Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

В никакъв случай не си помисляйте за тази фирма. Запитвали ли сте се защо има такова текучество на персонал? Всеки месец само глоби, а дори не ти казват за какво са те. Дори напоследък забелязвам освен глобите започнахме да плащаме заплатите на някакви търтеи, които се чудят по цял ден какви глупости да правят. Рекет голям. Нямаш право даже да се защитиш. А бе гнусна работа.

Защо е голямо текучеството в Русе на позицията куриер до Румъния - Букурещ? Гледам такива обяви през месец, а заплата изглежда прилична. Някой работил там да каже как е и защо е напуснал... ако може ...

Който се мрази ама много се мрази е добре дошъл на работа в централния склад на Еконт Плевен... Там ще бъде псуван като животно, ще влачи денгове до среднощ, като магаре, ще му се обаждат посред нощ да идва на работа извънредно, ще му пращат по имейл тестове - да си ги решава в къщи, тоест нощем, и накрая ще го глобят 4-5 пъти за някакъв неспазен срок /минималната глоба в Еконт е 18 лева/... Една проста сметка : да разделим заплатата на часовете труд - обикновено по 11 часа на ден+събота от 8 до 13 ч.-...получава се едва около 400 лв.!!! Митът че в Еконт взимат високи заплати е МИТ... Високата заплата е за Събев, а ти си робът, зомбито без личен и социален, без никакъв друг живот освен Еконт и не ми излизайте с номера че тази работа не е за всеки...може би е само за хлебарки !!! Добре дошъл на работа в централния склад на Еконт Плевен...или където и да е навсякъде в Еконт!

Еконт експрес - офис Бургас Сарафово - не си спазват работното време . Работно време на рецепция за приемане и предаване на пратки от офис: 09:00 - 18:00 Събота: 09:00 - 13:00 .На 19.04, делничен ден , в 17.52 не ми приеха пратката .Обяснението - затворено , ако ви обслужим това ще ни коства 140 лева......! Може и така да е , но това ви е работата нали...А и не си спазвате работното време ...Най - вероятно спестихте 140 лева , но заради вас аз загубих в пъти повече ...

Така като гледам явно тази "фирма" е по-зле и от "Топ Мен" :D Напълно се отказах да ходя на интервю.

Искам да попитам някои знае и за длъжността - стажант в разпределителен център, защото искам да кандидатствам, но ми се струва, че това е работа за мъже, защото участва в процеса по товарене, разтоварване и подреждане на пратки и такива неща......Ако някои знае ще се радвам да сподели.

Каквото и негативно да кажа за Иконта ще е малко. Имам само един съвет към ВСИЧКИ, били те кандидати за работа или кандидат клиенти: НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!

Търсих мнение за услугата Смарткуриер, но не намерих, така, че ако има някой който се е занимавал с този вид разнасяне на пратки моля да сподели, засужава ли си изобщо, то ясно, че идеята е по път да доставяш разни пратки, но интересно ми дали изобщо си засужава да се отклонявапш от пътя си и да се занимаваш с това или е чиста загуба на време?

Незнам защоса ви такива мненията за еконт, аз работя там заплатата е супер както и отношението от страна на шефовете това че са изгонили двама трима е затова че наистина не спазилиработния процес .... Нормално за голяма фирма да искат да се спазва добре работния процес туко така никой не ти дава заплата .. Ходете работете бакшиши за по 300 лв като не ви харесва Еконт, но не лъжете хората.. Вие искате по цял ден развеи... ии накрая 1000 лв заплата ее сори няма как да стане .. Еконт ти става живота колкото даваш толкова взимаш, фирмата не е за всеки ;)

Фирма Еконт Експрес не е в списъка на обучителите, които са лицензирани да ви издадат документ от министерството на образованието валиден в Европа. Има си списък публикуван на сайта на министерството на труда и си го проверете. Аз минах такъв курс от който никакъв документ не ми е даден. Дължах 600 лева заради курса ако бях напуснал до определен срок, упменат в трудовия договор.
Сега чувам че трябвало да се паща, явно е по-изгодно за фирмата - не знам причината но те винаги измислят най-изгодното за себе си а с хората си се държат като диви зверове. Колю беше взел да се изживява като  Starbucks CEO Howard Schultz обаче нема нищо общо, защото е 1 алчен звяр нищо повече от това. Стойте далеч от тия измамници, не се забърквайте с Еконт. Ще ви уволнят внезапно като ви дължат 2 заплати и трябва да си държите устата затворена и да не си търсите правата, за да може да си получите парите. Ще ви уволнят задължително по ваша "молба" . Колю е страшно подъл и зъл и дано господ го накаже още по - жестоко. Да му се задълбочи диабета и да получи още инфаркти. Всичките пръсти да му орежат и други неща.Да е жив и да осъзнава състоянието си!!! Това му пожелавам от все сърце. Така да е!