Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

Търся някой, който работи в офис на еконт , за препоръчване да е от София, но може и от провинцията. Предлагам солидно възнаграждение. Сериозен съм.
hitman1 към абв

Хора, бягайте далеч от Еконт. Фирмата не ви цени и е алчна. Днес ми беше 9-ти ден на работа, но беше достатъчно да разбера колко зле организирана е Еконт. Остават на работа само служители, които нямат избор, образование и себеуважение.

Понякога получавам и изпращам пратки чрез Еконт. Наскоро ме обслужиха 4 минути след 6 часа. Прави ми впечатление, че за разлика от Спиди, не цепят секундата и не те пъдят ако е наближил края на работното време. Не си измислят глупости от сорта на, системата се заключва сама в 6. Но служителите изглеждат изморени и болнави.
Представям си колко кофти са условията за работа. За да не ви се налага да се тръшкате за малко пари без почивки и отпуски направете като мен и започнете да трупате световно признатите биткойни - https://freebitco.in/?r=583980

По това, което чета .... Кви са ти я смени по 1000000 часа. Вие кодекс на труда познавате ли?! Правате ли си не знаете, страх ви е да си ги пазите?! Значи некой алчен , простак, ще иска от мене да се счупвам от работа по 12-14 часа са осигоровки на миналната и едвам 1200 лева или +-400 , е тва е лудост. Бачкайте си.... За една година изкарвате 1500 хилки , ония изкарват от вас милиони. Експлотация на макс, ценете си труда българи!

Много хора ще ме познаят по това, което ще напиша. Дадох 7 години от живота си на Еконт, и не съжалявам дори за ден. Наистина трудно е, много работа, много дълъг работен ден, неадекватно заплащане (в София заплата 1800 лв за средно натоварване, в малък град тия пари нямат стигане НИКОГА, дори да изпревариш софиянеца по брой пратки, нищо че си с по-нисък наем и т.н.). Работата не е за всеки - факт. Но с напредване на стажа става по-лесно, научаваш клиенти, научаваш пратки, можеш сам да си помогнеш ако внимаваш и си създадеш модел на работа. Много ми липсва Workplace, там виждаш, че не си сам. В Еконт е пълно с коректни и работливи хора, но както навсякъде, видят ли че можеш, тормоз до дупка,един работи за двама понякога. Лошото е, че няма кой да те оценява. Не излизаш отпуска, не боледуваш, с години нямаш пропуснат работен ден от 8:00 до 19:00 , но пак си черния, защото имаш мнение. Най-големият проблем на Еконт са местните киеци- партньори. Няма представа как се работи, ама ти дава акъл как да редиш пратки, как си подредиш бюрото дори. Иска да печели, ама за бачкатора - нищо. Държат те на минимална, дават пари под масата, масова практика, с хора от различни градове съм говорил. Нямаш отпуска, 10 дена работни, ама да не са 2 поредни седмици ако може. Празници няма, обедна почивка няма. 5 години работих без почивка в събота. И всичко защото няма кой разбираш ли да работи. Наемат малко хора, уж за да пести пари и да ти дава под масата. И за да те държи на кайшка, и да напуснеш, като си на минималната, после и обещетение от бюро по труда нямаш. Та ставаш роб един вид, боли ама бачкаш, нямаш голям избор. Текучество постоянно, коткат новите да не избегат от рано, а старите - кво му пука, нали е глупав и седи. За Управлението какво да ви кажа, има си и там проблеми, но има много качествени хора, винаги ще ти съдействат за всичко. Не са виновни, че гледат за грешки, 40лв от 120лв глоба влизат в джоба на експерта, а и те семейства хранят, и те са хора. Не е лоша работата, дори е удоволствие, да видиш усмивката на клиента, когато му даваш пратката за секунди, всеки ден общуваш с хора, завързваш познанства, не усещаш кога ти минава деня. Само да уцелиш на местен партньор дето да е свестен, като Любка от Бяла, или Киряков от Бургас (вече Пловдив хахх) . Просто гледайте какво подписвате, не се съгласявайте на плащане под масата, не си давайте правата сами. Ако издържите първите месеци, и не ви влияе напрежението, тази работа е за вас.Поздрави на всички бивши и настоящи колеги от workplace.

