Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

Загубиха ми 4 пратки в рамките на 1 месец. Що за майтап? Абсолютно безхаберие! НИКОГА повече няма да ползвам услугите на Еконт.

Еее хора..,от написаното по-долу съвсем се разобедих да отварям Еконт.
Сега,аз да ви разкажа с какво се сблъсках.Исках и аз да отварям Еконт на франчайз.В махалата има ВЕЧЕ 4 еконта на ОБЩО..,подчертавам ОБЩО разстояние 1 - 1,5км един от друг.Моят,който исках да отварям беше поне на 8,900 м от най-близкия(почти покривам условията)Ходих..,снимах,даже 3 обекта(на различни места) намерих..който им пратих да разгледат и одобрят.Просто исках да отворя фарнчайз,заради малкото вложение,което трябва да направиш и хубавата печалба,която ти обещават по тяхната "прекрасна" формула.Около месец чаках отговор.Накрая,офцата,която се занимава с франчайза ми писа(да не кажа че ми се накара)че не съм бил запознат с условията на фирмата и че офиси те които съм дал,нямат и 500м от Вече съществуващи обекти.... При,което аз изпаднах в истеричен смях.Все пак в квартала има 4 такива на разстояние ,не повече от 1км ОБЩО!!!Подготвил съм и 1 много хубаво писъмце,но все още не съм го пратил,надявайки се че грешката е в мен и ще намеря по-добри места..Но четейки нещата по долу,почвам да се колебая.....Макар че,единия еконт до нас,работи мн..,има 2 момчета и сигурно правят по 2 бона на месец.
Мисля да изпратя още 2,3 обекта за одобрение,ще гледам да са на повече разстояние,и ако тогава откажат..,пускам писмото,даже обмисля и лично да се обадя и да ги нагадя че за нищо не стават.....и все пак Еконт е най-голямата,и разработена фирма за доставки и ако ще се правят пари..,от там ще е.
От друга страна,понеже и ние имаме доста пратки и работим с куриерски фирми,гледам че еконтите западат лека-полека.Да ли от това че вече доста се навъдиха,да ли от това че и други фирми набират скорост..,незнам
Мисля че,ако еконта ми откажат..,че се пробвам с Европът.Ще мине време преди да се разработи и да почна да печеля..,но поне няма да са помярите от ЕКОНТ.

Имам необходимия опит и образование за предложената свободна длъжност - Управител офис. Някой знае ли, защо е овакантена тази позиция, има ли текучество в мениджърския състав?
Благодаря Ви предварително!

Браво брато!Много си прав!Стой далече от тази фирма.И все едно никога не си я чувал или виждал.Ако ти се работи за минималната работна заплата без да знаеш колко време и при мизерни условия.....заповядай!споделям ти го от личен опит! И още нещо - прочети мненията по- надолу истина са,колкото и до ти се струват налудничави възможностите на собственика и двамата прокуристи - това е самата действителност.Пожелавам ти успех - на друго поприще!

Здравейте. Кандидатствах наскоро за работа в Еконт за офис куриер и на интервюто ми казаха, че се държи изпит и то в Русе. Одобрен съм, но ме интересува дали след като те пращат в другия край на България ти поемат разноските, осигуряват ти транспорт, хотел и тн. Има ли смисъл изпбщо да се захващам с тях, не искам да се окаже накрая, че аз си плащам всичко или след неиздържам изпит им дължа пари.

Искам да искажа мнението си относно ,ЕКОНТ ЕКСПЕС.
Незнам дали има друга фирма , сподобно отношение към клиените си,ето за какво става въпрос.
Трябваше да получим пртака от варна която е безкрайно важна,тъй като съдържа лекарствени средства,пратката е пратена на 27.01.2014 ,имахме уверение че на 29.01.2014 ще си я получим.
Не само че това не се случи но  и когато искахме да попитаме дали куриерът ще донесе пратката,от централен офис Добрич усърдно ни затваряха телефона или се включваше някъкъв оператор, поне 8 пъти направихме опит да се свържем но хората от ЕКОНТ ни затваряха телефона,ето това е  ЕКОНТ ЕКСПРЕС  ДОБРИЧ. възможно е другите служители на другите офиси да са коректни и да са съвестни работници,но централен офис ДОБРИЧ положението е това. Много благодаря на служителите на въпросният офис продължавайте все така ,бъдете убедени че ще ви направя страхотна реклама. Йорданов

не съм напълно съгласна с Вас. Фирмата предлага развитие аз започнах от Куриер след това бях в КОЛ център и накрая бях Управител офис.
Като всяка друга фирма и тази си има свойте негативи, но повярвайте ми много по - добре е да работиш в Еконт отколкото в Европът, Спиди и други.Работила съм за Еконт повече от 5год и до днес съжалявам, че съм си подала молбата за напускане. Работата може да е много, но фирмата те учи на отговорност, дисциплина и уважение към колегите. Системата им предлага различно развитие за всеки изявил желание да прояви креативност и активно мислене.

пратих паричен превод до офис на еконт,а техният служител си е позволил да го предаде без да изиска лична карта саммо срещу усно даване на данни,и естествено това не е било лицето което е трябвало да получи парите аз си оставам измамен а еконт нито знаят нито разследват,обърнете се към полицията като че ли аз съм пратил парите до полицията,нагло държание,не работете с такива фирми и куриери щом ще трябва да си търсите всяка пратка или паричен превод после с полиция

Здравейте , искам да попитам как мога да се свържа с някой от ръководството на фирмата
пряко отговарящ за назначаването на куриерите , имам голяма мотивация и нужната квалификация
за работно място от това естество , но искам да се свържа лично с някой от тях отговарящ за Пловдив или София ,
като мисля че ще се заинтригува от предложението ми .
Благодаря предварително ! email : [email protected]

Гледам обявата за  "Организатор експедиция, товароразтоварна и спедиторска дейност Нощна смяна". Ако има някой, който е работил там може ли да ми каже нещо повече. Има ли смисъл да се кандидатства?