ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА /img/frontend/nomap.png"

ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА

Стига сте се оплаквали.Стойте си в къщи и толкова. Продуктите на ЗИВ са едни от най-качествените на пазара.

Съвет към всички, които смятат да се пробват за електрончици, по повод на новата обява в jobs.bg
Заплащането е доста ниско, бих казал обидно поне според мен - 500-550 лв максимум.
Обявата също е написана по начин, който обижда кандидатите - една голяма редица изисквания, никъде нищо не пише за парите. Другото което не е написано е, че ще ви извикат в Балчик на интервю, но няма да ви пуснат вътре да разгледате мястото на което се предполага да работите. Освен че трябва да си загубите половин ден до Балчик и обратно, ще ви се наложи да чакате между един и два часа някой да благоволи да излезе на портала да ви интервюира, заради неграмотните пазачи, които са поставени на входа. Oт моя опит мога да споделя следното: Казвате им при кого отивате - в моя случай имах среща с шефа на сервиза, а отивайки там  попаднах на някакъв тъп неграмотен пазач вдига рамене, и казва че няма телефон, и че не познава шефа на сервиза, въпреки папките с телефони които стоят пред него, и не знае кой е,въпреки че му казах как се казва, нито знае как да му се обади.
Някакъв неграмотен пазач ще ви размотава да чакате като някакво куче, и вече дори не си купувам от техните стоки. Разказал съм и на моите познати за тази случка и бойкотирам техните захарни изделия. Смятам себе си за квалифициран и грамотен човек, който  с нищо не е заслужил подобно отношение от някакъв неграмотник поставен за пазач.
Моето мнение е, че че са се ориентирали към ниско-платени кандидати, и за изискванията, които са поставили не са в състояние да  платят нито опита, нито квалификацията, нито труда на сътветния човек, който наемат като електрончик , и от който очакват да им възстанови машините .

аз кандидаствах  три години подрет там но не бях приета-защо и така не разбрах  бих искала да ми се обясни-1-търновчанка   2не говоря турск-говоря ??????????????????

Аз кандидатствах там за инженер. Останах много разочарован. Първо пазача на портала отказваше да се обади на шефа на техническия отдел за поддръжка и възстановяване на машините.
Загубих много време и вече няма да си купя дори и една кутия от техните изделия. Някакъв тъп полуграмотен пазач на портал ще ме държи повече от час и ще ми губи времето, при положение, че се представих кой съм и казах при кого имам среща.
Отделно че по време на интервюто ми беше oбяснено как заплатите били над "средното ниво"...... Предложиха ми около 550 лв, za инженер с опит, идваше ми да избягам на момента. Само за информация на човека, който отговаря за техническата поддържка и възстановяването на машините :
Съсведът ми взема 700 лв и налива бензин на бензиностанция.... Не се изисква нито да програмира контролери, нито да знае ТЕХНИЧЕСКИ английски, нито да може да работи с измервателна техника, както и да чете технническа литература , или да разбира от схемотехника...
Ако някакви хора, незнаещи и дума на български език се радват на 300-310 лв, и някой да смята че инженер с опит, ще се втурне да работ и специализирана работа за "заплата над средната"  или сума от 550 лв много сте се объркали, и ако онзи с 8 клас взема 300 лв, излиза така, че инженера работи за 250лв... Работело се и в събота, което не беше написано в обявата....Хайде няма нужда.
Ами ако съм съботянин, и ходя на църква, в попския календар пише : помни съботния ден, и си почивай.

Много долно се постъпва в захарни изделия варна ,ние българите там сме малцинство.Говори се само на турски език ,не можеш една дума на бг да чуеш. Огромни привилегий имат .И аз пострадах от това макар че бях абсолютно трезва ме ..........просто ромите са долна напаст но нищо нека директора си гледа камерите или слезе да види има ли полза от декларациите който подписват не няма а заплатата е 310 лв .Ние не живеем и работим в бг

Който има достойство и себеуважение не би работил там.Ако накарат затворници да работят там те  няма да са съгласни.Там и каторга те ще е  по-леко.приказки за добро заплащане,но реално мах 300,а работата е за 900.След работа ти се иска да ...................!Стари работници вземат по 350-360лв заплата,а са понад 5-7год.това е развитие.

Какво е заплащането за инженерите към момента, прочетох много и различни мнения, но никъде няма конкретни цифри. Нека някой каже например стартово колко е, има ли някаква корекция, има ли извънреден труд, заплаща ли се... Това с 30 - минутната почивка за всички ли е...

Няма коментари от 1 година.Да разбирам лим че нещата във фирмата са се подобрили драстично.Като казвате добра заплата - моля посочете колко .

Не мисля че има само лоши неща в фирмата,просто обстановката е напрегната,поради куп причини от страна на обикновенита служители.Преди 7г.си беше истински хаос,да не говорим и за самата обстановка която не беше никак добре,условиата за работа бяха под всякаква критика,но сега нещата стоят другояче.Престанете да търсите грешките само в управата,проблема е при обикновените служители!

Здравейте, хубаво е че човек може да прочете какво става като фирмена среда и обстановка, но като пишете заплатите са добри, какво значи това, дайте конкретни цифри, за дадена позиция, за да можем да сравним. Виждам, че в момента търсят нови хора... Примерно ел. монтьор какво взема като заплащане, инженерите какво получават? В крайна сметка е хубаво да има някаква кнркретика.