Бизнес Маркетинг Къмпани /img/frontend/nomap.png"

Бизнес Маркетинг Къмпани

от хора като Тодор и София може да се научи страшно много ... в България като цяло този вид бизнес не е развит и в очите на някой изглежда даже нелепо ,обаче ... тези 2-ма човека работят там от над година вече и си искарват по 2бона на месец :) . Да тази работа не е за всеки, но недейте да плюете , щото взимате 400лева ( понякога повече зависи от това колко продукта продадете ) , седите си на топло в офиса , всичко е повече от добре ... като се замислите 400лв не са кои знае колко пари но за стартово са си ОКЕЙ , при положение че след няколко месеца може и над 1500 да удариш стига да си мотивиран надъхан и позитивен :) , АЗ се казвам Ангел и щях да работя там ... обаче просто усетих че не съм си на мястото , можеби сгреших можеби не ... кои знае :) просто искам да кажа на София и ТОДОР !!! продължавайте в същия дух надявам се някой ден съдбата да ни срещне отново. УСПЕХ

Прочетох цялата хронология, доста дълго време си подбират персонал! Благодаря Ви, мили мои, че сте описали какво отношение сте получили и каква е като цяло атмосферата там - без малко да се объркам и да кандидатствам!

Бориса нищо лично към теб,но къде видя "уникалните условия за работа " това може да повярва човек който не е бил там :) няколко ? кв.метра празен офис с компютри от преди век и от край време с 2 човека персонал.Но то това да им беше кусура,да наистина новата техника не гарантира нивото на работа става въпрос,че те просто си използват и разиграват хората.Няма лошо всеки който не  вярва нека отиде и сам да види,просто да си има една на ум :)

Виждам ,че много хора са били на интервю и при всички е имало поне още 15-20 човека чакащи. Интересното е че дори и след този поток от хора във фирмата има 2 мениджъра и 2 треньора и това е , няма други служители?!? Кого менажират и кого тренират. След всичките тези хора явили се на интервю нито един ли не ставаше? Както ми казаха 5% от хората стават за тази работа , явно процента е 0,5. В отговор на въпроса "От колко е време е този офис"( защото на него пишеше друга фирма) 2 пъти един и същ отговор на получих. В никакъв случай не плюя , просто това са нещата които ми направиха впечатление.

Здравейте всички! Фирмата е една от малкото, която предоставя на работника/слжител/ всичко, което трябва по закон! 8 часов раб.ден,1 час почивкасвързана с уникални удобства с офисите, които имат, които вече наброят стотин кв.метра. Начинът на работа си тяхна марка и никой неможе да ги съди. Те са коректни в това, в което трябва: договори тр., заплащане по избор: твърдо + % или само марж, ежеседмични събирания н екипа на които се размазваме в ресторанта или по квартирите на колегите! Това за, което всееки безработен си търси работа е ок тук! Всичко друго мили безработ и си зависи от Сас, както и целият Ви живот.Никой не е виновен за неуспехите освен вие самите. Не корете хората затова, че се борят по техни принципи да отварят работни места, енергия и начини да ви обучават на неща, които вие неможете.Животът не е лесен, затова нека всеки намери начина си да успее, но не и като плюе останалите, които вече са постигнали своя. Всичко друго мирише на мръсни конкуренти, които вместо да насочат енергията си в подобряване на това, коетто правят, се опитват да ронят авторитета на колегите си. Пожелавам успех на всички в това, което правят, а тези които нищо не правят а искат работа просто да се напънат малко и да се постараят да търсят грешките в себе си!

Първо до тук не видях никой да е нарекъл фирмата или изобщо някой от служителите с злобните думи които вие използвате,това говори само за вас що за човек  сте.Второ този сайт е точно за това всеки да си изрази свободно мнението(независимо дали ви харесва)и в случая с изказа явно вие имате някакъв проблем.Когато всичко в живота ни е наред не скачаме срещу хората с такива думи прави се единствено когато някой се опитва да изкара собствената си злоба.

Ей,хора институции за канене на интервю няма :) моля Ви, виждам, че бясната злоба пак се е намесила,защото коментарите си личат, че са от един и същи индивид. Нямаме нищо против злобите Ви, напротив :) помагат ни да се справяме по-добре :). Така и не видях някой работил тук да пише нещо за фирмата, макар че след този пост и за такива може да се представите, защото тук всичко е позволено :) злобите тук са от некадърни хорица, които не са си  намерили работно място и искат всички да са като тях :). Има милиярди недоволни по света от това как са ги поканили на интервю, как им е минало интервюто и до там!!!! Защото човека може до там :). Кажете какво да направя, за да помогна на този, който така злобно пише за фирмата, начина на канена на хората и служителите на фирмата, защото си личи, че е един човек:) от всички постове :) и всички знаем кой стои зад това :) и по институциите сме разбрали :) Само напишете какво искате да направим :), за да сте добре да спрем да работим нали? :) хихихихи може и да стане някой ден хихихих....Немога да разбера какво подканвате хората да не кандидастват при нас???? Ние не искаме да работим с всички, искаме най-добрите 5 в България не повече! И бъдете сигурни,че точно тези 5 човека няма да ги интерисуват злобните, безпочвени, обидни, плоски,защото си личи,че на човека който ги пише половинката не го задоволява :) или е толква слаб,че му е заплашен бизнеса от нас :) и от нашето неправилно канене на интервю хихихи как може с това да занимавате работодал.бг и хората които нямат какво да ядат и това им е най-малкия проблем :) харесвате ми много. Много сте сладки!!! :) Друго, което да се сетя............утре пак :) като ми отговорите :)

Напълно споделям мненията на хората, които са си изгубили времето да ходят на интервю в тази "фирма". За мое щастие, не бях сред "щастливиците" - не ми се обадиха , т.е. не ме одобриха, но разбирам, че е било за мое добро!

КЪМ КАНДИДАТСТВАЩИТЕ И ТЕЗИ, КОИТО МИСЛЯТ ДА ГО НАПРАВЯТ –
Хора, имайте уважение към себе си и към труда си! Не позволявайте отчаянието и бедността да замъглят съзнанието и да подарите труда си на мошеници!

КЪМ "ВЕЛИКАТА" ФИРМА (понеже на интервюто една намазано в олио и лъщяща като мазна баница особа от женски пол не спря да им прави ПР, а.к.а. Дани) - хората може да са отчаяни, но не са и прости, истината си излиза наяве рано или късно! А за вашето некоректно отношение си има институции, които ще ви дадат много добър урок!

Дано повече хора прочетат това за да не се лъжат да ходят ,аз лично съм се заела тази тяхна практика да спре има си хора и институции за всичко и тяхното време идва.

Искам изцяло да се присъединя към мнението на "още един излъган". И аз кандидатствах за обявата работа в call centre, ще потвърдя всичко казано от него. Единственото което искам е да спестя няколкото загубени дни и нервите на потенциалните бъдещи "донори".
Да "компанията" Ви предлага работа....но само за няколко дни (и то не платена)
       ТОДОР И СОФИЯ - те водят "обучението"
Знаете колко са бедни хората!! Защо се подигравате?!!? Вие роби ли искате ве ееееейййй ?!!!?! РОБИ ЛИ ВЕ ??!!!! РОБИИИИИИИ
БЪЛГАРИ НЕ ДАВАЙТЕ ДА ВИ МАМЯТ !!!!!!!!