ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА /img/frontend/nomap.png"

ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА

Атмосферата на работа е отвратителна. Големия шеф не е наясно какво иска и най-важното- как да го постигне. Обещаните заплати нямат общо с получаваното. При престои не по наша вина- нищо не получаваме. Хигиената е под всяка критика. Хората в производството се считат за животни. Заповеди издава кой за каквото му хрумне- често разнопосочни. Много тежка управленска структура и много неефективна. Офисите- лъскави, а производството е кочина. Осигуряването е на прага, а ни се плаща без фишове от черна каса.Не дай боже да имаш болнични-оставаш без пари!

Колежките са оси ! Биг Бос - хич го нема ! Със своите действия и думи не буди уважение . Осигуряват ни около 1/2 от заплатата и затова не мога да си тегля кредит от банката .А ми трябват пари !

мисля,че много грешиш!заплащането е доста добро,особено за България,а да не говорим за Балчик!друг е въпроса,че ако не си вършиш работата няма как да получаваш висока заплата...то се подразбира...а колкото до шефа,щом ти изразяваш своето мнение за него в публични сайтове(може би търсейки съчувствие),това значи ти си по-голям комплексар!освен това гледам,че твоето мнение е единственото,така че хубаво се замисли...

Големия шеф е най-големия комплексар.Никаква интелигентност или поне обща култура.Отвратително отношение.Големи изисквания и нула уважение.Само подмазвачите ще отцелеят, за други няма шанс.