ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

До една година фирмата ще приключи напълно дейност във Варна. От 1-ви октомври губи ЦБА , следва спортния тотализатор. Това са сигурни отпадащи и изключително печеливши обекти. От друга страна на управленско ниво цари пълен хаос. Последните двама от посочените с инициали в по-долния пост просто не знаят къде се намират и се опитват да менажират Варна и Бургас дистанционно- е няма как да стане.

В компанията бе извършен вътрешен преврат от 4-ма заговорници /Д.М., И.В., О.М., З.Х./, злоупотребяващи със слъжебно положение и манипулиране мнението на уважавания от всеки нас собственик Г-н Миланов. В рамките на 3 месеца бе унищожено единствено печелившо звено "Охранителни дейности", за да успеят да манипулират губещото звено "Кеш мениджмънт" и да го изведат като печелившо. Поголовно бяха премахнати водещи фигури в компанията от дългогодишния изпълнителен директор до всички управители по региони извън София. В резултат на това компанията губи сериозни позиции и влошава ежедневно своите резултати. Поголовно напуснаха професионални кадри от изпълнителския състав!!!

Ako iskate da si sasipete nervite zapoviadaite vav SOD ASP as rabotia tam finansovo goredolo biva no izcialo za otdela e firma vav firmata vaprosniat gospodin stoqn bogoev se opitva da sasipe celiat otdel nazna4ava si rodata vav dispe4erskiat centar pokrai tiah tia koito mu pusnat i prespiat s nego samo te stavat za dispe4erki vapreki 4e sa gola voda i neznaiat adresa kadeto rabotiat i nepoznavat sofia a za rabotata absurd nishto ne shvashtat palna tragedia niakoi dori i nemogat da 4etat tragedia vi kazvam.vav sofia se vodiat 4e rabotiat 8 patrula no kogato ima povredeni spadar i na 4 4estito na klientite koito si plashtat za jivot bez risk a lujitelite izlizat neplatena otpuska i omishleno ne iim se dava rabota zashtoto zaplatata na menidjarat stoqn bogoev se iz4isliava ot ikonomiite vav momenta ediniat patrul e blasnat i do nova godina eventoalno niama da izleze drug e s povreda vav hidravlikata mom4etata ne rabotiat i si sediat vav kashti ne se znae dokato se otremontirat tezi dva oshte kolko shte se povrediat pravili sme opiti da se sreshnem s opravitelia da se sreshnem s opravitelia na drujestvoto da pogovorim za zakopuvaneto na rezervni avtomobili no bezuspeshni avtomobili niama tezi koito gi ima se polzvat za 4astni nujdi saveta na menidjara stoqn bogoev e da si zakupim avtomobil s li4ni sredstva imam kolegi koito sas li4ni sredstva si kupiha mobilni radiostancii zasgtoto spored stoqn bogoev firmata niama pari da zakupi vtora vav avtomovila postoianno napuskat kfalificirani kadri a se nazna4avat nekadarnici nas ni nakazvat ako ka4im vanshen 4ovek vav avtomobila a stoqn bogoev si vozi lubovnicata ot ofisa taka 4e ako vi ostroiva vsi4ko tova zapoviadaite da rabotite vav drujestvoto ili stanete klient na ASP- JIVOT BEZ RISK

Лош мениджмънт,тепърва ще губим много обекти.Лошо отношение към редовият персонал,налагане на изисквания,а не спазване на едно елементарно нещо,превеждане на ниските заплати на време.От фирма която беше в челната тройка преди 3-4 години,се превърнахме в фирма която ще изпадне от пазара на охранителна дейност.Не очаквайте от охранителният състав много,защото неим предлагате нищо.Давате същите заплати като преди 5 години.А бяхме на 3 то място по заплащане.Някои хора се взимат много на сериозно от Офиса.Господа,без да давате,неможе нито да изисквате,нито да очаквате нещо.Живота е колело и всичко се връща тъпкано.Пожелавам ви през тази година да си вдигнете заплатите поне два пъти и все така да ни мачкате и да ни взимате от залакът.С уважение м цветков

