ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

Назначават те на работа,даваш всичко от себе си и в един прекрасен момент без никаква предпоставка или основание за това идват и ти казват-преценихме,решихме вие вече няма да сте наш служител.Без никаква обосновка за това тяхно решение.Абсолютно никаква сигурност не можеш да имаш в тази фирма.За заплатите няма да коментирам че са минимални,а служителите в нея са трета възраст.Вие сами си направете извода за тази фирма....:))

Ще кажа за тези които кандидатстват за счетоводител. Там за една година се е сменил веднъж напълно екипа и четири оперативни. Правете си сметката за какъв хаос става на въпрос вътре. Липсва каквато и да било организация,защото Гл.счетоводителка г-ца Биляна Борисова не става за нищо. Пали свещи в офиса за да гони насъбралата се негативна енергия около нея щото е пълна кукувица.Няма нито качества, нито умения да бъде гл.счетоводител,но поради липса на персонал взели че я направили гл.сч. Освен това там е пълен клюкарник.

Смях.Смях и пак смях.Много шефове, малко работници. Главната счетоводителка, г-ца Биляна е най смешният и некадърен човек.Липса на възпитание и пълна некомпетентност.Другите- по цял ден само шушукат.

Тотална експлоатация. 350 часа на месец за около 700 лева. Колите пълни таратайки. Шефа в Павлово Орлин пълен дечко. Шефа в НС Чукундурски самовлюбено кретенче. За около 2 месеца ни беше пряк шеф един Виктор който се опитваше да ни защитава изритаха го. Собственика е син на комуняга който си няма и представа от охрана. Абе пълна съб напускам.

...много ниски заплати,и е пълно с пенсии...поне тук в варна

здравете итресувам се от всякава инорция ца позиция автопатул заплащане и всякаква инфорция защото понделик съм на итервю