ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

Отвратителна фирма. Основното нещо което чуваш преди да те назначат е "коректност" ," единствената фирма на светло",.. лъжа и измама. Работиш 14ч. Плащат ти за 12...условия на труд от 0 до 6 -200 трагедия . Пълни мизерници и лъжци. От глад умирам в тая фирма пропаднала не се връщам. Между другото от трима започнали заедно само аз издържах 3 дни...другите си тръгнаха още на първия ден

това са най големите боклуци които са се раждали не ходете никога там само лъзат и мамят ако някои вече се е излъгал да ходи там да бяга веднага докато е време единственото хубаво мога да каза за фирмата са колегите накрая и лъзат и за заплатите ако ви се работи без пари като роб за 13 час там ви е мястото 20 дни във месеца във тази фирма ощавят само да работят роби които са свикнали да работят по 13 часа за без пари и без да се оплакват и те освен за билла те за друго не им трябват хора толкова им е измислена фирмата че никои не я е чувал и освен за билла те друго не пазат толкова им е измислена фирмата че никои не я е чувал и освен за билла те друго не пазят щом търсят за билла над 30 човека и не могат да намерят и дори да намерят някои тези дето работят там напускат затото работиш по 13 часа без почивка 20 дни и накрая и лъзат за заплтатите ако може да работиш за без пари като роб кой е ощанал да работи във тази фирма е роб.

Работил съм в пирели достатъчно дълго за да дам обективна оценка за компанията.. Ще ви кажа че заплатите преди 9-10г бяха с пъти по високи от сега, лично аз като дългогодишен служител в автопатрула, съм взимал над 1000лв компанията със сигурност беше номер едно по заплащане и коректност в Варна, в момента положението наистина е зле и всичко това е заради егото на бившия регионален мениджър Боян Найденов, този човек взимаше над 3бона заплата на месец, от далавери правеше още толкова, доведе си половината екип от Сод Варна, като започнем от Драго куртев/който всъщност е свястно момче/минем през илия маринов-пълен боклук и измекяр лично аз съм имал мерак да го пратя в нокаут няколко пъти, и минем през наркоманите му дето се друсаха по време на смяна и спяха сладко сладко смените си и ги мързеше да ходят на аларми или пък паник бутони, имаше си групички от всякъкви индивиди, лично аз напуснах през 2012год защото се качих да пътувам по корабите, и вече виждах разрухата която предстоеше, наскоро чух че, главния мишок вече не работи за асото, но въпреки всичко продължава да подлива вода на компанията, обръщам се към г-н Миланов който знам че е много разбран и разумен човек, ще му кажа само едно нещо, бившите ви вече служители разказаха играта на РО-ВАРНА.. Г-н Миланов доверие никому. Заобиколен бяхте от измамници и лъжци, сега не знам как е но пазете компанията от измамници като бобита, илиичовци, и всяква паплач псевдомениджъри дошли да ви ограбват..

Много се радвам че се пазкрах от тая скапана фирма работиш сам през деня и вечерта колите са бараки свалят те по обекти и инщасо
Имаше 1 боклук началик валентин Петров за да си добре там и да те скатава трябва до му носиш пияне ядене и пари от всяка заплата рично съм ходил до кв люлин шела да му носа подкуп данак спокоиствие така се изрази тои за дане бъда свалян по обектите
Полжениуто сега е зле от 8 патрула 7 са свалени стационари 1 кола със сам човек реагира за цяла софия много се радвам че се махнах хора отвързваите се от тази скапана фирма даже парите се бавят вече от февруари няма заплати

Здравейте, преди година и половина работех в инкасото на тази фирма - гр.Пловдив.
Заплащането беше малко, но редовно благодарение на това че паричките идваха от Български пощи. Работата не беше тежка, но често имаше негативизъм и вкарване на допълнително паника от управлението на София. Няма проблеми, но когато няма проблеми става тихо, сякаш някой умишлено вкарваше ядове, измислени цели и какво ли не с цел да отчете дейност.
Стабилността на тази фирма куцаше от централно ниво.
Скоро се видях с колега, който все още служи там и през малкото време което прекарахме /едно кафе/ останах в шок от развитията към момента.
Тогавашния ми началник беше готин, спокоен човек и влизаше в положение често с две думи се уважавахме взаимно, но не след дълго са го изгонили за да внедрят някакъв си надут и мазен пуяк, за когото съм слушал какви ли не истории и легенди от тогавашните ми колеги. Управителя на фирмата връща изгонен от самия него човек, който е злоупотребявал по какъв ли не начин- с служебни коли, пари, ходел по хотели, ресторанти със средства на фирмата и всеки може да си представи за какво можеш да ходиш всекидневно по хотели уж по командировки. След това си издействал да има секретарка понеже бил много зает по хотелите и познайте! Издействал си и то не каква, а негова позната /опитен в областта на устата кадър от безсънните хотелски нощи/. Типично българска работа. Толкова ли няма вече кадърни хора в тази държава, всички ли избягаха на вън, но това е смешната реалност в България и в подобни жалки фирмички.

