ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА /img/frontend/nomap.png"

ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА

Еми значи,той че биг бос е перко спор няма,обаче си има и свестни хора от директорите.За биг бос-еми маниак на тема перфекционизъм,в което няма лошо обаче.Лошото е че много началници се извъдиха и всеки дава нареждания.И ако нямаше толкоз турци и работната среда щеше да е по-добра и ефективността по-добра.Но иначе технолозите са пичове и личен състав.

светлинни години са далеко захарни изделия варна от едно сполучливо управление на производствен отрасъл по европейски стандарт. Първо условия за работещите в производствения отрасъл не са добри , прекалено ръчен труд на фона на технологичен напредък . Структура на управление не добре обмислена и неефективна.
Мисля че е нужно всичкият управленски персонал да бъде обучаван и пратен зца обмяна на опит в големите производства като например в Германия. Ако ли не нужно е много познания, безпристрастност и обективна оценка на хора с качества можещи и полагащи нужния труд в производствения отрасъл. Според мен е сбъркана структурата на управление ,а от там и върху организацията и качеството на производителността. Докато има вуйчо владика имидж нулев.

da naistina zaplatite sa malko po4ivkata e malko uvajenie nyma k1m rabotnika nikoga raboti6 kato rob nikoi ne e dovolen

Horata se oplakvat che iziskvania ta se golemi a zaplashtaneto e malko ..!!

Tiq poslednite 3 ne6to sa se obarkali,patrona(big bos) ne e tolkova dobar.vsi4ko idva ot nego,cqlata anarhiq.A be s dve dumi dokato samite rabotnici ne se vdignat na sta4ka nqma da stane,6toto da napusne6 e nay lesno,no da si tarsi6 pravata e drugo.Za6toto ayde 6te napusne6 i posle kvo otiva6 na drugo mqsto i pak 6te tarpi6 drugi ludi.Ne moje taka da se gavrqt s horata,koito sa oti6li da si izkarvat hlqba.

шефа е разбран ама има много дето се правят на началници и за това не варви произвоството почивката е малка 30 мин то каде по напред да отидеш до тоалетна или да починиш в произвоството стария работник крещи на новия те за това напускат новите никой не издаржа на напрежението от новите и си отиват нямат достатачно чистачки да чистят ватре в произвоството.С две думи работника нее доволен от началнисите

mnenieto mie 4e moje pove4e uvalenie i usmivka po lesno 6te varvi rabotata za6toto uvajenie ako nema ta togaz rabotata ne moje da varvi za 6efa ne moga da kaja ni6to ne go poznavam dobre no pozdrav vinagi dava 4oveka i za na4alnisite no pove4e vnimanie ne ee zle i po4ivkite da sa pove4e 30 minuti ne sa dostata4ni za tazi rabota

moito mnenie e s6toto 4ovek ne moje da otiva do toletnata nyma koi da te zamestva 4ovek moje da se napikae v ga6tite si dokato te zamestvat . dokolkoto za zaplatata ne sam dovolna raboti6 kato rob i ne ti pla6tat realnata zaplata .ma6inite sa stari vinagi se razvalyt dokato y napravyt minava edin 4as . postoyno globyvat globite po4vat ot 50 lv tazi koyto globyva ne e dobre s umasi prvo ney trybva day globyt 4e da razbere kak se ostava bez zaplata no ney nikoi ney vijda iziskvaniyta sa mnogo . iskat na vsykade dae 4isto no vseha nyma 4iso mysto navsykade e mrsno.nyma nikakva higiena 6efa prvo dasi napravi remont na seha i t1i da iska iziskvaniyta kato vleze6 da raboti6 vtre miri6e na toaletna mene me sakratiha za6toto s1m rabotila bavno byh na 1 poto4nost

Отвратително отношение на шефовете към персонала. Много обиди, много парични глоби. Никаква организация. Пълен хаус, който е създаден най-вече от собственика на фирмата. Глобява те и прави забележки като си няма на идея къде се намира, не е изобщо наясно със собственото си производство. Държи се със служителите си като животни.

Това за хората от производството е вярно-смятат ни за животни.От скоро биг бос тотално е изперкал.Иска тотална хигиена,а няма с какво да изчистиш-например 1 веро за 1 седмица,няма препарати с които да измиеш.Просто анархия.Относно заплащането-иска голяма производителност,а не иска да плаща,иначе нормите са високи.Много шефове,много заповеди и обикновенния работник в производството е тотално се обърква.За глобите какво да говорим-за всяко нещо което му хрумне ни глобява-за най малкото нещо 50 лева,все едно му работиш 3 дни безплатно.