ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

Лош мениджмънт,тепърва ще губим много обекти.Лошо отношение към редовият персонал,налагане на изисквания,а не спазване на едно елементарно нещо,превеждане на ниските заплати на време.От фирма която беше в челната тройка преди 3-4 години,се превърнахме в фирма която ще изпадне от пазара на охранителна дейност.Не очаквайте от охранителният състав много,защото неим предлагате нищо.Давате същите заплати като преди 5 години.А бяхме на 3 то място по заплащане.Някои хора се взимат много на сериозно от Офиса.Господа,без да давате,неможе нито да изисквате,нито да очаквате нещо.Живота е колело и всичко се връща тъпкано.Пожелавам ви през тази година да си вдигнете заплатите поне два пъти и все така да ни мачкате и да ни взимате от залакът.С уважение м цветков

Колега отдавна фирма "ASP" ЕООД се е превърнала във фирма търгуваща с конфекция, като при напускане на нейни охранители се прихващат от заплатата стойността на униформеното облекло.Можеш да отидеш на циганския битак в канала на сточна гара и да видиш с очите си как се продава за пет лева униформа с отличителни знаци на ASP"ЕООД. Моя съвет към колегите които тепърва мислят да започват работа в ASP е да отидат на цигансния битак и да си купят за пет лева униформи, така при напускане няма да плащат. Ако няма или са се свършили отидете на илиенци там за 25 лв. има същите якета /тип използван кондом/ само са без емблеми, слагаш емблеми и готово и най важното при напускане, което е сигулно след няколко месеца не плащаш ЗА ДРЕХИ

Най-големите измамници на пазара... това е Асо-Умрели, и понеже всички видяха колко сте смешни и жалки, вие решихте да се прекръстите на A.S.P. - щом сте решили да променяте името, вземете дайте новите дрехи на работниците ви.. ама то вие заплати не давате, камо ли дрехи.. една приятелка работи като охрана в Билата в надежда... 280 работни часа и заплащане 230 лева.. реални тя работеше за 80 стотинки на час.. искренно се надявам да фалирате и такива смешници като Василев да останат безработни

пиша със цел да предпазя бъдещите кандидати за позиция видеонаблюдение или диспечер полжението е трагично за 6 месеца напуснаха на куп старите служители от центара от самото му създаване включително и аз създването мо доидоха нови колеги който не знаят къде се намират 1 човек отговаря за 5000 обекта по сод цяла българия за обектите под физическа охрана 300 камери за видеонаблюдение + правене на заплати за влаковите композици за жалост фирма стомана си плаща по за 3 ма опранители които рялно охраната се осъществиява от 1 които често карат по 24-48 часави дежурства фирмата изпуска влакове също така ще се налга да лъжете клиентите за рякцията на патрулите която е от порядака на 40 мин до 1 час но колегите не са виновни по 1 човек на дневна и нощтна със 4 коли може ли да се реагира на 3500 обекта

правиш по 300 часа за едни кирливи 700 -800лв колите се разадът по пътя нямаме сложебни оръжия ходим неворъжени без оръжие и жилетки по една палка като овчари сме началиниците са пълни боклуци имъхме един свестен началик които беше човек със нас влизаше ни във положението и ни защтитаваше но го изгониха и сложиха един митничар които прави далавери и гони които не му изнася фирмата бави заплати със по 2 месеца

Това е фирма която не подлежи на контрол в нея се работи по 10-12 ч.заплати получаваш по сметка но превода не е за заплата а просто превод от някой си фишове и да поискаш ти се показва трудовата книжка .Служителите инкасо нямат застраховки водят се -охранител закона им дава тази възможност каквато и злополука да стане по време на работа после те карат да я регистрираш битова .Заплащането 440л.твърда и те товарят до дупка който издържи в момента звеното в Шумен отказва да работи при тези условия не вярвайте на Боян Найденов той е най некоректния работодател в сянка за него всички са глупаци който се излъже да работи при него на 3 месец ще си тръгне след много мъки и лъжи.

Започнах във фирмата на като автопатрул в софия на ап215 започнах да работя обучаваше ме николай кирилов перчема той е човек на началника на ап 235 валентин петров тои пие и яде със него и има огромни протекци закъснява за работа прави интриги пие алкохол по време на дежурство слуша цигански кючеци и турска чалга на нощтните дежурства пребва които не му е удобен от колата и ги пращта физическа много хора са се махнали от него и валентин петров перчема смята че некои и се прави на господ със старшия на колта радослав мо играе по свирката но начлиците не знаят тези подробности или не им пука

Здравейте казвам се петя и съм наемател на офис във литекс тауър но вече се замислям дали още да съм и това е благодарение на охранта asp нощтно време те спят пускат чалга вдигат голям шум и като доиде патрулат пият с тях и игаят карти не наблюдват кои влиза и излиза посред бял ден бяха откраднали бяха откраднали таблет на една колежка от офисът им отидохме да се оплачем на шефът им тои каза че не му пука за толкова пари толкова работа моля ако някои от фирмата прочете мнеието ми да вземе мерки

Еи това се казва фирма работил съм и по други но тая бие всички критери за некоректност и мушеничество плюс некъдърност във всички звена ваучери не сме полючили от 5 месеца тоест април спряха нощтния труд празничен правият отдръжки на заплатата и извънредния труд които дори не се получва със колегата има 18 дежурства а аз 22 и парите са еднакви няма фишове заплатата на автопатрула е 395-400лв за 18 дена график 3 на 1 по 1 човек на дневна 1 ноштна изиквния книжка курс за оръжие като закрючение ще кажа вълкът козинта си мени но нрава не или (асо пирели -asp сега)

Много пропаднала фирма е тая.В Русе с една изглила ЛадаНива инкасират обекти и то не е бронирана!!!!!!!!!!!Имитация тотална!!!!!!!Жалко за служителите ли те и!!!!!!!!!!!!!!!!!Ама като се има впредвид че преди се казваше АСО АВЕРИ/ПИРЕЛИ/ то си е ясно>!!!!!!!!!!!!