Работи се много. Работата е доста стресирана почива се само в неделя работи се повече от 12 часа а заплащането е просто смешно затова на което сме подложени аз и колегите.Обмислям да напускам.

Не препоръчвам Еконт на хора, които искат да работят спокойна работна среда. Истината е, че на никого не му пука за работниците, а единствено за клиентите.

Заплащенето, в зависимост от екипа, може да е добро или лошо. За съжаление, обаче, някои хора могат да решат да ви преместят в друга сграда, друг екип и като цяло да променят изцяло работата ви просто ей така без да ви питат. За да започнете работа в Еконт заплащате "обучение", което представлява самостоятелно четене на един тон материали, след което имате изпит. Оправданието - "да инвестирате в професионалното си развитие". Никакво развитие няма да видите в Еконт, защото повечето хора на високи позиции са високомерни и бранят позициите си със зъби и нокти. В повечето екипи има постоянен стрес, неуважение между колегите и интриги. Връзкари, некомпетенти супервайзъри на екипи и пълен хаос е това, което видях за няколко месеца.

Комуникацията, за която толкова се славят е ужасна. Има ужасно тъпи правила, като например забрана за използването на "не", "!" и други за да не обидите клиент. Не само, че това не е базирано на никави проучвания, но и само по себе си е тъпо. Постоянно има глоби за щяло и нещяло. В съботите се работи в зависимост в кой екип сте, като заплащането е просто смешно - около 15 лева.

Има огромен проблем с организацията. Множество екипи вършат едно и също и се прилага двоен стандард. На никого не му пука за това. Отношението на "управители" е покъртително, просто и най-вече некомпетентно. Много читави хора напуснаха Еконт, защото се чувстват унизени. Няма абсолютно никаква отговорност и на никого няма да му направи впечатление, ако се оплачете.

Ако искате да се прибирате от работа ядосани и да отивате на работа с нежелание, то Еконт е за вас. Ако искате да работите в спокойна среда и в среда, която наистина предлага "професионално развитие", недейте изобщо да се опитвате да започвате работа там.

ооооооооооо

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

Прочетах всички коментари вярни са в ЕКОНТ СТАРА ЗАГОРА Е СЪЩОТО ОСОБЕНО ДОЛУ В БАЗАТА ИМ, логистината им база там е лошо, много-лошо, най-лошо.. зимата -10, а лятото +45 изобщо смърт, а за парите зависи от 800 лв чисто до 1000,1100 лева максимум часовете 10-12 часа както дойде ПОД ИЗПЪЛНИТЕЛИТЕ В ЕКОНТ СА МНОГО И ДОСТА ОТ ТЯХ СА МОШЕНИЦИ И селски тарикати 1000 лева нощен труд шофьор,1000 лева нощен труд хамалин. СЛЕДВАЩОТО НЕЩО УСЛУГАТА НА ЕКОНТ СТАНА МНОГО СКЪПА ЗА 3 Г А КАЧЕСТВОТО ?? А КАЧЕСТВОТО ЛАЙНА ,ЕКОНТ В СЪБОТА НЕ НОСЯТ ДО АДРЕС ПРАТКИ,А СПИДИ НОСЯТ ДО АДРЕС ПРАТКИ.!! ТАКА ЧЕ ... ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА МРЪСНА ДОЛНА ШИБАНА ЦИГАНСКА !! ДРУГИТЕ СА ЛЕО ЕКСПРЕС, КАКВИ БЯХА ТАМ ОЩЕ НЕ ГИ ЗНАМ. ! И ТОЗИ НИКОЛАЙ СЪБЕВ ЧОВЕКА ИМА КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСНИ КАК ЩЕ Е МИНИСТЪР ? БЪЛГАРСКИ ПОЩИ И ЕКОНТ СА КОНКУРЕНТИ !!