ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА /img/frontend/nomap.png"

ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА

ПРОПУСНАХ ДА КАЖА ЧЕ И ДВАМАТА СА ОТ ЦИГАНСКИ ПРОИЗХОД.ЕДИНИЯ Е ОТ с.КАРАПЕЛИТ А ДРУГИЯ ОТ БАЛЧИК.Пазете се повече от Ивайло голям е боклук.Добрия специалист където не може да мери със шублер.ха-ха-ха и двамата са големи кучки и помияри.

Работих във Захарни изделия точно 6 дена.В началото г-н Славов ми се стори забавен и точен човек.Няма нищо такова не се лъжете двуличен човек е с няколко маски.Гледа как само и само да примами добрите специалисти и после ако го питаш нещо свързано с работата се прави на гръмнат бойлер.Този човек е от създаването на захарни изделия и как да е не може да му говори човек.Първите три дена минаха що годе добре.Бях прикрепен към едно момче с име Атанас Атанасов.Добър специалист и много точен показва всичко и в последователност и има на какво да те научи.На четвъртия ден идва този човек(оттук нататък ще го наричам така)и ме пита с един гаден тон на мутра какво съм бил усвоил за тези три изминали дни.Казах му и той ми вика че било малко ако сам искал щял да съм усвои повече.Той много добре знае че сам работил в АНГЛИЯ на поточна линия поддръжка на машини като тези тук в БГ едно към едно са.Каза ми също да съм ходил сам да си искам фолио и подложки и да съм почвал сам да свиквам с машината как работи и други там негови глупости.Ще вмекна че самият той е бивш военен с чин старшина човек живял и живеещ още по времето на социализма.Казах му в прав текст че когато влезеш в даден дом домакината трябва да ти разреши какво да правиш какво да пускаш било печка да отвориш хладилник и така нататък.На другия ден показах какво мога на един от старите му равотници Юджел се казва мисля си че остана доволен.Да ви кажа там не искат да мислите а само да работите и да не говорите много.Книгата в която се вписват отремонтираните повреди е пълна с правописни грешки от така наречените техници.Пропуснах да кажа за Юджел добър и точен и човек много знае и разбира.Двамата образи Ивайло и Николай пазете се от тях никои не ги харесва във завода всеки ги мрази от работниците.Те не са ходили даже и в казарма сетете се какви са тогава само те са единствените които вървят заедно дано да се вземат накрая.Те са ушите и очите на ЧОВЕКЪТ.ЧОВЕКЪТ ми се развика защо съм помагал на жените като съм и подавал подложки.Казах му че машината върви и че си мисля че като подавам подложки няма да ми паднат ръцете.Не било мое задължение трябвало да помагам на другите техници.Пълен кретен е този.Аз правя добро а той ме наказва с последно предупреждение а сам само на 6дена както и да е.След разговора потърсих управителя на завода г-н Веселин Димитров поговорих с него доста на широко и обстойно помислих че ме е разбрал,но съм се лъгал.В автобуса на тръгване от Балчик ме потърси и ми каза че от утре не съм на работа.Негов проблем не е мой.Моето лично мнение за този ЧОВЕК е че му трябва специализирана помощ-психолог или психиатър не е добре с главата.Подъл е,нагъл,дава обещания а не ги спазва на мен даде две,лицемерен,обича клюките.Забравих да кажа че има още две момчета Тенур и Петър много точни и като ги питаш ти показват и обесняват всичко.Пазете се от ЧОВЕКЪК И ОТ ДВАМАТА МАЛКИ КЛЮКАРИ И ПОДМАЗВАЧИ НИКОЛАЙ И ИВАЙЛО СМУКАЧИТЕ НА ЧОВЕКЪТ.Това е от мен ако се сетя нещо друго ще пиша.

То бива, бива, ама чак толкоз гьонсуратлък не бива! Омилните на шефа да си влачат краката и да лъхат на миналогодишни джибри, и когато са тавряз да кодошат все и все си е баш дебелоочие и дебелосерковщина! По-лошото е, че има кой да им се връзва.

