Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

Казаното за Лудия и Управление в коментара от 15.02.2021 е едно към едно истина.
Първия въпреки полученото образование е почти неграмотен - с правописа определено е на Вие, качествата му на лидер не са много по-добре, а човешките не ги коментирам - той просто няма такива.
(Но пък иначе си вярва - Преди десетина години обеща на Русе един милион туристи(https://akcent.bg/?i=3729)естествено благодарение на него. До сега годишния рекорд е...180 хил.души)
Заобиколил се е в Управление с "млади и позитивни кадри", които ежедневно му правят славослов - пълно с Yes man-и.
Тези, които са мислещи средата ги задушава, изсмуква ги и с времето мислят само, когато има шанс да се направи нещо раумно. Иначе ще се вкарат излишно в беля.

Лудия печели яко от т.нар. "партньори". Средно месечно една трета са с глоби. От 600 офиса това са средно 200 офиса. По хиляда лева...Ех, да - има офиси и офиси. Едните горят всеки месец, а други на няколко години по веднъж.

Лудия ти затваря франч-а (понякога с наистина малоумни мотиви, а понякога и без), а после го играе на търг.
И там сумата е невъзвращаема и почти винаги към 10-15 хил.лв (естествено без ДДС).
И хич не му пука как работиш. Ако не става новия франч...ами пак отиваме на търг (споменах ли за невъзвращаемата сума?).

Според Уикипедия чистата печалба за 2018 година е 18,8 млн. лв. Да си ги харчи Лудия.

По-долу някой пожела за какво.

Приятел ми разказа за последното извращение към партньорите/франчайзерите си! Имало Апостоли които обикаляли по офисите и тормозели франчайзерите! Божееее

Напуснах след 15 дена работа. И при изказване от моя страна, че дори не съм си видяла трудовият договор ми отговарят " какво очакваше, работиш за минималната". Заплатата се взема на вторият месец, което също не ми беше споменато. И сега за тези 15 дни, няма да взема и това което съм отработила поради простата причина, че трябва да покрия разходите за обучение, които уж "партньорът на офиса" щеше да покрие. Не си губете времето, както аз направих!! Лъжат и мажат, така че накрая ти да си прецаканият.

Пълна загуба на време! Смешно обучение, а при започване на работа желаят да правиш всичко и да си на едно ниво със служители, които работят от 15 години. Глоби за всичко, винаги ти си виновен! Камерите и таблетите редовно те записват, всичко може да бъде използвано срещу теб. Работи се като куче по 10 часа на минимална заплата. Единственото хубаво нещо е, молбата за напускане.

Искам да изкажа възхищението си от служителите на Еконт Пловдив- Изгрев , а по точно на Георги Марков / надявам се да не греша името / Радвам се , че има такива хора - отзивчиви , работещи със желание и отговорни ! Случая беше труден, но не се отказаха и направиха всичко възможно парите да ми се върнат. Отне месеци, но те работеха и тяхното постоянство и настоятелност донесе положителни резултати. При всяко мое позвъняване ми вдигаха спокойни , уверени и усмихнати за което им благодаря!
Благодаря Ви Еконт Пловдив Изгрев РЦ4000
Бъдете здрави!

Поздрави !
Лора Борисова
Людмил Павлов

Като бивш служител искам да ви предупредя да не си губите времето да кандидатствате за работа в тази компания или някой от франчайзите.Пълна гавра с труп!Никога не сте оценени за нещата,които вършите.Даже напротив-винаги се търси за какво може да се отсече някое отклонение,за да могат да ви глобят за нещо.Мнението ви не е важно за никого и също така работата е "развитие в застой".Поздрави на хората от управление Русе,дано ви излязат по 500 цирея на гъзовете!!!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Истината, е че всичко изписано за манталитета на работа в Еконт е вярно!
Работих в компанията преди няколко години! Към управлението.
На 100% процента потвърждавам твърденията на предишни коментирали. Затова няма да ги повтарям, а ще разкажа малко по-различни неща, за да си създаде представа и какви всъшност са хората, които стоят зад тези истории със заплатите, стреса, офиса, кафето за 1лв и т.н.

Чета, че много се опитват да го обрисуват като Стив Джобс (хаха), а преди време всичките лакеи му създаваха образ на Джеф Безос(смяяяяях).
Ситуацията както виждам е непроменена. Говоря за високото ниво на мениджмънта. Там са всичките жени, дъщери, баби, лели до девето коляно и всичките играят сложна схема.
Николай е подлец (в истинския смисъл на думата) към служителите си. Бившата му жена е душичка и ходи на работа, колкото ей така.
Тя всъщност е майка на двете му дъщери - Лора и Алина.
Те пък двете играят ролята на добрите ченгета. Опитват се да балансират пред служителите и евентуално да приложат "подправено" съчуствие. Реално по-скоро клонят към лукавост и са неискрени към хората.
Алина от впечатления мога да кажа, че е добър професионалист. Лора също. Но цялата игра(схема), която мистър луд(Николай) режисира ги вкарва и тях във въртележката. Неизменно заради това и те попиват от неговите изключително лоши мениджърски умения, нулево ниво на човещина и гарантирано неверни и откровенно лъжливи афиширания за развитие на служители.
Към тая цялата вакханалия се добавя и сегашната му жена Донка (най-добрия бранд мениджър, както той я описва). А тази жена е един от най-отявлените примери за безкрупулен, итригант, кофти индивид. Професионализма й като бранд мениджър в никакъв случай не е на високо ниво.
Омразата между нея и дъщерите му е неприкрита. Войната винаги е на макс. Много пъти и пред служители.
Към всички тези може да се добавят и останалите герои.
Те по-скоро са лакеи и придворни(ратаи) на султана.
Валентин Пенчев - дава вид на готин тип, но с такъв над главата му какво да прави човека.
Павел Пенчев - от 100 километра личи колко мъж е. Ужас! Такъв лъжец и подлец, че не знам какво себеусещане има за себе си като мъж. Нулево най-вероятно.
Задължително трябва да се спомене и един друг страничен герой - Веселин Ангелов. Е този беше най-смешен от всички. Цяла България му се подиграваша. Представете си мъж, който е играчка на друг мъж(Николай). Изключителен смях.
А това момченце Веско се правеше на интересен пред всички младежи с управлението и се тежкарееше.
Купен приятел на Николай да си обикалят с моторите.
Нямаше човек, в който и да е офис в България да не му се подиграваше, защото много хора са ставали свидетели в по-тесен кръг как му говори неговия ментор.
Преставете си спрямо тези герои каква отрова може да се създаде.
Много, много млади и наистина интелигентни хора видях да си тръгват смазани, огорчени, насилени (емоционално) и брутално унижавани.
А колко разплакани момичета - леле жалко, жалко!
Отврат!
Думата, която може да опише Николай не е визионер, той е лунатик!

Изразявам безкрайната си благодарност и признателност към вашия перфектен служител Красимир Дойчев от офиса в гр. Пазарджик. В своята дейност той проявява изключителен професионализъм - любезен, интелигентен и прецизен. Той може да бъде пример за точност, бензина и сърдечност, с което заслужава да бъде отличен!

Моето мнение е положително, най-вече за куриерът, който идва на адрес, Пламен Бояджиев се казва. Много вежлив и любезен човек.