ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

Голямо натоварване,много часове и ниско заплащане! Ръководството третира служителите си като роби. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТАЗИ ЕКСПЛОАТАТОРСКА ФИРМА! ПРИЗОВАВАМ ИНСПЕКЦИЯТА ПО ТРУДА ДА НАПРАВИ ОБСТОЙНА ПРОВЕРКА НА ТЕЗИ ЕКСПЛОАТАТОРИ!

Гледам в няколко предни коментара че най-добрата фирма била СОТ 161! Е аз бях там... и едва изкарах 2 месеца! Едни от най-големите помияри които съм виждал! Е*ават те както им падне и за пари, и за графици, и за кво ли не! Так не се връщам посмъртно!
Тука поне никой не ме е*ава и парите са точни - вдигнаха ги преди известно време, щото всички колеги бяха пропищяли и щяха да напуснат - също и аз! Сега е добре що годе заплатата - над минималната, и излиза точно. С 2 месеца назад се плаща, примерно за май взимаш края на юни - последния работен ден, цялата по карта. Обекта ми е добър, хората там също не ме закачат, спокойно ми е... Еми това е! За какво да им търпя изг*зиците на 161?! Да плащаха поне 1200 лв, при сегашните 780 мин. заплата разбирам, ама и те плаща малко над минималната, а като почнат с изискванията, няма край!
Вие си изберете - и фирма, и обект! От опит знам, че ако едното не става, рано или късно вие го отнасяте!

Приятели ето начин как да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат с крипто валута аз лично съм супер доволен и си докарвам средно около 400$ на месец в зависимост от цената на BTC.

Като цяло не е лоша фирма, само заплащането дето е малко, ама то в другите фирми да не е пък повече?! Поне е редовно и точно, по карта цялото. Обекта ми е хубав, ама нещо началниците се лигавят и това скоро може да ни го коства, а като човек с дълъг опит и преживял подобни неща знам, че може да няма друг такъв хубав обект и да трябва да си ходя от фирмата. Да си го кажем: фирмата може да е най-готината на света, ама ако обекта е шибан или работиш с боклуци, рано или късно това ще ти дойде в повече и ще искаш да се махнеш, особено ако намериш по-добро. Същото важи и на обратно - як обект, ама скапана фирма. Поне при мен шефовете не ми се пречкат, не ме е*ават, съобразяват се с мен и колегите, иначе с тая малка заплата кой щеше да стои! Е, то заради нея има текучество, доста хора напуснаха...
Накратко: засега, както е всичко, става. Ако нещо се промени към по-лошо обаче, едва ли ще искам да остана!

Единствената фирма,която отговаря на критериите за охранителна дейност е СОТ 161! Екип от професионалисти,които си разбират от работата! ASP е от типа фирми,на който състава е 99% пенсионери- портиери,работещи на менимални възнаграждения.Ако сте човек в активна възраст не ви препоръчвам да започвате работа в ASP.

Не започвайте работа в тази фирма ако сте млад и амбициозен човек! Фирмата е предназначена за старци и хора с психични проблеми!

НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ТАЗИ ИЗМИСЛЕНА ФИРМА ! СЛУЖИТЕЛИ ПЕНСИОНЕРИ НА ПРЕКЛОННА ВЪЗРАСТ ,ЗАПЛАЩАНЕ МИНИМАЛНО,УВАЖЕНИЕ НИКАКВО!

Не знам имах интервю с тях , шефовете на охранителните фирми са най-често бивши полицаи или сишофи фигури , държат на точност на часа на интервюто до секунда, като покажеш такава сериозност означава че няма и да закъсняваш за работа, тук отиваш на интервю закъсняват с половин един час за интервю , тонсе провежда от някакъв п алячо и ку рва, крайно несериозно впечатление прави още самото интервю, за разлика от сериозните шефове на други охранителни фирми

Тотал щета е тази смешна фирмичка. За жалост много хора от нямане къде да отидат се набутват при тези смешници. НЕ СИ ГУБЕТО ВРЕМЕТО С ТАКИВА, КОЛКОТО И ДА ВИ СЕ СТРУВА ,ЧЕ НЯМАТЕ ИЗБОР. Пишат една заплата в обявите, на интервюто ви казват друга, а накрая взимаш нещо различно... 1000 лв. бруто(не нето, сиреч като извадиш данъка криво ляво 750 лв.) знаеш ли кога взимаш, когато направиш 23 смени в месеца, смешни ставки, много смени (нямало кой, нямало как и т.н, ако пък ти трябва на теб да почивка е една мъка, някой да те замести), много претенции, никакво уважение. Пиша да Ви предупредя какво Ви очаква и най-важното е да Ви спестя времето и нервите. Бил съм в други подобни фирми с една дума ужас, загубих си времето и нервите. Единствената читава фирма в тоя умрял бранш е СОТ 161. При тях също има проблеми ,но поне знаеш за колко работиш, колко ти е отпуската, болничния и т.н. Празничните ги плащат, вярно е ,че не е кой знае колко, но ги плащат. Началниците и много от колегите са свестни и читави хора. НЕ ИМ ПРАВЯ РЕКЛАМА, ВСЕКИ Е СВОБОДЕН ДА СИ ПРАВИ ИЗБОРА, КОЙТО ИСКА ДА МУ СЕ ПОДИГРАВАТ В ЛИЦЕТО И ДА СЕ ЧУДИ ВСЕКИ МЕСЕЦ КОЛКО ПАРИ ЩЕ ВЗЕМЕ, СИ Е НЕГОВ ПРОБЛЕМ И ЗНАЧИ СТЕ НА ТОЧНОТО МЯСТО. Ако искате да работите в този бранш дали за кратко или за по-дълго време отидете в СОТ 161, това Ви препоръчвам, не си губете времето с другите няма смисъл. Както са казали хората "Не питай старило, питай патило".
Пожелавам Ви най-вече да сте здрави, търсете си правата и като се подиграват с Вас, винаги знайте, че има изход и бягайте веднага и далеч, не ги чакайте въобще.

Навремето преди около 8години бачках в асп... Заплатите им бяха супер мизерни,изкарах няколко месеца и напуснах.Помня ,че регионалния на офиса беше някъв палячо-каратист,гаден тип..С един колега се сдушихме на нощните смени и постоянно източвахме резорвара на колата...Жалка фирмичка,не плащат коректно заплатите,за това напуснахме...