Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Мисля да кандидатствам за работа в тази компания и бих искал да попитам как са нещата там? Заплати, условия, сигурност. Ще закриват ли офиса в БГ или той се разраства?

Мале, какви хора работят в тази фирма само.

Относно коментара на "Alexander". Хайде застани като достоен човек с името си и си кажи мнението. В QA отдела има само един човек с това име и този човек съм аз и все още съм част от екипа. Няма лошо да си кажеш мнението, но начина по който го правиш говори за персоналните ти качества или по-скоро липсата им. Пожелавам успех на бъдещия ти работодател с  такъв "лоялен" и "принципен" служител като теб.

По отношение на PHP обявичките на Скрил искам да предпупредя PHP дивелоперите, че ако става въпрос за отдел Merchant Integration и лицето Александър Дяков въобще да не почват. Няма да пишат никакъв код, а предимно мейлчета като секретарки или в най-добрия случай ще трябва да са тестват някакви нескопосано написани бузи.Освен това ще ги менажира некомпетентен в програмирането човек, който няма реална представа какво трябва да бъде свършено, което предполагам че е дразнищо за всеки дивелопър Самата фирма и другите отдели като цяло не са зле. Надявам се инфото да е полезно за PHP дивелоперите и да им спести загуба на време и нерви.

искам да помоля някой настоящ служител, ако е възможно да даде по-подробна информация относно заплатите, атмосферата, натоварването и колегите

Мерси предварително.

Видях ,че имат обява за работа в отдела за обслужване на клиенти.
Исках да попитам какво е заплащането в момена за тази позиция?-
1000, 1200 нето или повече , а може би по-малко?
Какво е натоварването/ работи ли се събота или неделя/
Каква е работната атмосфера?
Какво е отношението на управителите към служителите?
Има ли потенциал за развитие?

Изключително нагласени интервюта имат по мое мнение.
Кандидатствах за Cust. Service позиция, след което се обадиха след забележете 5-6 дни , може и повече да са били, за да отговарям онлайн на въпроси от рода Как се казвате и защо искате да работите в Скрил :))) в уеб видео вариант, като нито един от въпросите нямаше общо с длъжността или цел да провери до каква степен някой говори даден език или да се отсее плявата.
И следва зашеметяващият мейл  Ще се свържем с Вас до забележете 2 !!! седмици , за ''уеб интервюто'' от рода как са казвате , което има
няма 10 минути запис... Все пак 2 седмици :)))))
Не бих кандидатсвал и работил повече в тази фирма, поне
не в българския им клон, с варианта бг мениджмънт и HR.
Останах с впечатление, че обявите и интервютата им са уредени
предварително и само спазват закона за провеждането на конкурс.
Жалка работа, иначе пейсейф картите като продукт са много добри.

Положението е лошо, работи се предимно 11-8, целия ти ден отива на кино, нямаш свободно време, работи се здраво събота и неделя. В кол центъра се взимат по 50- 60 обаждания на ден. Всички клиенти са ядосани защото процедурите за МЕГА БАВНИ. В тая фирма ако не се обадиш по телефона никога няма да ти разрешат проблема. Стреса е олгромен не се издържа. Потърсете на друго място, тук ще си разбиете психиката.

Мениджмънта взима погрешни решения в последно време, става все по зле, не се търпи вече

На всеки, който иска да работи в тази фирма- Moneybookers или MB Bulgaria, сегашна Skrill, недейте. Фирмата от много време върви само надолу, както относно заплащането, макар че уж е във финансовия сектор, така и в отношението на началството и преките отговорни за вас. И дори казват направо лице в лице, че на който не му харесва, знае къде е вратата. Готина са колегите, мястото на което се намира офиса, но за съжаление българското началство си гледа само своите интереси и е още със робския манталитет, че склонена глава сабя не я коси. Е, да, ама тия времена минаха отдавна, и не сте тука за чест и слава, а за да работите и живеете, а не просто съществувате. Така че, по-добре вижте в HP, IBM до летището, или някоя друга фирма, която след падането е на възход, понеже тая не я знам, кога ще се оправи, след като на главни позиции стоят хора с голямо его и робско съзнание

На всеки, който иска да работи в тази фирма- Moneybookers, сегашна Skrill, недейте. Фирмата от много време върви само надолу, както относно заплащането, макар че уж е във финансовия сектор, така и в отношението на началството и преките отговорни за вас. И дори казват направо лице в лице, че на който не му харесва, знае къде е вратата. Готина са колегите, мястото на което се намира офиса, но за съжаление българското началство си гледа само своите интереси и е още със робския манталитет, че склонена глава сабя не я коси. Е, да, ама тия времена минаха отдавна, и не сте тука за чест и слава, а за да работите и живеете, а не просто същестувате. Така че, по-добре вижте в HP, IBM до летището, или някоя друга фирма, която след падането е на възход, понеже тая не я знам, кога ще се оправи, след като на главни позиции стоят хора с голямо его и робско съзнание.