Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Изключително некоректно отношение към кандидатите за работа! Постоянно пускат обяви, но не могат да дадат отговор на кандидатите за работа в указания лично от тях срок - 1 седмица! Много повече седмици по-късно - нищо! Не че отговора не може да се предвиди след такова забавяне, но защо трябва да е по този начин? Незная капацитет ли не им стига, персонал ли или обикновено човешко отношение към хората! Струва ми се, че фирма, която се мисли за престижна и уж е клон на международна компания не бива да си позволява да допуска такова неуважение към кандидатите си за работа, да не говоря към човешките същества по принцип! Фирмите в България трябва да се научат, че с подобно отношение и поведение уронват на първо място собствения си престиж! Пълна подигравка с времето и усилията на хората и губене на времето им!

Някой може ли да даде мнение за фирмата SKRILL/Moneybookers в София?
Интересува ме конкретно посочената позиция за E-Com Operationс Executive ili Merchant Services Executive - това позиция и работа тип "колцентър" ли е, или не точно?
Какво е работното време, заплащането добро ли е - взимат ли се поне 2000 лева бруто?
Какво е отношението между самите колеги и ръководството, има ли уважение или само унижение - ако мога така да се изразя?
Също така почива ли се на официалните български празници и като цяло, за какво става въпрос там като фирма и място за професионална реализация?
Моля за актуален отговор, благодаря!

Здравейте, виждам , че всички мнения са доста стари.Може ли някой да бъде така добър да сподели сегашното състояние на фирмата , заплата за support , работна среда , колеги ?Интересува ме силно и дали има кариерно израстване след година-две.
Благодаря предварително

И аз искам да помоля някой от настоящите служители да коментира какво е положението там в момента, тъй като чух доста добри отзиви за МБ, но не всички мнения тук ги потвърждават.
Мерси

Мисля да кандидатствам за работа в тази компания и бих искал да попитам как са нещата там? Заплати, условия, сигурност. Ще закриват ли офиса в БГ или той се разраства?

Мале, какви хора работят в тази фирма само.

Относно коментара на "Alexander". Хайде застани като достоен човек с името си и си кажи мнението. В QA отдела има само един човек с това име и този човек съм аз и все още съм част от екипа. Няма лошо да си кажеш мнението, но начина по който го правиш говори за персоналните ти качества или по-скоро липсата им. Пожелавам успех на бъдещия ти работодател с  такъв "лоялен" и "принципен" служител като теб.

По отношение на PHP обявичките на Скрил искам да предпупредя PHP дивелоперите, че ако става въпрос за отдел Merchant Integration и лицето Александър Дяков въобще да не почват. Няма да пишат никакъв код, а предимно мейлчета като секретарки или в най-добрия случай ще трябва да са тестват някакви нескопосано написани бузи.Освен това ще ги менажира некомпетентен в програмирането човек, който няма реална представа какво трябва да бъде свършено, което предполагам че е дразнищо за всеки дивелопър Самата фирма и другите отдели като цяло не са зле. Надявам се инфото да е полезно за PHP дивелоперите и да им спести загуба на време и нерви.

искам да помоля някой настоящ служител, ако е възможно да даде по-подробна информация относно заплатите, атмосферата, натоварването и колегите

Мерси предварително.

Видях ,че имат обява за работа в отдела за обслужване на клиенти.
Исках да попитам какво е заплащането в момена за тази позиция?-
1000, 1200 нето или повече , а може би по-малко?
Какво е натоварването/ работи ли се събота или неделя/
Каква е работната атмосфера?
Какво е отношението на управителите към служителите?
Има ли потенциал за развитие?