Скрилл България / Paysafe https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90&markers=София,бул. Цариградско шосе 90

Скрилл България / Paysafe

Част съм от Пейсейф от една година. Това, което ме привлече първоначално беше възможността да работя в бързо развиваща се мултикултурна компания. Харсева ми, че работата ми изцяло съвпада с това, което ми беше обяснено на интервюто, а колегите и страхотната обстановка в офиса само допринасят към положителното ми мнение за Пейсейф.

Защо не кажете някаква ориентировъчна цифра? А може би искате да ви подбия заплатите?

Каква заплата се дава за Management Reporting Controller?

Работя в компанията почти 2 години, от самото създаване на Пейсейф. В началото предвид обединяването на Скрил и Нетелър нещата бяха малко размити като функции. Но в последната една година всичко си идва на мястото. Няма голямо текучество, мениджмънтът е с мисълта, че служителите са важни, хората са готини. Единствено локацията е малко далеч, но метрото върши работа.

Кандидатствах за старша позиция, направих го от любопитство, навремето мои познати контрактори бяха разработвали техните мобилни приложения в Англия и исках да видя дали ще ми грабнат вниманието с някой текущ проект. Имам солиден опит и познания зад гърба си и бях уверен, че ще получа поне шанс за телефонно интервю. След като кандидатствах по уеб базирната им система, бях дисквалифициран след два дни. Нямах никаква обратна връзка нито възможност аз да последвам със запитване какво се е случило. Адекватност?!

Аз кандидатствах преди 2 седмици в тази компания, като това беше третото ми интервю.

На срещата ме уверяваха, колко различна е фирмата от традиционният аутсорсинг и колко много възможности има за развитие. Създадоха положително впечатление, от което не си личеше по нищо, че всъщност нямат интерес.

След около седмица получих отговор по имейл, където съвсем стандартно ми отказаха, без никакъв feedback. Нито опитите ми да се свържа по телефон с тях, нито запитването ми по имейл получи някакво внимание. Малко нелепо бе, че HR-ката бе оставила телефонен номер за контакт в имейла си, на който впоследствие изобщо не отговори.

Смятам, че тук се подбират кадри съвсем своеволно и всеки може да си прави изводите, какво го очаква при евентуална среща на интереси.

Здравейте , кандидатсвах за позиция мърчант сървисис в компания Пейсейф . Интересува ме от бивши или сегашни служители малко по- нова информация ? Атмосферата и отношението първоначално мн ми допадна , но ме интересува как се държи мениджмънта , колегите , работата как е ?

1. Какво е отношението на шефките към служителите ? Строги, деспотични и взискателни ли са ?

2. Монотонна ли е работата ?

Здравейте. Направо по същество за Пейсейф. Ще се постарая да бъда максимално обективен:

- Заплащане - Нормално, парите, които дават не са малко, но не и са СУПЕР много, мисля, че стартират от 1500 нето, но не мога да гарантирам, че за всички отдели е така, за сметка на това, те ще ви мачкат и експлоатират все едно ви плащат милиони.
- Уважение - Желателно е да си любимец на тийм лидера си. В този случай графиците ще се пишат така, че на теб да ти е окей, а другите кучетата ги яли. А, да, и като казах графици, в Риск отдела, имаше хора, които стартираха с редовни смени (пон-петък, 10:00-19:00), в това число и аз, но в последствие ни въведоха смени покриващи 24/7 и естествено, бяхме поставени пред свършен факт и трябваше да работиш в този часови диапазон, защото "като не ти изнася...нали", в крайна сметка "ако личния ти живот пречи на работата ти, знаеш какво да правиш";
Пренебрежително отношение като цяло, понякога тийм лидерите ти искат feedback, но до ден днешен се питам защо си губят времето, като така или иначе не го вземат на предвид и пак си правят каквото са си наумили.
- Привилегии - Стандартен пакет за фирми от такъв ранг - здравно осигуряване, карта за спорт, ваучери за храна на късни смени..
- Фирмена сигурност - погледни точка 2.
- Натоварване - погледни точка 1.
- Потенциал - Бих казал по-скоро не;
- Местоположение - Кепитъл Форт, срещу Експо център;
- Колеги - Като цяло млади и интелигентни хора, даже някой са толкова интелигентни, че са на светлинни години от тийм лийдърите и мениджъри...
- Работна среда - Донякъде наподобява на морга или патология - Гробна тишина, като цяло не е желателно да комуникирате по вербален начин с дружката си, по-добре да си пишете по скайп.

Много време отделих да пиша тук, надявам се сте добили представа от скромния ми опит, придобит тук.
Поздрави

Потресаващо пренебрежително отношение към служители с огромен опит и експертиза, незачитане на мнения, незаинтересованост към персонала, за екипа от мениджъри и супервайзъри е по-важно да си разговарят за ланшния сняг, отколкото да се поинтересуват от това, какво мислят и искат да им кажаt подопечните им. Нулеви възможности за развитие!!! Ако не си човек на ЧОВЕКА освен да вегетираш там, шанс за теб няма, ще си подложен на унижение и як гърч 24/7!!!...
Не си хабете усилията да кандидатствате, особено в ЦеЕс (customer support)!!! Не ми се губи повече време да пиша за тях!
Успех с другите фирми!