ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

Много се радвам че се пазкрах от тая скапана фирма работиш сам през деня и вечерта колите са бараки свалят те по обекти и инщасо
Имаше 1 боклук началик валентин Петров за да си добре там и да те скатава трябва до му носиш пияне ядене и пари от всяка заплата рично съм ходил до кв люлин шела да му носа подкуп данак спокоиствие така се изрази тои за дане бъда свалян по обектите
Полжениуто сега е зле от 8 патрула 7 са свалени стационари 1 кола със сам човек реагира за цяла софия много се радвам че се махнах хора отвързваите се от тази скапана фирма даже парите се бавят вече от февруари няма заплати

Здравейте, преди година и половина работех в инкасото на тази фирма - гр.Пловдив.
Заплащането беше малко, но редовно благодарение на това че паричките идваха от Български пощи. Работата не беше тежка, но често имаше негативизъм и вкарване на допълнително паника от управлението на София. Няма проблеми, но когато няма проблеми става тихо, сякаш някой умишлено вкарваше ядове, измислени цели и какво ли не с цел да отчете дейност.
Стабилността на тази фирма куцаше от централно ниво.
Скоро се видях с колега, който все още служи там и през малкото време което прекарахме /едно кафе/ останах в шок от развитията към момента.
Тогавашния ми началник беше готин, спокоен човек и влизаше в положение често с две думи се уважавахме взаимно, но не след дълго са го изгонили за да внедрят някакъв си надут и мазен пуяк, за когото съм слушал какви ли не истории и легенди от тогавашните ми колеги. Управителя на фирмата връща изгонен от самия него човек, който е злоупотребявал по какъв ли не начин- с служебни коли, пари, ходел по хотели, ресторанти със средства на фирмата и всеки може да си представи за какво можеш да ходиш всекидневно по хотели уж по командировки. След това си издействал да има секретарка понеже бил много зает по хотелите и познайте! Издействал си и то не каква, а негова позната /опитен в областта на устата кадър от безсънните хотелски нощи/. Типично българска работа. Толкова ли няма вече кадърни хора в тази държава, всички ли избягаха на вън, но това е смешната реалност в България и в подобни жалки фирмички.

работил съм там. не започвайте работа в тази фирма

1 точка

Бачках в асото преди години, колегите бяха готини с малки изключения. Помня че регионалния мениджър, беше доста рядко лай.о пълен лъжец и интригант.. Беше си довел една групичка от лизачи, и всички други бяха некадърници за него. А той самия колко пари открадна не е истина.. Господин каратиста..

Компания разполагаща с впечатляващ собственик - сериозен, умен, интелигентен, внимателен, обран, надъхан, мислещ и много търпелив човек - обгрижващ онова което е изградил с не малко труд през годините.
Като дългогодишен служител в сферата на сигурността мога да си позволя да определя управителя като изключителен професионалист и това е безспорен факт, но като всеки нормален човек-управител има слаби страни от където идват и погрешни решения.
Решения повлияни от не до там професионално компетентен управленчески състав в мениджмънта на дружеството.
Имах възможността да опозная в детайли националния състав на компанията и се сблъсках с наистина кадърни колеги обичащи и отдаващи се максимално в това за каквото са назначени, но за жалост бяха малцинство. Ден след ден некадърността и некомпетентността на многото "мениджъри" и "регионални такива" надделя. Лоялните и професионално ориентирани колеги напускаха или бяха принудени да напуснат заради такива от които обещаваха ха ха приходи за компанията, но къде са те.....????????
Името на компанията е достойно за уважение и през годините малко служители със къртовски сили направихме всичко възможно да се гордеем с него.
Даваш-получаваш, даваш-получаваш и леко по леко започна да преминава в даваш и панчо преписва заслуги, даваш и труда ти се преписва на някакво си подобие на "мениджър".
Г-н управител все още имате служители с които може да се гордеете.
Има и такива, които продължават да преписват заслуги, чужди дейности и някакви си там криви сметки под формата на оптимизации, но те са ясни за всеки друг но не и за вас. Така е изгодно единствено и само за мениджърите които са на етаж разстояние от вас. Те работят здраво, усилено и екипно върху това как и по какъв начин да изсмучат каквото е останало.
Пожелавам леки и безаварийни смени на колегите работещи през почивните дни за да са финансово весели празниците на "МЕНИДЖЪРИТЕ" ВИ

Тоя началник АП Кирил Димитров е изгонен за некадърност от старата му фирма телепол, говорих с едно момче в фитнеса, все още бачка там, и ми каза как са го изхвърлили защото грам не познава улиците...

