Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Здравейте, кандидатирам се за длъжността VIP Account Manager. Бихте ли се отзовали с по-скорошна информация относно атмосферата в PaySafe (ex Skrill) Bulgaria. Благодаря предварително.

Получи ли отговор от видео въпросите ?

До колко време и изобщо някой обажда ли се да каже дали кандидадът е избран или не. Повече от седмица чакам за отзив от измислено интервю, което беше онлайн

понеже съм решила да кандидатствам скрилл,
искам да попитам интервюта за работа на какъв език се провеждат - български или английски ? Благодаря!

Настоящ служител на Скрил съм. Работя в компанията от малко повече от 2 години, през които :

- бях повишен 2 пъти.
- всяка година възнагражденито ми се е вдигало поне с 50%
- ходих на няколко командировки в офисите в Лондон и Виена.
- комуникирам всеки ден с почти всички отдели на компанията (включително голяма част от мениджмънт екипа в Лондон).

На всички кол център ботове, които идват и не могат да напишат пълно изречение на английски без грешки, не знаят какво е прокси и впн, не могат да се логнат в браузъра си, но все пак си мислят (поради някаква причина), че са се справяли добре - правилно сте изгонени.

Компанията има огромен потенциал в индустрията на плащанията и 'българското' мислене е само на хленчещи хора, които не могат да свържат логически информация от 2 екрана. Мога спокойно да кажа, че съм изкарвал най-солидните бонуси, които се предлагат за такъв тип офис (не кол център) работа като левъл 1 агент. Внимание се обръща, хората работят с теб, но когато имаш желание. Тези. които чакат на готово си заминават на първия месец, пишат в такива сайтове и отиват за поредната си едногодишна колцентър длъжност, на която пак ще се оплакват по цял ден.

Продукта е доста сложен - работата не е за всеки, но възможност за развитие има. Проблеми в началото има всеки (като на ново работно място), но шансове се дават на хората, които имат желание и показват нещо различно от 'офф писна ми' и пушене на цигари по цял ден.

Като прясно напуснала, искам да споделя и аз моето мнение за Skrill Bulgaria. Ще започна от там,че фирмата е с UK лиценз, което по принцип звучи прекрасно, но да не забравяме къде е базиран най-големият и офис - в България. И както се казва - Хубава работа, ама българска. За скромните 2+ месеца прекарани в Скрил, смея да кажа,че отношението към новите е просто покъртително зле. На пръсти се броят хората, които биха ти помогнали наистина и биха ти обяснили дадено нещо, когато имаш затруднения, но както се досещате всичко това е замаскирано зад слогана "Ако имате въпроси, може да питате всеки." Постоянно ти афишират,че са отворени да ти помогнат като си нов, но всъщност като поработиш малко в тази атмосфера виждаш,че не е точно така. Ако имаш малко повече късмет и единствените 2-3-5 човека, които се отнасят добре с теб са на работа, то ти би могъл да разбереш за какво става дума.

Друго доста важно, което трябва да се отбележи са безумните им таргети. Някак си нелепо изглежда да поставят еднакви таргети на хора, които са имали трейнинги с различна продължителност. Само за сведение ще кажа,че преди са били между 3 и 1 месеца, а сега са по 10 дни (2 седм, пон-пет). Накрая слизате в съпортския офис и да ви се държи сметка за таргета някак си граничи с глупостта, но те го правят. Спред тях ти трябвам да си се родил научен. И макар и а да имах опит на подобна позиция, да не забравяме,че трябва време докато се свикне със системите им на работа. Но както казах на никой не му дреме. Вие сте просто винтче в машината. Вие си тръгвате? - Няма проблем. Още купчина балъци чакат да ви заместят (и след това и те ще си тръгнат).

Също така да не забравяме факта,че през трите месеца, в които вие сте в пробен период, те имат правото да ви изритат като мръсно коте, защото не сте успели да си изпълните ненормалният им таргет след безумно късото им обучение. Препоръчвам си да си носите трудовата книжка у вас постоянно, тъй като не знаете кога ще ви кажат довиждане.

Необясним за мен си остава факта как съпорт агентите се занимават с одобряването и проверка на документи при положение,че това е работа за съвсем друг отдел. При всичкото натоварване, документите са черешката на тортата.

Относно колегите смея да кажа,че са тотални роботи. Недай си Боже да ги питаш нещо, повечето не ти отговарят или го правят с такъв маниер, че да не ги питаш повече. Все пак има таргети за гонене, какво ще се занимават с теб точно. ;)

Личното отношение на хора с малко повече правомощия е очеизтръгващо на моменти. Дори аз леко се докоснах до словесните шамари на една от пищните оперейшън съпорт агентки. Явно от ден 1 и бях трън в очите, така,че...имайте го в предвид.. злобата няма почивен ден.

Ще се върна пак на фирмата като цяло. Имат добра концепция за нещата, постоянно оправят и ъпгрейдват нещо, имат обучения постоянно, но както казах и в началото, всичко е доста побългарено. Ако все пак успеете да издържите всичкото напрежение и лошо отношение към вас там, вие реално имате възможност за израстване. След първата година ( а в някой случаи и преди това) могат да ви промотират, но ако имате здрави нерви до тогава изобщо.

На кратко това е моето мнение за Скрилл България. Има доста какво да напиша, но все пак да не изпадам в подробности. Ако сте решили - идете, вижте, но...се запасете с търпение и нерви.

Изключително некоректно отношение към кандидатите за работа! Постоянно пускат обяви, но не могат да дадат отговор на кандидатите за работа в указания лично от тях срок - 1 седмица! Много повече седмици по-късно - нищо! Не че отговора не може да се предвиди след такова забавяне, но защо трябва да е по този начин? Незная капацитет ли не им стига, персонал ли или обикновено човешко отношение към хората! Струва ми се, че фирма, която се мисли за престижна и уж е клон на международна компания не бива да си позволява да допуска такова неуважение към кандидатите си за работа, да не говоря към човешките същества по принцип! Фирмите в България трябва да се научат, че с подобно отношение и поведение уронват на първо място собствения си престиж! Пълна подигравка с времето и усилията на хората и губене на времето им!

Здравейте!

Някой може ли да даде мнение за фирмата SKRILL/Moneybookers в София?
Интересува ме конкретно посочената позиция за E-Com Operationс Executive ili Merchant Services Executive - това позиция и работа тип "колцентър" ли е, или не точно?
Какво е работното време, заплащането добро ли е - взимат ли се поне 2000 лева бруто?
Какво е отношението между самите колеги и ръководството, има ли уважение или само унижение - ако мога така да се изразя?
Също така почива ли се на официалните български празници и като цяло, за какво става въпрос там като фирма и място за професионална реализация?
Моля за актуален отговор, благодаря!

Здравейте, виждам , че всички мнения са доста стари.Може ли някой да бъде така добър да сподели сегашното състояние на фирмата , заплата за support , работна среда , колеги ?Интересува ме силно и дали има кариерно израстване след година-две.
Благодаря предварително

И аз искам да помоля някой от настоящите служители да коментира какво е положението там в момента, тъй като чух доста добри отзиви за МБ, но не всички мнения тук ги потвърждават.
Мерси