти може би..Заплащането е адекватно, работно време ми е мн удобно, тъй като е гъвкаво и позволява да си съставяш графика сам като прецениш дневната си заетост в зависимост от това по кое време и колко часа ти е удобно да работиш. Смея да твърдя, че това е мечтаният работодател за мен, мечтаната позиция, която искам да заемам на този етап. Ще бъда изключително щастлива, в случай, че ми се обадят с добра новина, че съм одобрена. От вчера не спирам да мисля за интервюто ми, как се представих, кое не направх добре...да премислям шансовете си...
Искам да предупредя всеки, който се е насочил към МБ и иска да кандидатства да прецени много добре нивото на владеене на език. Особено за немски цедката е мн ситна.. до този момент от 50 кандидатствали по този проект одобрен е само 1. Мениджърът на самото отделение е германец и преглежда кандидатурите на кандидатите лично като основното изискване е перфектно ниво на владеене на езика. Не се допускат никакви компромиси, което смятам, че е нормално, тъй като по отношение на парите си (особено), хората, които ние тр да обслужваме, са изключително чувствителни.
Успех на всички, на мен също ще ми е много необходим.

Здравейте , Искам да напиша няколко думи за тази фирма като бивш служител на фирмата и 2 години стаж.
1-во много ниско заплащане , тийм лийд макс 2400 нето
2-ро могат по всяко едно време да те уволнят без да се замислят
(последно което научих един колега го уволнили защото разбрали че е епилептик) - незнам дали има нужда да добавям още след това но все пак нека да довърша
3-то - Колегите са ок но шефовете не стават. Постоянно се повишават вътрешни хора на шефовете
4-то Заплатите последните 2 години не са се ъпдейтвали заради "кризата"
Мисля ако човек има опит ше е много зле да започне в МБ за 1500 лева за средна позиция QA или девелопер.
5-то - Supporta заплатите варират до 1200 лева нето макс.
6-то- Отделът - Човешки ресурси- просто не става- Сори Жоре, батка ама не ставаш за HR.
Това е от мен , аз лично се задържах 2 години защото когато започвам в една компания съм лоялен и първо се доказвам след това искам оценка но в МБ си останах с чакане
Ама какво да очаквате от такива БГ managers:)

Здравейте, някой може ли да каже какво е актуалното към момента стартово възнаграждение за Customer Support? А на много високо ниво ли са тестовете по езика?
Друго, за което съм любопитна - в обявата пише, че има възможност за работа събота и неделя. Това значи ли, че всички взимат и такива смени, и работи ли се и нощно време?
За самата компания съм чувала, че е стабилна, затова много бих искала да започна - мерси предварително за отговорите. :)

здравейте ,бихте ли ми казали как протичат интервютата във фирмата, и нещо повече за позицията database developer? също така кой в кои тиймове е най-добре откъм работа, заплащане?

Отговор на anonimen - не, според мен езикът не е особено определящ, тъй като проведох доста обширен разговор с мениджър-англичанин. Знанията ми по английски са смея да кажа на доста високо ниво, въпреки това бях отрязан. (Виж и предишното ми мнение за евентуалната друга причина).

В отговор на Kandidat - не се обаждат, когато отговорът е отрицателен, което разбира се не е особено приятно. Аз бях отрязан точно поради "високата" заплата която поисках - дори на момента видях и чух отрицателната реакция от това - дори не ми беше даден шанс за преговори по нея.

Какво е заплащането за позиция Risk analyst с втори език? Колко време минава между първото и второто интервю и обаждат ли се при резултат (независимо дали положителен или отрицателен)? Има ли възможност да те отрежат, ако посочиш високо заплащане, или се опитват да договарят друго?

Здравейте! Имам въпрос свързан с позициите Payments Officer и Fraud Controller - с какво точно се заниватат служителите, назначени на тези длъжности? Относно англ. език - до каква степен имаш възможност да го практикуваш и определящ ли е, за да бъдеш назначен на въпросната работа?

Merchant Services Support - този човек с какво точно се занимава?