ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

Никога не започвайте работа в тази умряла фирма. Първо, че няма да получите необходимото уважение, второ при напускане ще бъдете изнудван и притискан само и само да останете. Заради прибързано управленско решение на нова година сума ти хора остават без работа и управителя няма смелост да слезе при хората и да им даде сносно обяснение относно решението си или поне да говори с нас, а праща неговите мениджърчета. Физическата охрана е под всякаква критика, заплащането е малко, а часовете много. Затова помислете преди да започнете работа във тази фирма

Навремето изкарах 3 месеца на обект Шенкер в Божурище. На интервюто ни казаха 400 лв чисти и 60 лв ваучери. Нямаше нищо такова.. заплатата беше точко 300 лв и ваучерите. На вторият месец ни се обади един смешник - Василев, който го играеше на шефче и ни каза, че ваучерите вместо 60 лв ще ни дават по 15 лв. Естествено почти всички напуснахме.

Това е нетно възнаграждение. Един тракт продължава от понеделник до петък. Събота и неделя се почива. Следващата седмица си на друг тракт. Следователно една седмица работиш по 8 часа, следващата - 12, следващата - 10 и т.н. Всяка седмица инкасовия екип е на различен тракт за да има ротация и да няма недоволни.

Брутно или нетно възнаграждение е това ? И смените 2 на 2 ли са ? Благодаря.

В момента заплатата на инкасатор в София достига до 1100 лева, като се работи на трактове по 8, 10 и 12 часа. Мога също да допълня, че от създаването на фирмата до момента, заплатите не са закъснявали дори с ден.

Здравейте,в тази фирма ASP 90 процента са пенсионери,който работят на минималната заплата и на 4 часа,а работят по 8 до 10 часа, спестените пари от осигуровките ги раздават на работниците за да ги задържат Некоректна фирма

Какво е заплащането за служител в инкасо екип за гр.София ?

за 207 часа 383лв. за 261 часа 450лв.Е ДАВИ ЕБЕ ТВА ПАРИ ЛИ СА??????????????????

И какво стана господа посерковци от прехвалената фирма asp? Благодарение на ваша неграмотност и некомпетентност загубихте за охрана магазините Билла в резултат на което 140 човека остават без работа точно за нова година.Това е защото сте най добрите умните и красивите.Не ви е срам да си играете със съдбите на служителите си.Смотаняци.

Колеги!Само да поясня че и в сот 161 положението никак не е розово.Ето и факти.Неграмотни и малоумни колеги колкото искаш готови във всеки момент да те подхлъзнат.Заплащането е ниско.Тъпите шефове не могат да убедят възложителя да ти вдигне заплатата а пък не им и дреме че си на мизерна заплата.Има страшен недостиг на хора за работа в резултат на което работа започва куцо кьораво и сакато.За нови дрехи забравете.Отделно от това постоянно си следен от дежурния център какво правиш в резултат на което не можеш да се изпикаеш на спокойствие.Също така оперативните дежурни или контроли постоянно ти идват на проверки с идеята да те хванат в издънка и да олекнеш най малко с 50 лева глоба.Постоянно се надява вой че няма хора за работа но така ще е докато има следене на състава с камери и контроли дебнещи за най малкото нещо да ти вземат от мизерните пари.Това е то смот 161.Ако някой има желание да се чувства като в затвора да дойде и да работи.