ASP /Ей Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ASP /Ей Ес Пи ЕООД

На месец работех по над 315часа.за 1000лв.+-50лв.Колко прави това на час? Средно 3,15 за инкасо е смешно направо!
Хляб да разкарваш е смешно камо ли чували с пари!Пълна пародия на охранителна фирма!

Съгласен съм с колегата по-долу.Стефан от КПП-то в централният офис е пълен седераст...Искам обаче и да допълня че като бивш инкасатор в тази фирма че и колегата му Краси който кара нощните смени на няколко пъти не можех да го събудя в 22:00 часа за да му върна оръжието.....така я беше откъртил,рано,рано.Ако си мислят там че имат охрана са в жестока заблуда...хах...

Ако ви се работи под минималната заплата да каза че минималната заплата е за 8 часа на не за 12-16 на ден там ви е мястото допълните труд се пласта по 0.00лв на час дори да работите във биллата е същото мотото на фирмата е заплата няма пари нема ако ви се работи като роб по 16 часа на ден всеки ден без повика там ви е мястото и за без заплата там ви е мястото

ако ви се работи без пари и под минималата заплата зящото минималната заплата се дава по 8 часа на ден не по 13-16-24 на ден тук ви е мястото не чакаите пари от тази фирма няма да получите дори да пазите билла магазини пак няма да получите заплата мото на фирмата е пари няма всичко окраднахме работише се по 13 часа на ден за 20 и няколко лв на ден дето минималта заплаат за 8 часа ще получите същото това е за биолла магазини и ианче и във офисите се зима по малко

Не чакайте заплата от тази фирма те са най големите боклучи на пазара мото на фирмата заплата няма ние я окраднахме работиш против сякакви закони работи се по от 13 до 16 на час нищо че да работиш по 16 часа на ден е незаконни те казват че си работил по 8 часа има хора дето работят по 16 часа на ден и това не се случва само във офисите и във билла магазини и трябвало да се работиш всеки ден без почивка че хора нямало и накрая заплата нямало мото на фирмата пари нема всичко окраднахме никога не започвате работа във тази фирма че може да ви накарат д а работиш по 24 часа на ден всеки ден и накрая и заплата няма да дъдът че пари токова е зле тази фирма че дазе и наркомани те и пияничите и клосатите не искат да работят във тази фирма не вярвайте че се зимало заплата във билла 1000лв за 8 часа на ден дори да работите всеки ден по време по 30дни по 16 часа може и по 24 часа пак няма да изкарате 1000лв на месец там се работи под минималната заплата и ако бяхме нормална дързата не българска мафия всички във фирмата да са във затвора за много години дето им е там мястото ако ви се работи за без пари там ви е мястото имаше един охранителни дето викаше че гледа стената по чял ден и си говори със нея и вкъщи правил това и без парите ще гледа стената заплата няма работиш против всякакви закони за разликата на робите във древността там поне работите получавали храна от тази фирма не чакайте заплата

Най-пропадналата и некоректна фирма.Специални поздрави на Стефчо на КПП-то в централният офис.Охранител с главно О като му стропаш малко и не можеш да го настигнеш да му се извиниш...

През 2007г започнах работа в Асо-пирели,беше голям айляк...Още като застъпя на смяна в 19.30ч.Взимах колегата ми от офиса и го оставях в тях .Праех едно кръгче по центъра на Варна с чисто новия Хюндай Акцент и се прибирах в къщи..През ноща ми звъняха за някви аларми от софия,аз хабер си нямах къде са тия обекти ,само им казвах че всичко е наред и нищо не е разбито и така в продължение на 6 месеца си взимах заплатата .Даже почнах и друга работа разнасях пици през деня...Накрая един от шифчетата разбра кви ги вършим с колегата и ни уволниха .Ама хубаво беше.Лоша дума за фирмата не мога да кажа.Сега не знам как е ...

и как ще уволниш някои които вече не работи там и какво лъжа преди съм работил във билата работиш по 13 часа за няма и 30 лв бонуш за сванат крадеч е о.оо лв дори и края на месеца да имаш 100 хванати крадчи и не се прави на голямата работа да ве пратя нап за окриване на данъчи че всички сте на минимална заплата и да не ви пратя Изпълнителна агенция "Главна инспекция по труда" да обеснявате как се работи по 13 часа на ден и има хора дето работиха всеки ден по 13 часа на ден без почивка 30 дни във месеца и това е незаконо човек не може да работи всеки ден по 30 дни без почивка и не да ми пасшат лъжи във jobs че се взима заплата над 1000лв на месец за по 8 часа няма такава смяна работише се по 13 часа и накаря за няма 30лв на ден 1000лв ако работиш 30 дни по 13 часа пак не можеш да ги изкараш 1000лв че ако ви пратя Главна инспекция по труда да ви затворят мизерната фирма и ти голямата работа да останеш без работа че ако разберат от Главна инспекция по труда че се работи 30 дни по 13 без почивка за няма и 30 лв на ден ще ви затворят и вече няма да я има фирмата ахахах само ми е зал за идиоти като теб че ще останят без работа затова не съм го направил още но ме уволни нали не работя там

Ами хайде намери ме,смешник!!Трябва да си много безпомощен и отчаян за да заплашваш в интернет!Хайде сега върви до аптеката за малко успокоителни!

Здравейте,ако видя само още един служител да се оплаква и да твърди неверни неща за компанията,лично ще се погрижа да бъде намерен и уволнен на момента за това ,че уронва престижа и доброто име на компанията и нейния мениджмънт...Като са ви ниски заплатите напускайте и си търсете хляба другаде.Повече от 10г работя в ей ес пи и никога не съм се оплакал....Я първо се вижте какво предлагате като труд и после говорете за заплати..Истината е ,че по цял ден спите и чоплите семки в автомобилите който сме закупили и само ревете за пари...Никой по света не плаща пари за да ходиш да спиш на работа...Имам снимки като спите в автопатрулите от много граждани от провинцията...Същото се отнася и за инкасото ..На една от следващите ни срещи с ръководството смятаме да предложим 10%съкращения на разходите.Така ,че господа стягайте си парцалите за да не изхвърчите скоро..