ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

там са началниците са педали и травестити лъзат за заплати и пари не дават ако искаш да работис във вирма на педали и травестити там ти е мястото всичките пари на фирмата ги дават да лапат патки и да ги ебат във гъза и толова грозни травестити като тях трябва да дават хиляди да ги наебе толкова грозни травестити и затова за пари заплати няма.там ако искаш да взимаш хиляди заплата трябва да ебеш травеститите началничи иначе за друго пари нямат за заплати толкова грозни травестити са че ако 1 милион да ми дават не бих ги пипал и за 1 секуда и някои долен бокук би се сагласил за милиони да ги пипа травеститите и като му дадът парите казват за заплати нямат пари

3 години работех в тази фирма в Бургас в инкасото
В началото беше добре,супер колеги регламентирано заплащане (на час+купони осигуровки на реалната заплата) и компетентни началници
До къде я докарахме всички свестни напуснаха....взимат се на работа хора от кол и въже...за месец напуснаха всички от инкасото всички без 1-2 от патрула от физическата охрана също...недоумявам...никой ли от управлението в София или собственика не се интересува какво се случва със фирмата или всичко е на самотек...
Как може такова нещо...аз като бивш работник ми е болно какво се случва с фирмата..все пак съм работел 3 години...а тия които работят там?като господин Семерджиев например..нямат ли малко чувство поне....
Всички ли са там само да мине времето и да получават заплати...и да затъва фирмата..?
Може ли да работиш по 14 часа с оръжие да се оправяш с всичко..и накрая да те осигуряват на минималната заплата..да ти режат от мизерната заплата която не надвишава 600лв...като си прехвърлят топката в един на друг да се сменят колегите постоянно...
И да обясняват.че навсякъде е така и така се работи...
Жалка картинка

обръщам се към "Острието- Свилен Кунев" и "Джото-Юлиян Иванов", които така силно плюят бивщите ръководителите на РП СИР Варна.За всичко са ви виновни шефовете, а Вие двамата сещате ли се за 27.03.2011 г. когато проспахте аларма на обект ,които беше ограбен ,а после фирмата трябваше да плати 3000 лв.обещетение.Сега е лесно да плюеш по някой ,които вече не ти е шеф.Б.Найденов бил такъв, И.Маринов бил друг, а най готиния г-н Куртев, а Вие като идвахте пияни на работа, какво ви пречат другите колеги та сме били накомани и само сме спали.Ако си мъж какъвто се пишеш защо пишеш с псевдоним, и като си бияч, ще ти кажа кои къде да намериш. Б.Найденов е шеф във СПИДИ работи в ЗПЗ , И.Маринов е в Тайгър Секюрити на цирковата площадка, аготиния г-н Куртев е в София, ама май го е загазил горкия със охранителния бизнес ама нали е готин ще те вземе на работа. Е сега да те видя като си мъж повече от нас отиди да ги нокаутираш както пишеш. Първо виж себе си , а после говори за другите.Виж ти как си се изложил, и после прави забележка кои как си върши работата.Удобно напусна без да бъдеш глобен или друго за гафа с алармата , но това го пропускаш удобно. Всички които работихме с теб го знаят , а сега го знаят и всички други да се надяваме ,че ще го види и г-н Миланов та да разбере заради кого плати 3000 лв.обещетение.Какво му е на г-н Найденов най готиния шеф и не знам от какво си недоволен. Май от това, че караше автопатрула да работи ,а не както ти си го представяш, да се разхождаш където си искаш, и да не ходиш по алармите, апосле другите били спали и били наркомани. Е чакам да се чуе как си нокаутирал някой от тях като толкова много си искал. Надявам се това да даде малко разяснение кои и какво пише в този сайт. Всеки си има своите тайни ,но лошото е когато всички ги знаят както е с теб, а ти си мислиш, че като пишеш с псевдоним всичко е ок. да ама не. Е всичко хубаво г-н Кунев.

От няколко месеца съм служител в патрула и се питам как е възможно тази фирма да се представя като "ЛИДЕР В БРАНША" :))) .Отношението им към:1.имущество/служебни автомобили/,2.заплащане /месечно възнаграждение,извънредни часове, осигуровки/,3.служители/униформи,отпуски,робство и за черешка държание все едно сме кучета/- ВСИЧКО Е ПЪЛНА АМА ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ.
Назначават хора и след първата смяна не се явяват на работа.Изгубих бройката на колегите които заварих и напуснаха,а на тези които започнаха и на следващия ден изчезваха дори и имената не запомних.
По обява посочват едно възнаграждение, но действително е МНОГОООО различно.В момента нямат хора в автопатрула и в инкасото-работим като роби и обещават "има хора/ШМАТКИ/-изкарват документи" :))) .Познато за много от вас нали.Карат патрулите да дават смени в инкасото а те нямат оръжие, взеха някакво куку от физ.охрана и го направиха началник на инкасото тъй като двама дойдоха за по седмица и напуснаха.Регионалния ни не знае къде се намира и вдига ръце със реплики "софиянци да му мислят,ас си търся работа".До скоро нямахме началник патрул понеже поредния напусна и сега излъгаха един колега който е от няколко месеца на работа да бъде с уговорка да се пребира до Крайморие със служебна кола.По един патрул отговаря денем и нощем за цял Бургас и окръг.Пародията е голяма до момента а дали ще расте- ОБЕДЕН СЪМ В ТОВА.

