Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

Каквото и негативно да кажа за Иконта ще е малко. Имам само един съвет към ВСИЧКИ, били те кандидати за работа или кандидат клиенти: НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!

Търсих мнение за услугата Смарткуриер, но не намерих, така, че ако има някой който се е занимавал с този вид разнасяне на пратки моля да сподели, засужава ли си изобщо, то ясно, че идеята е по път да доставяш разни пратки, но интересно ми дали изобщо си засужава да се отклонявапш от пътя си и да се занимаваш с това или е чиста загуба на време?

Незнам защоса ви такива мненията за еконт, аз работя там заплатата е супер както и отношението от страна на шефовете това че са изгонили двама трима е затова че наистина не спазилиработния процес .... Нормално за голяма фирма да искат да се спазва добре работния процес туко така никой не ти дава заплата .. Ходете работете бакшиши за по 300 лв като не ви харесва Еконт, но не лъжете хората.. Вие искате по цял ден развеи... ии накрая 1000 лв заплата ее сори няма как да стане .. Еконт ти става живота колкото даваш толкова взимаш, фирмата не е за всеки ;)

Фирма Еконт Експрес не е в списъка на обучителите, които са лицензирани да ви издадат документ от министерството на образованието валиден в Европа. Има си списък публикуван на сайта на министерството на труда и си го проверете. Аз минах такъв курс от който никакъв документ не ми е даден. Дължах 600 лева заради курса ако бях напуснал до определен срок, упменат в трудовия договор.
Сега чувам че трябвало да се паща, явно е по-изгодно за фирмата - не знам причината но те винаги измислят най-изгодното за себе си а с хората си се държат като диви зверове. Колю беше взел да се изживява като  Starbucks CEO Howard Schultz обаче нема нищо общо, защото е 1 алчен звяр нищо повече от това. Стойте далеч от тия измамници, не се забърквайте с Еконт. Ще ви уволнят внезапно като ви дължат 2 заплати и трябва да си държите устата затворена и да не си търсите правата, за да може да си получите парите. Ще ви уволнят задължително по ваша "молба" . Колю е страшно подъл и зъл и дано господ го накаже още по - жестоко. Да му се задълбочи диабета и да получи още инфаркти. Всичките пръсти да му орежат и други неща.Да е жив и да осъзнава състоянието си!!! Това му пожелавам от все сърце. Така да е!

Здравейте! Пиша ви във връзка, че желая да кандидатсвам за позиция КОНСУЛТАНТ, но в обявата пише ето ТОВА:
Еконт Експрес ООД предлага:
- провеждане на задължителното обучение към Център за професионална квалификация към "Еконт Експрес" ООД за придобиване II степен на професионална квалификация за част от професия “ КУРИЕР ”, специалност “ЛОГИСТИКА НА ТОВАРИ И УСЛУГИ” по чл. 40 от ЗПОО, без което кандидатът не би могъл да изпълнява служебните си задължения.
*За да започне обучение кандидатът заплаща такса в размер на 178 лв
Аз имам теория за това, но все пак исках да чуя и вашето мнение....
Иначе някаква идея как е работата? Доколкото разбирам си е яко зор.. специално тази позиция.

Много мнения много нещо кажете за София за позицията Куриер пари натоварване глоби работно време и т.н.

ЕКОНТ Е НАЙ-НЕКОРЕКНАТА КОРИЕРСКА ФИРМА . РАБОТИХ НЯКОЛКО ГОДИНИ С НЕЯ,НО ОТ СЕГА НА ТАТАК НЕ  ИСКАМ И ДА ЧУЯ ЗА НЕЯ. ОТНОШЕНИЯТА ИМ С КЛИЕНТИТЕ НАПРАВО Е ВУЛГАРНО.ОБСЛУЖВАНЕТО Е НА НИВО 0. ДА НЕ ГОВОРИМ , ЧЕ РАБОТЯТ ВСЕ ЕДНО ИМ Е КРИВ СВЕТА. ПРОСТО НЕ СТАВАТ.

Явно да почнеш работа в Еконт е голяма шуробаджанащина. Към края на август отидох до офиса им, който се намира в нищото, и ако нямате кола забавлението става още по-добро, за да питам за свободна позиция, която е обявена в сайта им. Обаче може да се кандидатства само на място, разбираш ли. Отивам и въпросната Силвия Томова, която трябва да се търси за контакт, ми казва, че не търсят вече. Е, добре де, махнете я тази обява?! "Съжалявам, че се разкарахте", това ми отговори. Вчера влизам в Eконт да видя има ли отново обява за куриер, защото миналата я махнаха - нямаше. Днес влизам - има. Пак отивам и пак въпросната Силвия Томова ми отговаря, че не търсят куриери. Е, как?!? Имате обява, която днес се появи. Не търсят хора. Явно местата се пазят за техни си познати, а обявата е само за протокола. Повече нямам намерение да се разкарвам, защото първия път отидох с такси, за да видя къде е офисът,  и литнаха 15лв. Днес отидох с автомобил и фръкна горивото на вятъра и загубенето време.
Сами си правете сметка как търсят хора.

Абсурдни са! Днеска ме върна за 3минути да чакам 3 дни. Седи на компютъра пакетчето ми е до мен нося точни пари за 2мин операция. Офиса затварял в 1ч аз пристигнах в 1ч2мин. Да ме върне да чакам 3 дни страхотен мързел и никакво отношение към клиентите!! Колегите им от спиди и от дхл(ммакарче дхл беше чуждестранна пратка) звънят чакат доставят правят си допълнително усилие ако се наложи за да си получи човек колета. Повече няма да използвам усугите им това е абсурдно 3 дни чакам да прсистигне и заради мързела на един служител да чакам още 3 Не мерси! Да има късмета в понеделник 9.00 да не ме чака с усмивка и включен компютър директно ще пиша оплакване за неспазване на работното време токувиж някой се заинтересовал от това!Избягвайте Еконт!!!

Истината е че там има 2 върхушки - едната е на будистите и е по-нова, а другата е на първите служители на Еконт Транс, с които е започнал Колю от мартен преди много години в мизерните офисчета на стария терминал. Те му знаят кирливите ризи, някои са му крали Линкълна, други са го спасявали от инфаркта, трети са му помагали да се среща с приятелките си и са били алиби пред приятелите на последните, но всички те вкупом му целуват краката и затова най-вече си живурчмат дълги години с големи заплати. Ти брат не си един от тях. В Рекламации ще работиш много след 18 ч всеки ден. Там има готини мацки, които по определени причини ще вземат премии и ще стават старши, защото те си знаят. Ти не си от тях. В Качество никой не е случаен. Разбира се трябва да изучиш перфектно правилника на фирмата който е към 1000 страници правила и да лъдеш атестиран на изпити за знания, инак си вън! Защо да рискуваш като може да започнеш нещо друго, по-сигурно.
За другите, които са обидени - да колю нарита много хора без да изтъкне причина и после на хтяхно масто сложи други с половината от заплатите на изгонените. Икономиите от заплати са основна причина, но винаги напускането е взаимно съгласие. И как няма да е взаимно съгласието като той плаща заплатите с 2 месеца назад , което му гарантира да си направи пълната гавра със всеки един. Господ да го накаже, да не е здрав а само жив и да осъзнава състоянието си! Така да бъде!