Луксофт /img/frontend/nomap.png"

Общо взето почти същото като предния потребител. Дуднат ти колко те желаят, постоянно те спамят по ЛинкИн-а и изведнъж мълчание, ама неоткриваеми. Не се вдигате телефони, не се отговаря на мейлове.
Дори след 1-2 интервюта да не са те харесали, отговора трябва да е - не, не сте удобрен и това. Не да се криеш, така не се печели уважение.

Напуснах. Морковите бяха крайно недостатъчни, иначе фирмата си я бива.

Склонен съм да вярвам, че всичко е измишльотина.
Подадох CV, чаках една седмица. Обадиха ми се и ме питаха за заплата и ми казаха, че предварително одобрените ще имат интервю с Русия по телефона. Имах интервю по телефона с Русия.
Чаках дълго и не получих никаква вест. Свързах се с българите. Казаха ми че ще ме известят при всички положения. Казах "Благодаря". Мина време, не получих нищо. Свързах се пак. Без отговор. Писах трети път, отново без отговор. Достатъчно.
Благодаря!

Дават по 5-10 К за Senior позиции

Много готини пичове!

Може ли информация какво представлява интервюто -технически въпроси и т.н. - без значение за конкретна позиция

Може ли информация какво представлява техническото интервю във фирмата - независимо за каква позиция?

Фирмата е популярна сред Outsourcing средите. Във всяка държава започват помпозно с цел да привлекат внимание и да си направят PR, в България не е изключение. Особенното при тях е, че ако даден проект им падне са склонни да уволняват хора бързо, затова започването на работа там е малко рисково начинание. За да има смисъл да се обмисля работа при тях трябва да се поиска много висока заплата, която да компенсира риска от уволнение. Чувам, че когато са на зор са склонни да дадват огромни заплати.

Здравейте, гледам, че една руска фирма Luxoft набира доста програмисти, на мен също ми предстои интервю с тях. Някои знае ли повече, колко хора искат да наемат реално, какви заплати ще дават, по какви проекти ще се работи, как протичат самите интервюта? Чух за 400 човека, че искали да наемат, но мой познат от Полша  каза, че това са измишльотини, защото и там искали да наемат много хора, а накрая са назначили едва една пета от обявеното по план.