ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

Г-н Гавраилов регионалния на стара загора,то за този тип роман трябва да се напише,лъже и краде,просто тоя погреба чудесния офис в стара загора.Съжалявам че няма кой да забележи това.

В Стара Загора Началника е УНИКАЛЕН прави всичко друго но не и да си върши работата. Не се занимавайте с клонa на ASP - Стара Загора просто ще ахнете от управата там.

Голяма измама ей,удържат ти осигуровки и данъци на брутна заплата, а те осигуряват на минимална,да подпомогнем фирмата,има криза отпуска си месец юли,естествено ,ходил си до офиса,подал си молба за платен отпуск,колегата се е подписал ,че поема и твоите смени и дузпа,от 7 август ново ,отпуската е неплатена,решено за минало време и всички ние да го духаме,заплата на най,ние помогнахме на работодателя ,а той ни бъзика, защото у него е ножа у него е леба Още в древен Рим е казано,,да го духат бедните",а отпуските "платени" кога?На Дондуков 3 има институция " инспекция по труда" ,а на бул.Витоша 6 областен управител,как ще ви се отрази една проверка,сега ние сме вътре с малко ама след проверката вие ще сте вътре с МНОГО,глобата само за един работник с некоректно внесени осигуровки е 30000лв,да ви е честита

На месец работех по над 315часа.за 1000лв.+-50лв.Колко прави това на час? Средно 3,15 за инкасо е смешно направо!
Хляб да разкарваш е смешно камо ли чували с пари!Пълна пародия на охранителна фирма!

Съгласен съм с колегата по-долу.Стефан от КПП-то в централният офис е пълен седераст...Искам обаче и да допълня че като бивш инкасатор в тази фирма че и колегата му Краси който кара нощните смени на няколко пъти не можех да го събудя в 22:00 часа за да му върна оръжието.....така я беше откъртил,рано,рано.Ако си мислят там че имат охрана са в жестока заблуда...хах...

Ако ви се работи под минималната заплата да каза че минималната заплата е за 8 часа на не за 12-16 на ден там ви е мястото допълните труд се пласта по 0.00лв на час дори да работите във биллата е същото мотото на фирмата е заплата няма пари нема ако ви се работи като роб по 16 часа на ден всеки ден без повика там ви е мястото и за без заплата там ви е мястото

ако ви се работи без пари и под минималата заплата зящото минималната заплата се дава по 8 часа на ден не по 13-16-24 на ден тук ви е мястото не чакаите пари от тази фирма няма да получите дори да пазите билла магазини пак няма да получите заплата мото на фирмата е пари няма всичко окраднахме работише се по 13 часа на ден за 20 и няколко лв на ден дето минималта заплаат за 8 часа ще получите същото това е за биолла магазини и ианче и във офисите се зима по малко

Не чакайте заплата от тази фирма те са най големите боклучи на пазара мото на фирмата заплата няма ние я окраднахме работиш против сякакви закони работи се по от 13 до 16 на час нищо че да работиш по 16 часа на ден е незаконни те казват че си работил по 8 часа има хора дето работят по 16 часа на ден и това не се случва само във офисите и във билла магазини и трябвало да се работиш всеки ден без почивка че хора нямало и накрая заплата нямало мото на фирмата пари нема всичко окраднахме никога не започвате работа във тази фирма че може да ви накарат д а работиш по 24 часа на ден всеки ден и накрая и заплата няма да дъдът че пари токова е зле тази фирма че дазе и наркомани те и пияничите и клосатите не искат да работят във тази фирма не вярвайте че се зимало заплата във билла 1000лв за 8 часа на ден дори да работите всеки ден по време по 30дни по 16 часа може и по 24 часа пак няма да изкарате 1000лв на месец там се работи под минималната заплата и ако бяхме нормална дързата не българска мафия всички във фирмата да са във затвора за много години дето им е там мястото ако ви се работи за без пари там ви е мястото имаше един охранителни дето викаше че гледа стената по чял ден и си говори със нея и вкъщи правил това и без парите ще гледа стената заплата няма работиш против всякакви закони за разликата на робите във древността там поне работите получавали храна от тази фирма не чакайте заплата

Най-пропадналата и некоректна фирма.Специални поздрави на Стефчо на КПП-то в централният офис.Охранител с главно О като му стропаш малко и не можеш да го настигнеш да му се извиниш...

През 2007г започнах работа в Асо-пирели,беше голям айляк...Още като застъпя на смяна в 19.30ч.Взимах колегата ми от офиса и го оставях в тях .Праех едно кръгче по центъра на Варна с чисто новия Хюндай Акцент и се прибирах в къщи..През ноща ми звъняха за някви аларми от софия,аз хабер си нямах къде са тия обекти ,само им казвах че всичко е наред и нищо не е разбито и така в продължение на 6 месеца си взимах заплатата .Даже почнах и друга работа разнасях пици през деня...Накрая един от шифчетата разбра кви ги вършим с колегата и ни уволниха .Ама хубаво беше.Лоша дума за фирмата не мога да кажа.Сега не знам как е ...