Колега отдавна фирма "ASP" ЕООД се е превърнала във фирма търгуваща с конфекция, като при напускане на нейни охранители се прихващат от заплатата стойността на униформеното облекло.Можеш да отидеш на циганския битак в канала на сточна гара и да видиш с очите си как се продава за пет лева униформа с отличителни знаци на ASP"ЕООД. Моя съвет към колегите които тепърва мислят да започват работа в ASP е да отидат на цигансния битак и да си купят за пет лева униформи, така при напускане няма да плащат. Ако няма или са се свършили отидете на илиенци там за 25 лв. има същите якета /тип използван кондом/ само са без емблеми, слагаш емблеми и готово и най важното при напускане, което е сигулно след няколко месеца не плащаш ЗА ДРЕХИ

Най-големите измамници на пазара... това е Асо-Умрели, и понеже всички видяха колко сте смешни и жалки, вие решихте да се прекръстите на A.S.P. - щом сте решили да променяте името, вземете дайте новите дрехи на работниците ви.. ама то вие заплати не давате, камо ли дрехи.. една приятелка работи като охрана в Билата в надежда... 280 работни часа и заплащане 230 лева.. реални тя работеше за 80 стотинки на час.. искренно се надявам да фалирате и такива смешници като Василев да останат безработни

пиша със цел да предпазя бъдещите кандидати за позиция видеонаблюдение или диспечер полжението е трагично за 6 месеца напуснаха на куп старите служители от центара от самото му създаване включително и аз създването мо доидоха нови колеги който не знаят къде се намират 1 човек отговаря за 5000 обекта по сод цяла българия за обектите под физическа охрана 300 камери за видеонаблюдение + правене на заплати за влаковите композици за жалост фирма стомана си плаща по за 3 ма опранители които рялно охраната се осъществиява от 1 които често карат по 24-48 часави дежурства фирмата изпуска влакове също така ще се налга да лъжете клиентите за рякцията на патрулите която е от порядака на 40 мин до 1 час но колегите не са виновни по 1 човек на дневна и нощтна със 4 коли може ли да се реагира на 3500 обекта

правиш по 300 часа за едни кирливи 700 -800лв колите се разадът по пътя нямаме сложебни оръжия ходим неворъжени без оръжие и жилетки по една палка като овчари сме началиниците са пълни боклуци имъхме един свестен началик които беше човек със нас влизаше ни във положението и ни защтитаваше но го изгониха и сложиха един митничар които прави далавери и гони които не му изнася фирмата бави заплати със по 2 месеца

Това е фирма която не подлежи на контрол в нея се работи по 10-12 ч.заплати получаваш по сметка но превода не е за заплата а просто превод от някой си фишове и да поискаш ти се показва трудовата книжка .Служителите инкасо нямат застраховки водят се -охранител закона им дава тази възможност каквато и злополука да стане по време на работа после те карат да я регистрираш битова .Заплащането 440л.твърда и те товарят до дупка който издържи в момента звеното в Шумен отказва да работи при тези условия не вярвайте на Боян Найденов той е най некоректния работодател в сянка за него всички са глупаци който се излъже да работи при него на 3 месец ще си тръгне след много мъки и лъжи.

Започнах във фирмата на като автопатрул в софия на ап215 започнах да работя обучаваше ме николай кирилов перчема той е човек на началника на ап 235 валентин петров тои пие и яде със него и има огромни протекци закъснява за работа прави интриги пие алкохол по време на дежурство слуша цигански кючеци и турска чалга на нощтните дежурства пребва които не му е удобен от колата и ги пращта физическа много хора са се махнали от него и валентин петров перчема смята че некои и се прави на господ със старшия на колта радослав мо играе по свирката но начлиците не знаят тези подробности или не им пука