Отвратителна фирма. Основното нещо което чуваш преди да те назначат е "коректност" ," единствената фирма на светло",.. лъжа и измама. Работиш 14ч. Плащат ти за 12...условия на труд от 0 до 6 -200 трагедия . Пълни мизерници и лъжци. От глад умирам в тая фирма пропаднала не се връщам. Между другото от трима започнали заедно само аз издържах 3 дни...другите си тръгнаха още на първия ден

това са най големите боклуци които са се раждали не ходете никога там само лъзат и мамят ако някои вече се е излъгал да ходи там да бяга веднага докато е време единственото хубаво мога да каза за фирмата са колегите накрая и лъзат и за заплатите ако ви се работи без пари като роб за 13 час там ви е мястото 20 дни във месеца във тази фирма ощавят само да работят роби които са свикнали да работят по 13 часа за без пари и без да се оплакват и те освен за билла те за друго не им трябват хора толкова им е измислена фирмата че никои не я е чувал и освен за билла те друго не пазат толкова им е измислена фирмата че никои не я е чувал и освен за билла те друго не пазят щом търсят за билла над 30 човека и не могат да намерят и дори да намерят някои тези дето работят там напускат затото работиш по 13 часа без почивка 20 дни и накрая и лъзат за заплтатите ако може да работиш за без пари като роб кой е ощанал да работи във тази фирма е роб.

Работил съм в пирели достатъчно дълго за да дам обективна оценка за компанията.. Ще ви кажа че заплатите преди 9-10г бяха с пъти по високи от сега, лично аз като дългогодишен служител в автопатрула, съм взимал над 1000лв компанията със сигурност беше номер едно по заплащане и коректност в Варна, в момента положението наистина е зле и всичко това е заради егото на бившия регионален мениджър Боян Найденов, този човек взимаше над 3бона заплата на месец, от далавери правеше още толкова, доведе си половината екип от Сод Варна, като започнем от Драго куртев/който всъщност е свястно момче/минем през илия маринов-пълен боклук и измекяр лично аз съм имал мерак да го пратя в нокаут няколко пъти, и минем през наркоманите му дето се друсаха по време на смяна и спяха сладко сладко смените си и ги мързеше да ходят на аларми или пък паник бутони, имаше си групички от всякъкви индивиди, лично аз напуснах през 2012год защото се качих да пътувам по корабите, и вече виждах разрухата която предстоеше, наскоро чух че, главния мишок вече не работи за асото, но въпреки всичко продължава да подлива вода на компанията, обръщам се към г-н Миланов който знам че е много разбран и разумен човек, ще му кажа само едно нещо, бившите ви вече служители разказаха играта на РО-ВАРНА.. Г-н Миланов доверие никому. Заобиколен бяхте от измамници и лъжци, сега не знам как е но пазете компанията от измамници като бобита, илиичовци, и всяква паплач псевдомениджъри дошли да ви ограбват..

Много се радвам че се пазкрах от тая скапана фирма работиш сам през деня и вечерта колите са бараки свалят те по обекти и инщасо
Имаше 1 боклук началик валентин Петров за да си добре там и да те скатава трябва до му носиш пияне ядене и пари от всяка заплата рично съм ходил до кв люлин шела да му носа подкуп данак спокоиствие така се изрази тои за дане бъда свалян по обектите
Полжениуто сега е зле от 8 патрула 7 са свалени стационари 1 кола със сам човек реагира за цяла софия много се радвам че се махнах хора отвързваите се от тази скапана фирма даже парите се бавят вече от февруари няма заплати

Здравейте, преди година и половина работех в инкасото на тази фирма - гр.Пловдив.
Заплащането беше малко, но редовно благодарение на това че паричките идваха от Български пощи. Работата не беше тежка, но често имаше негативизъм и вкарване на допълнително паника от управлението на София. Няма проблеми, но когато няма проблеми става тихо, сякаш някой умишлено вкарваше ядове, измислени цели и какво ли не с цел да отчете дейност.
Стабилността на тази фирма куцаше от централно ниво.
Скоро се видях с колега, който все още служи там и през малкото време което прекарахме /едно кафе/ останах в шок от развитията към момента.
Тогавашния ми началник беше готин, спокоен човек и влизаше в положение често с две думи се уважавахме взаимно, но не след дълго са го изгонили за да внедрят някакъв си надут и мазен пуяк, за когото съм слушал какви ли не истории и легенди от тогавашните ми колеги. Управителя на фирмата връща изгонен от самия него човек, който е злоупотребявал по какъв ли не начин- с служебни коли, пари, ходел по хотели, ресторанти със средства на фирмата и всеки може да си представи за какво можеш да ходиш всекидневно по хотели уж по командировки. След това си издействал да има секретарка понеже бил много зает по хотелите и познайте! Издействал си и то не каква, а негова позната /опитен в областта на устата кадър от безсънните хотелски нощи/. Типично българска работа. Толкова ли няма вече кадърни хора в тази държава, всички ли избягаха на вън, но това е смешната реалност в България и в подобни жалки фирмички.

работил съм там. не започвайте работа в тази фирма