Работих в патрула във Варна господата З.Х. и О.М.незнаят къде се намират.Правят грешки който дете от първи клас няма да направи.Пълни мишки са карат патрула да покрива Маг.Билла и да реагира от там.Сегашния началник патрул Кирил Димитров е ухо на З.Х.пълен лизач на задници.Сабориха досегашния началник патрул С.Георгиев с интриги и загиват зад гърба му.Обещания та на З.Х.за влакове,патрула вечер да е от двама човека в кола,вдигане на ставката нямат покритие.З.Х.кара техниците и М.Х.даму вършат работата,защото е сакат.Бил много заед с лични дела ти да видиш после си присвоява заслугите.До края на месеца няма да има и техници.От 4 коли вече са 3 а скоро и 2 за да може З.Х.да взима по големи бону си.Техниците взимат заплати колкото АП.З.Х.ще уреди за негов заместник негов авер,които не е бил дори охранител и не знае от къде изгрява слънцето.НК АП е на 21г.и З.Х.са дупе и гащи,но и двамата не знаят какво правят.От както З.Х.по е Варна само проблеми във фирмата,много отпадна ли обекти.Господина не познава дори града незнае къде се намират Маг.Билла.

До една година фирмата ще приключи напълно дейност във Варна. От 1-ви октомври губи ЦБА , следва спортния тотализатор. Това са сигурни отпадащи и изключително печеливши обекти. От друга страна на управленско ниво цари пълен хаос. Последните двама от посочените с инициали в по-долния пост просто не знаят къде се намират и се опитват да менажират Варна и Бургас дистанционно- е няма как да стане.

В компанията бе извършен вътрешен преврат от 4-ма заговорници /Д.М., И.В., О.М., З.Х./, злоупотребяващи със слъжебно положение и манипулиране мнението на уважавания от всеки нас собственик Г-н Миланов. В рамките на 3 месеца бе унищожено единствено печелившо звено "Охранителни дейности", за да успеят да манипулират губещото звено "Кеш мениджмънт" и да го изведат като печелившо. Поголовно бяха премахнати водещи фигури в компанията от дългогодишния изпълнителен директор до всички управители по региони извън София. В резултат на това компанията губи сериозни позиции и влошава ежедневно своите резултати. Поголовно напуснаха професионални кадри от изпълнителския състав!!!

Ako iskate da si sasipete nervite zapoviadaite vav SOD ASP as rabotia tam finansovo goredolo biva no izcialo za otdela e firma vav firmata vaprosniat gospodin stoqn bogoev se opitva da sasipe celiat otdel nazna4ava si rodata vav dispe4erskiat centar pokrai tiah tia koito mu pusnat i prespiat s nego samo te stavat za dispe4erki vapreki 4e sa gola voda i neznaiat adresa kadeto rabotiat i nepoznavat sofia a za rabotata absurd nishto ne shvashtat palna tragedia niakoi dori i nemogat da 4etat tragedia vi kazvam.vav sofia se vodiat 4e rabotiat 8 patrula no kogato ima povredeni spadar i na 4 4estito na klientite koito si plashtat za jivot bez risk a lujitelite izlizat neplatena otpuska i omishleno ne iim se dava rabota zashtoto zaplatata na menidjarat stoqn bogoev se iz4isliava ot ikonomiite vav momenta ediniat patrul e blasnat i do nova godina eventoalno niama da izleze drug e s povreda vav hidravlikata mom4etata ne rabotiat i si sediat vav kashti ne se znae dokato se otremontirat tezi dva oshte kolko shte se povrediat pravili sme opiti da se sreshnem s opravitelia da se sreshnem s opravitelia na drujestvoto da pogovorim za zakopuvaneto na rezervni avtomobili no bezuspeshni avtomobili niama tezi koito gi ima se polzvat za 4astni nujdi saveta na menidjara stoqn bogoev e da si zakupim avtomobil s li4ni sredstva imam kolegi koito sas li4ni sredstva si kupiha mobilni radiostancii zasgtoto spored stoqn bogoev firmata niama pari da zakupi vtora vav avtomovila postoianno napuskat kfalificirani kadri a se nazna4avat nekadarnici nas ni nakazvat ako ka4im vanshen 4ovek vav avtomobila a stoqn bogoev si vozi lubovnicata ot ofisa taka 4e ako vi ostroiva vsi4ko tova zapoviadaite da rabotite vav drujestvoto ili stanete klient na ASP- JIVOT BEZ RISK