Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

Абсурдни са! Днеска ме върна за 3минути да чакам 3 дни. Седи на компютъра пакетчето ми е до мен нося точни пари за 2мин операция. Офиса затварял в 1ч аз пристигнах в 1ч2мин. Да ме върне да чакам 3 дни страхотен мързел и никакво отношение към клиентите!! Колегите им от спиди и от дхл(ммакарче дхл беше чуждестранна пратка) звънят чакат доставят правят си допълнително усилие ако се наложи за да си получи човек колета. Повече няма да използвам усугите им това е абсурдно 3 дни чакам да прсистигне и заради мързела на един служител да чакам още 3 Не мерси! Да има късмета в понеделник 9.00 да не ме чака с усмивка и включен компютър директно ще пиша оплакване за неспазване на работното време токувиж някой се заинтересовал от това!Избягвайте Еконт!!!

Истината е че там има 2 върхушки - едната е на будистите и е по-нова, а другата е на първите служители на Еконт Транс, с които е започнал Колю от мартен преди много години в мизерните офисчета на стария терминал. Те му знаят кирливите ризи, някои са му крали Линкълна, други са го спасявали от инфаркта, трети са му помагали да се среща с приятелките си и са били алиби пред приятелите на последните, но всички те вкупом му целуват краката и затова най-вече си живурчмат дълги години с големи заплати. Ти брат не си един от тях. В Рекламации ще работиш много след 18 ч всеки ден. Там има готини мацки, които по определени причини ще вземат премии и ще стават старши, защото те си знаят. Ти не си от тях. В Качество никой не е случаен. Разбира се трябва да изучиш перфектно правилника на фирмата който е към 1000 страници правила и да лъдеш атестиран на изпити за знания, инак си вън! Защо да рискуваш като може да започнеш нещо друго, по-сигурно.
За другите, които са обидени - да колю нарита много хора без да изтъкне причина и после на хтяхно масто сложи други с половината от заплатите на изгонените. Икономиите от заплати са основна причина, но винаги напускането е взаимно съгласие. И как няма да е взаимно съгласието като той плаща заплатите с 2 месеца назад , което му гарантира да си направи пълната гавра със всеки един. Господ да го накаже, да не е здрав а само жив и да осъзнава състоянието си! Така да бъде!

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Незнам каква работа в т. нар. Отдел Качество ти предлагат, но съвет от мен!Бягай далеч от тази фирма и всичките и отдели, офиси и каквото и да било друго!Можеш да пробваш ако имаш достатъчно нерви за скъсване и пари за прежалване!Защото рано или късно ще станеш неудобен и ще ти покажат вратата- без заплата за последните два месеца.А и още - работиш твърдо за минималната работна заплата - ако слушкаш, правиш каквото ти казват и др. подобни ти дават и премия, но само ако.....Друго какво да ти напиша - всичко споделено от колегит във форума е абсолютно вярно.ти си направи извод.

Колеги,чета мненията Ви за Еконт и незнам как да постъпя.Предлагат ми работа в отдел рекламации.Имам позната Плами Димчева която е супер доволна ,получава супер заплата ,и няма никаква връзка с което тук се коментира.Може ли някой да ми каже за работните отношения в колектива,защо едни са с години е Еконт и с големи заплати ,а други като повечето в форума обидени и измамени от работодателя ,всъщност каква е истната.

Иване, офис мениджър не е в мениджърския състав. Това са най-уязвимите пешки, които падат всеки ден по определени причини, а най-често без причини. В Еконт нон стоп се уволняват хора, което поддържа имиджа на собственика, че кантролира нещата, че е велик будист. Това се прави и в изпълнение на политиката на фирмата че непрестанно трябва да се влида свежа кръв, т.е. да идват хора с пресни сили, които да бъдат употребени за кратък срок от време и после сменени от други ентусиасти. Това му е казано от разни чуждестранни консултанти, както и го пише в доста книги по темата Съвети за свирепи капиталисти, на какъвто се прави колю. Обаче този подход е трудно приложим в България , защото ние не сме имигрантска страна като Канада и САЩ. Така че на тоя принцип вече не останаха хора които да не са минали през Еконт и тези методи са ни много познати.
Пожелавам на теб успех на друг фронт, а на елита на Еконт пожелавам да не са здрави, да си купят всичко но не и това и бизнеса им да пропада с всеки изминал ден, защото това не е бизнес, а едно временно явление докато се прегрупират останалите в бизнеса и те вече го направиха.

