Луксофт /img/frontend/nomap.png"

Може ли информация какво представлява интервюто -технически въпроси и т.н. - без значение за конкретна позиция

Може ли информация какво представлява техническото интервю във фирмата - независимо за каква позиция?

Фирмата е популярна сред Outsourcing средите. Във всяка държава започват помпозно с цел да привлекат внимание и да си направят PR, в България не е изключение. Особенното при тях е, че ако даден проект им падне са склонни да уволняват хора бързо, затова започването на работа там е малко рисково начинание. За да има смисъл да се обмисля работа при тях трябва да се поиска много висока заплата, която да компенсира риска от уволнение. Чувам, че когато са на зор са склонни да дадват огромни заплати.

Здравейте, гледам, че една руска фирма Luxoft набира доста програмисти, на мен също ми предстои интервю с тях. Някои знае ли повече, колко хора искат да наемат реално, какви заплати ще дават, по какви проекти ще се работи, как протичат самите интервюта? Чух за 400 човека, че искали да наемат, но мой познат от Полша  каза, че това са измишльотини, защото и там искали да наемат много хора, а накрая са назначили едва една пета от обявеното по план.