работил съм там. не започвайте работа в тази фирма

1 точка

Бачках в асото преди години, колегите бяха готини с малки изключения. Помня че регионалния мениджър, беше доста рядко лай.о пълен лъжец и интригант.. Беше си довел една групичка от лизачи, и всички други бяха некадърници за него. А той самия колко пари открадна не е истина.. Господин каратиста..

Компания разполагаща с впечатляващ собственик - сериозен, умен, интелигентен, внимателен, обран, надъхан, мислещ и много търпелив човек - обгрижващ онова което е изградил с не малко труд през годините.
Като дългогодишен служител в сферата на сигурността мога да си позволя да определя управителя като изключителен професионалист и това е безспорен факт, но като всеки нормален човек-управител има слаби страни от където идват и погрешни решения.
Решения повлияни от не до там професионално компетентен управленчески състав в мениджмънта на дружеството.
Имах възможността да опозная в детайли националния състав на компанията и се сблъсках с наистина кадърни колеги обичащи и отдаващи се максимално в това за каквото са назначени, но за жалост бяха малцинство. Ден след ден некадърността и некомпетентността на многото "мениджъри" и "регионални такива" надделя. Лоялните и професионално ориентирани колеги напускаха или бяха принудени да напуснат заради такива от които обещаваха ха ха приходи за компанията, но къде са те.....????????
Името на компанията е достойно за уважение и през годините малко служители със къртовски сили направихме всичко възможно да се гордеем с него.
Даваш-получаваш, даваш-получаваш и леко по леко започна да преминава в даваш и панчо преписва заслуги, даваш и труда ти се преписва на някакво си подобие на "мениджър".
Г-н управител все още имате служители с които може да се гордеете.
Има и такива, които продължават да преписват заслуги, чужди дейности и някакви си там криви сметки под формата на оптимизации, но те са ясни за всеки друг но не и за вас. Така е изгодно единствено и само за мениджърите които са на етаж разстояние от вас. Те работят здраво, усилено и екипно върху това как и по какъв начин да изсмучат каквото е останало.
Пожелавам леки и безаварийни смени на колегите работещи през почивните дни за да са финансово весели празниците на "МЕНИДЖЪРИТЕ" ВИ

Тоя началник АП Кирил Димитров е изгонен за некадърност от старата му фирма телепол, говорих с едно момче в фитнеса, все още бачка там, и ми каза как са го изхвърлили защото грам не познава улиците...

Работих в патрула във Варна господата З.Х. и О.М.незнаят къде се намират.Правят грешки който дете от първи клас няма да направи.Пълни мишки са карат патрула да покрива Маг.Билла и да реагира от там.Сегашния началник патрул Кирил Димитров е ухо на З.Х.пълен лизач на задници.Сабориха досегашния началник патрул С.Георгиев с интриги и загиват зад гърба му.Обещания та на З.Х.за влакове,патрула вечер да е от двама човека в кола,вдигане на ставката нямат покритие.З.Х.кара техниците и М.Х.даму вършат работата,защото е сакат.Бил много заед с лични дела ти да видиш после си присвоява заслугите.До края на месеца няма да има и техници.От 4 коли вече са 3 а скоро и 2 за да може З.Х.да взима по големи бону си.Техниците взимат заплати колкото АП.З.Х.ще уреди за негов заместник негов авер,които не е бил дори охранител и не знае от къде изгрява слънцето.НК АП е на 21г.и З.Х.са дупе и гащи,но и двамата не знаят какво правят.От както З.Х.по е Варна само проблеми във фирмата,много отпадна ли обекти.Господина не познава дори града незнае къде се намират Маг.Билла.