В никакъв случай не откривайте повече офиси. Ако сте имали пречки да отворите франчайз, да знаете че Бог Ви е помогнал и Ви е спрял навреме.
Да не се впускам да Ви разправям за двуличието на прокуриста , оня той си знае. Хелоу, Павка бай дъ уей.
Достатъчно е да се каже, че притежателят на дялове в Еконт - колю будиста от село Мартен мрази служителите си и то зверски, с необяснимо ожесточение се отнася към всеки който има мнение различно от неговото и от това на дъщерите му, които в много случаи са наричани семейство.
Четете какво прави Спиди и Вие ще си направите изводите какво ще се случи в най-скоро време с Еконт:

Хората не спят и пишат сценария за себе си, а пишат и този на Еконта. Спиди притежава най-голям пазарен дял , представете си какво ще стане сега  - Еконт просто ще изчезне. Ще се молят да им бъдат възлагани особени услуги като покупка с куриер, докато хората правят пари от стандартни услуги и разширяват неимоверно бизнеса си. Така че не се кахърете че не са Ви избрали за франчайзер. Бог Ви е спасил от звяр. Работил съм там, знам всичко, познавам ги из основи. Слава богу вече не се налага да виждам краката на собственика на дялове качени на масата за да може прокуристите да ги целуват по-лесно и да не се налага да пълзят постоянно. Бягайте далеч от Еконт, а ако сте клиенти - не ползвайте услугите им. Това от мен.

Загубиха ми 4 пратки в рамките на 1 месец. Що за майтап? Абсолютно безхаберие! НИКОГА повече няма да ползвам услугите на Еконт.

Еее хора..,от написаното по-долу съвсем се разобедих да отварям Еконт.
Сега,аз да ви разкажа с какво се сблъсках.Исках и аз да отварям Еконт на франчайз.В махалата има ВЕЧЕ 4 еконта на ОБЩО..,подчертавам ОБЩО разстояние 1 - 1,5км един от друг.Моят,който исках да отварям беше поне на 8,900 м от най-близкия(почти покривам условията)Ходих..,снимах,даже 3 обекта(на различни места) намерих..който им пратих да разгледат и одобрят.Просто исках да отворя фарнчайз,заради малкото вложение,което трябва да направиш и хубавата печалба,която ти обещават по тяхната "прекрасна" формула.Около месец чаках отговор.Накрая,офцата,която се занимава с франчайза ми писа(да не кажа че ми се накара)че не съм бил запознат с условията на фирмата и че офиси те които съм дал,нямат и 500м от Вече съществуващи обекти.... При,което аз изпаднах в истеричен смях.Все пак в квартала има 4 такива на разстояние ,не повече от 1км ОБЩО!!!Подготвил съм и 1 много хубаво писъмце,но все още не съм го пратил,надявайки се че грешката е в мен и ще намеря по-добри места..Но четейки нещата по долу,почвам да се колебая.....Макар че,единия еконт до нас,работи мн..,има 2 момчета и сигурно правят по 2 бона на месец.
Мисля да изпратя още 2,3 обекта за одобрение,ще гледам да са на повече разстояние,и ако тогава откажат..,пускам писмото,даже обмисля и лично да се обадя и да ги нагадя че за нищо не стават.....и все пак Еконт е най-голямата,и разработена фирма за доставки и ако ще се правят пари..,от там ще е.
От друга страна,понеже и ние имаме доста пратки и работим с куриерски фирми,гледам че еконтите западат лека-полека.Да ли от това че вече доста се навъдиха,да ли от това че и други фирми набират скорост..,незнам
Мисля че,ако еконта ми откажат..,че се пробвам с Европът.Ще мине време преди да се разработи и да почна да печеля..,но поне няма да са помярите от ЕКОНТ.