ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

не чакаите заплата от тази фирма заплата няма не вярвате какво ви казват това е фирма която се работи под минималнта заплата работиш по 13 часа на ден за няма 30лв на ден извънреднит труд се заплаща за 0.00лв на час повтарям за 0.00лв на час ако можеш да работиш всеки ден по 13часа на ден за 0.00лв на час и това е за билла магазин ако хранеш много крадци например на месец 30 крадци получаваш големият бонуш съм заплатата 0.00лв повтарям 0.00лв бонуш и ти казват това били много пари 0.00лв бонуш и само те давали толкова много пари 0.00лв те трябва да спът наркотиците че да разберат че 0.00лв това не са много пари това са 0.00лв това е нищо0.00лв и ти казват ще трябва да се радваш че работиш за 0.00лв по добре да не работиш отколкото да работиш за 0.00лв и бонуш от 0.00лв.

никога не започваите работа във тази фирма освен ако ви се работи за без пари не запалтите са под минималната не вярвате на оябвите че се взиам заплата за билла 750 това е за два човека заплата не за един значи 750%2=375 толквоа е запалатата

Абе ей бивши служители на ръководна длъжност.Ти въобще не си в час с нещата.Ти знаеш ли че вместо да ти взимат данък за 560 лева заплата дето си подписал ти взимат тройно по голям такъв и същия не се отчита в нои?Знаеш ли също какви далавери стават с дрехите дето ти се полагат?Знаеш ли че благодарение на такива ръководни кадри като теб хората мизерстват по обектите.Явно през тия години дето си бил във фирмата си си затварял очите за много неща и си си врътнал далаверите с по големите шефчета.Затова се скрил в някоя миша дупка и не се обаждам повече.Хубаво е все пак че си се махнал.Така вече ще издържаме един хрантутняк по-малко.И в заключение да добавя много поздрави на цялата ти рода от всички колеги.

Здравейте искам да изкажа моето мнение, като бивш служител на ръководна длъжност в малък провинциален град.
1.Дружеството е много коректно от гледна точка на заплащането.Заплатите не са от най-високите в бранша, но никога не закъсняват.
2.Всичко договорено се изплаща коректно и в срок.
Останах очарован, че дори и след моето съкращение мениджър от ръководния персонал в Дружеството / отдел ЧР г-н Тони Стоев/ ми се обади по телефона за да е сигурен, че всичко е изплатено точно и в срок.
3.Колеги, моля не оплювайте за всяко нещо ЕЙ ЕС ПИ, само г-н Миланов си знае, какво му коства за да Ви дава заплатите в срок, все едно сте държавни служитли.Ако не ви устройва договорената заплата не започвайте по добре а не после да оставяте коментари, че била мизерна зплатата, нямало дрехи и тн.
4.Понеже съм "ял хляб" от тази фирма в продължение на близо 7 години, искам да благодаря на колектива на ЕЙ ЕС ПИ и да пожелая на успех на Дружеството.

Пендито ники, пендито ники. Какво стана ники? Ама къде отиде офисчето ники? Еба му майката ники?

Вече няма офис в Стара Загора дами и господа!
С невежи олигофрени пари не се правят!
Да си вземат поука "Топ мениджмънта" в софия. Нащо момче никиту гавраиловуту ви осра и изцапа. Да му мисли управителя тодоров
Другия път пак слагайте такива олофренчета.
Няко може да си изядат шамарите от колегите.

Очаквам и останалите ви офиси пловдив бургас плевен и варна да ги последва същата съдба!

Грешката е в решението на собственика за назначенията на топ мениджери.

Един не ставаше!

Изключително некоректни към служителите си от към заплащане лъжат не изпълняват обещанията си Николай Гавраилов новият регионален не става за нищо няма си и напредстава от тази длъжност която изпълнява и е с женски характер в мъжко тяло нещо като полуг*й нали слагам цензура.

Неграмотни хора, много часове ,малко заплащане, служители с биполярно разтройство. Не препоръчвам фирмата за млади, възпитани и интелигентни хора.Весели Празници.

Никога не започвайте работа в тази умряла фирма. Първо, че няма да получите необходимото уважение, второ при напускане ще бъдете изнудван и притискан само и само да останете. Заради прибързано управленско решение на нова година сума ти хора остават без работа и управителя няма смелост да слезе при хората и да им даде сносно обяснение относно решението си или поне да говори с нас, а праща неговите мениджърчета. Физическата охрана е под всякаква критика, заплащането е малко, а часовете много. Затова помислете преди да започнете работа във тази фирма

Навремето изкарах 3 месеца на обект Шенкер в Божурище. На интервюто ни казаха 400 лв чисти и 60 лв ваучери. Нямаше нищо такова.. заплатата беше точко 300 лв и ваучерите. На вторият месец ни се обади един смешник - Василев, който го играеше на шефче и ни каза, че ваучерите вместо 60 лв ще ни дават по 15 лв. Естествено почти всички напуснахме.

Това е нетно възнаграждение. Един тракт продължава от понеделник до петък. Събота и неделя се почива. Следващата седмица си на друг тракт. Следователно една седмица работиш по 8 часа, следващата - 12, следващата - 10 и т.н. Всяка седмица инкасовия екип е на различен тракт за да има ротация и да няма недоволни.