ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

и как ще уволниш някои които вече не работи там и какво лъжа преди съм работил във билата работиш по 13 часа за няма и 30 лв бонуш за сванат крадеч е о.оо лв дори и края на месеца да имаш 100 хванати крадчи и не се прави на голямата работа да ве пратя нап за окриване на данъчи че всички сте на минимална заплата и да не ви пратя Изпълнителна агенция "Главна инспекция по труда" да обеснявате как се работи по 13 часа на ден и има хора дето работиха всеки ден по 13 часа на ден без почивка 30 дни във месеца и това е незаконо човек не може да работи всеки ден по 30 дни без почивка и не да ми пасшат лъжи във jobs че се взима заплата над 1000лв на месец за по 8 часа няма такава смяна работише се по 13 часа и накаря за няма 30лв на ден 1000лв ако работиш 30 дни по 13 часа пак не можеш да ги изкараш 1000лв че ако ви пратя Главна инспекция по труда да ви затворят мизерната фирма и ти голямата работа да останеш без работа че ако разберат от Главна инспекция по труда че се работи 30 дни по 13 без почивка за няма и 30 лв на ден ще ви затворят и вече няма да я има фирмата ахахах само ми е зал за идиоти като теб че ще останят без работа затова не съм го направил още но ме уволни нали не работя там

Ами хайде намери ме,смешник!!Трябва да си много безпомощен и отчаян за да заплашваш в интернет!Хайде сега върви до аптеката за малко успокоителни!

Здравейте,ако видя само още един служител да се оплаква и да твърди неверни неща за компанията,лично ще се погрижа да бъде намерен и уволнен на момента за това ,че уронва престижа и доброто име на компанията и нейния мениджмънт...Като са ви ниски заплатите напускайте и си търсете хляба другаде.Повече от 10г работя в ей ес пи и никога не съм се оплакал....Я първо се вижте какво предлагате като труд и после говорете за заплати..Истината е ,че по цял ден спите и чоплите семки в автомобилите който сме закупили и само ревете за пари...Никой по света не плаща пари за да ходиш да спиш на работа...Имам снимки като спите в автопатрулите от много граждани от провинцията...Същото се отнася и за инкасото ..На една от следващите ни срещи с ръководството смятаме да предложим 10%съкращения на разходите.Така ,че господа стягайте си парцалите за да не изхвърчите скоро..

не чакаите заплата от тази фирма заплата няма не вярвате какво ви казват това е фирма която се работи под минималнта заплата работиш по 13 часа на ден за няма 30лв на ден извънреднит труд се заплаща за 0.00лв на час повтарям за 0.00лв на час ако можеш да работиш всеки ден по 13часа на ден за 0.00лв на час и това е за билла магазин ако хранеш много крадци например на месец 30 крадци получаваш големият бонуш съм заплатата 0.00лв повтарям 0.00лв бонуш и ти казват това били много пари 0.00лв бонуш и само те давали толкова много пари 0.00лв те трябва да спът наркотиците че да разберат че 0.00лв това не са много пари това са 0.00лв това е нищо0.00лв и ти казват ще трябва да се радваш че работиш за 0.00лв по добре да не работиш отколкото да работиш за 0.00лв и бонуш от 0.00лв.

никога не започваите работа във тази фирма освен ако ви се работи за без пари не запалтите са под минималната не вярвате на оябвите че се взиам заплата за билла 750 това е за два човека заплата не за един значи 750%2=375 толквоа е запалатата

Абе ей бивши служители на ръководна длъжност.Ти въобще не си в час с нещата.Ти знаеш ли че вместо да ти взимат данък за 560 лева заплата дето си подписал ти взимат тройно по голям такъв и същия не се отчита в нои?Знаеш ли също какви далавери стават с дрехите дето ти се полагат?Знаеш ли че благодарение на такива ръководни кадри като теб хората мизерстват по обектите.Явно през тия години дето си бил във фирмата си си затварял очите за много неща и си си врътнал далаверите с по големите шефчета.Затова се скрил в някоя миша дупка и не се обаждам повече.Хубаво е все пак че си се махнал.Така вече ще издържаме един хрантутняк по-малко.И в заключение да добавя много поздрави на цялата ти рода от всички колеги.

Здравейте искам да изкажа моето мнение, като бивш служител на ръководна длъжност в малък провинциален град.
1.Дружеството е много коректно от гледна точка на заплащането.Заплатите не са от най-високите в бранша, но никога не закъсняват.
2.Всичко договорено се изплаща коректно и в срок.
Останах очарован, че дори и след моето съкращение мениджър от ръководния персонал в Дружеството / отдел ЧР г-н Тони Стоев/ ми се обади по телефона за да е сигурен, че всичко е изплатено точно и в срок.
3.Колеги, моля не оплювайте за всяко нещо ЕЙ ЕС ПИ, само г-н Миланов си знае, какво му коства за да Ви дава заплатите в срок, все едно сте държавни служитли.Ако не ви устройва договорената заплата не започвайте по добре а не после да оставяте коментари, че била мизерна зплатата, нямало дрехи и тн.
4.Понеже съм "ял хляб" от тази фирма в продължение на близо 7 години, искам да благодаря на колектива на ЕЙ ЕС ПИ и да пожелая на успех на Дружеството.

Пендито ники, пендито ники. Какво стана ники? Ама къде отиде офисчето ники? Еба му майката ники?

Вече няма офис в Стара Загора дами и господа!
С невежи олигофрени пари не се правят!
Да си вземат поука "Топ мениджмънта" в софия. Нащо момче никиту гавраиловуту ви осра и изцапа. Да му мисли управителя тодоров
Другия път пак слагайте такива олофренчета.
Няко може да си изядат шамарите от колегите.

Очаквам и останалите ви офиси пловдив бургас плевен и варна да ги последва същата съдба!

Грешката е в решението на собственика за назначенията на топ мениджери.

Един не ставаше!

Изключително некоректни към служителите си от към заплащане лъжат не изпълняват обещанията си Николай Гавраилов новият регионален не става за нищо няма си и напредстава от тази длъжност която изпълнява и е с женски характер в мъжко тяло нещо като полуг*й нали слагам цензура.

Неграмотни хора, много часове ,малко заплащане, служители с биполярно разтройство. Не препоръчвам фирмата за млади, възпитани и интелигентни хора.Весели Празници.