Бизнес Маркетинг Къмпани /img/frontend/nomap.png"

Бизнес Маркетинг Къмпани

Абсолютни мошеници, а и безкрайно нагли. На нас ни направиха сайта с 300 зора и хиляди мейли и прозвънявания от наша страна, сега се борим да си го преместим на наш домейн и хостинг и да не се занимаваме повече с тях! Иначе и ние почваме с проверките от институции,защото такова безочие и наглост не могат да останат безнаказани!

Тези са пълни нещастници.
Толкова досадни-звънят постоянно.
Когато обаче получат парите става обратното-звъниш им денонощно но -уви.
НЕ ПОЛУЧАВАТЕ НИЩО СРЕЩУ ПАРИТЕ СИ !!!
Все ще се намери някой да.....някой ден.

Толкова се отплеснах с думите си по долу че се съм пропуснал най-важното , а то е :
Че освен че ти взимат парите, се и подиграват с теб като те мотаят постоянно.Винаги имат готово оправдание и начин да те направят на маймуна,а после сигурно се смеят задружно и ти се подиграват колко тъпо изглеждаш в техните очи.Тази подигравка не мога да преглътна,всеки човек си има достойнство и никой не може да се подиграва с другия.А освен това трябва и да разберат че сме по умни от колкото си мислят ,на всеки му е ясно че целта взимането на парите ,и че всичките ви оправдания не струват- наясно сме.
Другото което пропуснах да кажа е че колкото повече недоволни клиенти се съберем толкова шанса да си върнем парите от тези измамници е по голям.
Оставям емайл на който може да ми пишете :[email protected]

Здравейте от мен,
Виждам че скоро никой не е писал за тази фирма ,което ме навежда на мисълта , че или има подобрение в начина им на работа или просто хората са се примирили да ги лъжат и трупат парите си в нечия чужда касичка.Чудесен начин да изплатим на някого си скъпата му кола или големия му палат или просто осигурявайки му по добър живот ,на гърба на бедния данъкоплатец ,който плаща данъци към държавата и се опитва да се препитава имайки собствен малък или голям бизнес.Бъркаш му в джоба без никакъв срам ,залъгваш го със сладки приказки как това ще подобри бизнеса ти и накрая го оставяш да пие една студена вода ,като му взимаш парите който и без друго дава на държавата ,та защо и да не нахрани още някой друг измамник "пък какво ли лошо има" .Изобщо нямам думи да опиша колко е "Уникална нашата държава " ,нямам обяснение как такъв тип нагли и безочливи измамници съществуват и всички стоят и гледат от страни ,без някой дори да си мръдне пръста да бъдат наказани както заслужават и да няма повече измамени.Това е българина прост до няма и къде ,срамувам се че живея в тази страна ,на корупция ,измама и безнаказаност. Вие приятели ще горите в ада ,защото пред Бога всички сме равни ,но лъжата се наказва помнете това.Чудя се как спите вечер ,сигурно вие е " сладко да бъркате в кацата с меда " как не се досетих. А на тези с отзивите че като работодатели са добри ще ви кажа щом постъпват така с клиентите си ,как може да твърдите че ще жалят служите си ,та това е безумие ,не мислите ли.Ако се стремяхте да изградите доволни клиенти щяхте да спечелите много повече ,логично е доволният клиент води след себе си още 5 такива /една проста маркетингова стратегия,при това доказана/ но какво ви обяснявам на вас господа мениджъри от Бизнес Маркетинг Къмпани вие сте много "компетентни" -аплауз за вас. Е единственото спасение тези да си получат заслуженото е отново добрата стара медия иначе някой друг да ги накаже няма да стане.Ако има други недоволни и такива който искат да помогнем да няма повече измами от тяхна страна може да се свърже с мен.

Аз съм поредният излъган. Вхема ми пари "уж" да ми правят сайт. Почна се едно мотаене : утре, вдругиден, другата седмица ще го почнем. Като усетих накъде вървят нещата си поисках парите. На секундата всички се покриха, не вдигат телефони, затварят ми. Като звънна от непознат номер винаги вдигат, но почват пак същото мотаене : в обедна съм, не съм офиса, аз съм тук само от месец, аз съм от друг отдел, не мога да Ви помогна. Тодор, който "уж движи" нещата след 150 звънения, най-накрая ми вдигна и каза, че парите ще ми бъдат възстановени, да съм дадял банкова сметка, да ми преведат. Познайте? Нищо подобно, от тогава 2 седмици се крие като мишка и това е. Подал съм жалба в полицията за финансова измама, в комисията за защита за потребителите, събрал съм един куп документи и ще завеждам дело. Апелирам и другите измамени да направят същото, и веднъж завинаги да затрием тази фирма фантом, пълна с мошеннци. Особенно за КЗП има онлайн форма и жалбата се пуска за 2-3 минути.

Платих за изработка и поддръжка на уеб сайт за срок от 24 месеца на 16.02.2015 г. До днес 27.03.2015 г няма нищо "на мегдана". Само обещания и ...напразно очакване. Прехвърлят си работата един на друг,когато ги търсиш телефона почти винаги е зает!Ще ти се обадят след малко и ...ги търсиш отново на другия ден! От разговор с момиче на име Тереза разбрах,че последния уж работещ по сайта ми служител го нямало 4 дни,имали много клиенти и т.н.
Искаш телефона на шефа,но уви-нямали правода го дадат!
Мисля,че това е супер некоректно отношение и не би трябвало такива фирми въобще за осъществяват бизнес!Какъвто и да е той!
Каква фирма може да е това,като не можеш да потърсиш главния отговорник за извършване на работата!?
Хора,тази фирма не държи на своите клиенти и честните бизнес отношения!

Абсолютни непрофесионалисти!!!! Звънят по всяко време на денонощието, без оглед на деня! Като чета, подбират и служителите си по неграмотност. С декламиране по телефон, работа не се върши. Не знам кои са тези, които им се връзват и ги финансират вярно с дребни суми, но без писмен договор, с ясни условия, предмет, ангажименти на страните.

Изключително некоректна фирма, ако това може да се нарече фирма. Трябваше да рекламират фирмата ми в Google, но нищо подобно. След като получиха парите, повече не ме търсят, а преди това бяха много напористи. Ако случайно се свържа с тях след многократно звънене, само си измислят някакви причини. Отдавна не се бях сблъсквал с такава наглост и безочие.
Не се оставяйте да ви излъжат.

Здравейте,страшно съм възмотен от отношението на служителите в тази "измислена"фирма за някъкви си услуги и реклама.Преди два месеца им преведох пари за направата на сайт и все още нищо на лице,ползват някъкав си шаблон и само сменят снимките.Пълни некъдърници в това отношение,затова хора не се лъжете от сладките им обещания.,ама ние така ще направим,това ще направим и прочие и прочие докато се докопат до парите Ви и любовта свършва до тук.ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ.......

Здравейте и от мен оплакващи се хора :)! Ще бъда кракта, за да може да ме разберете. Това, което се случва в БМК, не е за всеки. Остават на работа талантливите в продажбите, силните, упоритите и искащи се да се научат хора. Тези, които искат да разберат същността на "магията". А тези, които си тръгват на 3-ия ден са хората, чието мото е "Ами, нестава бе". В БМК се учат безценни уроци, въпросът е дали си готов да ги приемеш :)!