ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА /img/frontend/nomap.png"

ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ ВАРНА

И аз съм от бившите служители на тази фирма. Работата в нея си имаше и добри, и лоши страни. Добри от гледна точка на това, че в този период на съкращения ти все пак си на работа, предоставянето на работно облекло, бригадата, в която попаднах, мениджърите и личния състав, стоицизмът и търпението, на които се научих. А лоша от страна на някои от колегите, на малките почивки, на заплащането. Знаете ли, че понякога не можеш даже до тоалетна да отидеш, защото ако те няма работата не може да се поеме от другите. И то не че не може, а те се ослушват. Поне за старите работници говоря. А те, че си взимат по-голяма заплата няма спор. Ама защо те да се товарят, като може и друг да го прави. Това наистина може да се види с гореспоменатите камери. Лошото, поне за мен, беше това разпокъсано излизане в почивка. Излизаме за половин час, а после два или три бачкаме на поразия, заради излезлите преди или след мен. Ето това, не че не мога да го разбера, ама нищо не пречи да се спре работата за половин час. Поне аз така си мисля, което явно не съвпада с мнението на управителите. Но наистина е тежко. Няма да се оплаквам, защото сега като се замисля, положителните неща май си бяха повече, но това е само една прелюдия към по-хубава работа. А, забравих и интригите, как можах. Дано да не си от потърпевшите. На мен ми се случи, но като почнах да посвикнах с работата - вече не. И знаете ли? Неведнъж ми се е случвало. В рамките на 2-3 часа аз да не чуя българса реч. Това според мен не е нормално. Стоиш, забил глава в работата си, и даже не можеш да се включиш в разговора. И последно - специални поздрави на Дияна, Ирина и Валя - началник смяна и бригадирки на ІІІ.та поточност. Те наистина са супер, както и на мениджъра Данчо и технолога, също Данчо. На Гинчето от личния състав - сигурно ще забравя някоого, но да не се сърди. Ами това е засега от мен. Някой по-горе беше казал, че сме отишли да работим, това наистина е така, още повече, че е физическа работа. И нямаме основание да се оплакваме.

Да ви кажа, че ако всеки си изпълнява задачите и спазва заповедите на шефовете може да стане много приятно място за работа. Разни хора се правят на интересни - говорят на турски, гледат как да се скрият по време на работа, а ако случайно успеят да ги накарат - не знаят какво да прявят, не могат да четат, смятат и най-вече не знаят колко струва труда им. Работниците, които си вършат добре работата бачкат заради тях!
Шефове гледайте малко тези камери! За какво ги сложихте? Махайте неспособните и необразованите!

Ами какво може да се каже за сладкарския...много работа, парите на някой места са добри но има и места където са леко казано мизерни.Като цяло обстановката си е напрегната но все пак си отишъл на работа а не на почивка(повярвайте почти навсякъде е така).Най-големия проблем може би е че Веселин Димитров(що пък му викате Big Boss така и не разбрах ама айде:) не знае за много проблеми но това според мен си е грешка на обикновенните работници ,защото когато той влезе в производството всички се плашат все едно е влязъл някой да ги коли и не смеят да обелят една дума, а когато излезе веднага започва голямото говорене.Ами вие как искате да разбере човека какви са проблемите-ще предложа нещо....ГОВОРЕТЕ няма да ви изяде заклевам се:))))) Иначе фирмата има бъдеще но има още много много работа за вършене преди да заприлича отвътре на модерен цех.

zasto naredbite vajat za nqkoi.zabraneno e noseneto na biguta i nakiti.pravqt se zabelegki za obici ,kolieta,casovnici i dr.dobre razbiraemo e .no zasto e razreheno noseneto na obicna nosa,grivna na kraka,4erveni 4ehli,a ne e razre6eno.molq administrativniqt upravitel-marieta/mnogo vi haresvam kato gena/obarnete vnimanie oste v ponedelnik.az sasto iskam da si nosq obicata,no uvi

na4alnik smqna d.karova e mnogo pekana,no pod4inenite i sa otvratitelni.edva li sastestvuva takava duma v bg-re4nika.v nqkoi brigadi imam 4uvstvoto,4e sa sabirani s konkurs/tunkliniq/.pomislete kato se oplakvate ot neq.

Zdraveite, az sum rabotil v tazi firma i za vremeto v koeto raboteh tam vse pak nau4ih ne6to.Nikoga ne sum sujaliaval za ni6to i nikoga ne smiatam vremeto za izgubeno,no vupreki tova se radvam 4e ve4e ne sum tam.Su6testvuvaha mnogo ne6ta koito mi davaha povod za nedovolstvo ot kum 4isto 4ove6ki harakter. Mojete li da si predstavite 4e vuv firmeniat biufet se prodavat sladki s iztekul srok na godnost - izvadeni ot kutiata za da niama data i srok na godnost.Te predpo4itat da troviat sobstvenite si rabotnici za da ne hvurliat sladkite na bokluka. ZAMISLETE SE !

един от напуснатите от балик 2,искам да се изразя най-кратко...с една дума искам да кажа,че предприяатието е един гаден хаос ,който човек секунда не може да помирише мръсотията,която я има например....хората работят без почивки на всякъде камери (бик брадър) ....заплати няма по бетер от италиянската фирма..с едно мнение искам да кажа приятно ми,беше когато бях там, но сега разбрах че съм избрала най-правилното...може повече чистачки.

фирмата се развива отрицателно

хора които не са служители на фирмата и нямат преки наблюдения моля да не изразяват мнение и да не говорат по принцип.

Здравейте, не съм служител на фирмата, но имам познати, които са. Случайно реших да погледна отзивите за фирмата, в която работят моите приятелки и знаете ли какво... Чудя се дали изискванията към вас са високи или просто, това, което предлагате като качество на труд и ниво на образованост е на достатъчно добро ниво, за да покрие критериите на работодателя. Интересно как човек, който не може да напише дори едно изречение без правописна грешка (да не говорим, че в повечето сличаи, грешките са много повече...), може да претендира за нещо. Нали знаете - за всяка работа има подходящ човек и за всеки човек има подходяща работа... Лошото е, че ние българите много обичаме да се оплакваме и да се самосъжаляваме, вместо да се \"стегнем\" и да покажем какво сме способни да предложим като качество на труд. Надявам се администраторът да не изтрие това мнение, защото целта ми е да накарам тези, които са оплакват от работата, работодателя или заплащането си, да се замислят КОЛКО и КАКВО заслужават на база на образованието, потенциала и работоспособността си.