ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА /img/frontend/nomap.png"

ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА

"Даваш ли даваш, Балканджи Йово,хубава Яна..." Ами,възмездие винаги има.Следва вилата с басейна

Моля хората,които работят в момента на поточни линии в производството в завода в Балчик да ми кажат условията на труд,и вярно ли е,че почваш на 600 лв. и след 6 месеца ти вдигат заплатата на 800 лв?Спазват ли се часовете на смените–8 часа, оставят ли ви след работа да доработвате и т.н.Почивните дни колко са-един или два седмично?А смените от колко часа до колко часа са?
Ще кажете-обади се на човешки ресурси и питай,но аз предпочитам да попитам работниците в производството,знам,че вие ще бъдете искрени с мен...
Мисля да си подавам там документите,българка съм на 37 год.,очаквам верни и искрени отговори,защото мисля да започна,а не съм от Балчик ,в смисъл,ще си струва ли или въобще да не започвам?Парите,ако наистина са толкова,ми се струват супер,в нашия град не се намират подобни заплати за жени.Много ви благодаря предварително за отговорите!

Много зле и все по-зле става. Няма бъдеще.

Здравейте! Някой може ли да даде информация какво се случва във фирмата в момента? Носят се слухове, че има масови съкращения и чистки.

Ако чуете някой да вмъква след всяка трета дума на словоизлиянието си думичката "значи", бягайте, бягайте от такъв работодател. Това е човек, който не може да събере на едно място мислите и намеренията си. В това се вписва напълно образът на собственика на "ЗИВ". Отчайващо некомпетентен, Плюшкин и измамник. Безочливо и брутално погазва всякакви норми, предписания и закони и разчита да мине между капките. Ама не, мутренските времена изтекоха и този път Европа ще направи упражнението със сваряването на жабата.

Мога да дам коментар само за завода в Балчик. Има три типа работа: Администрация; Подръжка и развой на поточни линии и в Производството.
За администрацията нямам наблюдение, освен че офисите са доста лъскави.

В производството работата е трудна, монотонна не е добре платена, условията за труд са по скоро лоши (висока температура, силни миризми и пр.) Българската реч се чува рядко. Работи се денонощно с постоянно въртене на смени. Голямо текучество.

Техническото звено е с доста по-добри заплати. Условията за труд зависят от това какво правите и къде. Има голямо текучество. Плюс е че основно се използва български език и работата не е монотонна. Минус е ако се налага работа на смени. Голям минус е ако се налага да се контактува със собственика - перфекционист е и отделно не е със всичкия си.

Фирмата постоянно се развива и разширява. Отварят се заводи и в други градове. За Балчик специално ако нямате никаква работа и сте на зор може да се хванете, по възможност избягвайте.

Станиславе как успя за 2 дена "работа" да опознаеш така детайлно колегите си!? Ти направо си гений!

За двамата колеги от техниците Николай и Ивайло ще обесня че на помияр се казва на куче което хапе зад гърба и няма достойнство да излезе очи в очи да се хапе.Лайте си мой малки гадини.От малък деля хората не по националност а на добри и помияри.Вие двамата сте от втория вид кученца разгонени.Ще си намерите майстора някой ден,ако той вече не вие е намерил.Питката ще истине чакам ви на гости да ми дойдете.

До плам55 ти или си сина на Славов или някой негов роднина или пък някой негов лизач или пък самият Славов за което мене не ме е.....Това което съм написал си е моята истина така как аз съм видял нещата отвътре във самата фирма.Като си голям защо не се пишеш с истинското ти име(посерко или лизач).Не знам дали си забелязал г-н Посерко ама 90 процента от коментарите са негативни и то точно за отдела на Славов.Нека хората сами си преценят на място кое е казал истината.А и гледам че май доста хора започнаха да напускат оттам говоря за българите.Нека накрая да си работят само с цигани това им го желая от сърце на Димитров и Славов.GOOD LUCK малки гадини и мишлета.А за Ивайло от техниците чух че ме е търсил живея на Кирил и Методии 38 вход В етаж 3 ап.8 в Добрич чакаме те на гости приготвил съм ти питка и сол.Заповядай.Двете катани те чакат да им се порадваш.

Бившия "колега" от последния пост да отиде той да се прегледа на психиатър!!