Никога, ама никога не започвайте работа в тази фирма - много работа за малко пари, държанието на "ръководството" е като към болни от Карлуково. Ваучерите от 60 лева са част от заплатата ти , което обаче на интервюто за работа е спестено, и разбираш едва при първия си фиш. Отделно извънредните часове не се плащат, а работата е много и хора не достигат. Шефа по неясни никому критерии дава уж като стимул бонуси , но май само на симпатични нему хора. А за да сте такъв или трябва да сте подмазвач, или да си клюкарите колегите или да сте роднина или любовница на някой от величията мениджъри - а те за разлика от работниците са в излишък.

Може ли ръководителят на транспорта в тази фирма да не знае къде нощува частният му автобус, с който извозва смените на същата фирма?

Говори се, че фирмата е на ТИМ.
Ако си без работа можеш да започнеш там, докато си намериш някоя свястна работа.
Техниците рециклиране се сменят доста често. Техническото ниво на ръководството е под нулата.
Ако вече работиш в някоя не до там добра фирма, в никакъв случай не я напускай за да започнеш в Балчик, ще съжаляваш.Заплатите са под средното ниво.

Определено не си струва да се започва работа във фирмата. Нивото на заплащане е ниско около 600 лв за техниците, повишение няма ! Отношението е ужасно от повечето "ръководители" няма никаква организация. 95 % от коментарите са напълно верни. Общо взето реализация няма в тази фирма, за това хората напускат масово.

Не си струва да започвате работа в тази фирма  - слабо управление, дезорганизация, високопарни обещания, които не се изпълняват, и не на последно място заплащане не както пише в обявите "над средното за страната" , а доста под средното, всеки месец заплатата варира по незнайни никому причини , увеличения с по 20 лева на година, извънреден труд , който не се плаща на 100%; по отношение на работата - всеки ден е един малък хаос - работното ти място се сменя по няколко пъти на смяна, когато липсват хора не си ползваш и почивките, накратко не е вашето място ако сте можеш  и мислещ човек с амбиции и желание за работа и професионално развитие. За допълнителна справка - вижте в jobs.bg има постоянно техни обяви, което говори за високо текучество.

Хубаво е, че служител е написал какво положението. Аз бях на интервю точно при Сивков, и останах доста разочарован от отношението му.
Сега виждам, че има обява и пише, че е за някаква база във Варна, и там ли шеф е Сивков, или някой друг ? Има ли завода друга база освен тази в Балчик?
Преди около година Сивков ми предложи 550 лв за инженер с опит, да въстановявам някакви машини, бракувани кой знае откъде... идваше ми да повърна.Каза ми също, че се работи в събота, но не се плаща извънреден труд...пълен смях.

Заплатата е такава каквото се договориш отначало. Повишение НЯМА. След време ако са доволни от теб и си вършиш съвестно работата ( за техници развойна дейност става въпрос) като дигнеш врява че напускаш и ти вдигат заплатата с 50 лв. Заплатата 700 лв с ваучерите ( 60 лв) направете си сметка. По отношение с колегите нямат грешка с изключение на двама така известния Иван Тодоров Шуменския ( специалиста по всичко) и "инж." Сивков, наречен от мангалите Бат Сивко. С тях двамата е НЕВЪЗМОЖНО да се работи. Фирмата има  политиката да праща техници в командировка, там НЕ за отговор не се приема или да или чао. Събота ако си мислите че ще вие свободна лъжете се. За тези който пътуват до Варна, автобуса тръгва в 17:10 и не чака никой. А от теб се изисква да си до 17:00 на работа след това бягаш да се преоблечеш и измиеш. Иначе от служители от офиса дават зор за тръгване, но при тях е лесно изключват си лаптопчетата и се качват. ЩЕ се усетят като няма кой да им работи вече.