Бизнес Маркетинг Къмпани /img/frontend/nomap.png"

Бизнес Маркетинг Къмпани

Всичко написано дотук е напълно вярно! Рядко пиша по такива места,но сайтът и отзивите много ми помагат,когато проверявам бъдещ(евентуално) мой работодател.Всеки път,когато попадна на голям брой негативни мнения за дадена фирма тук-те се оказват верни! Бях поканена на интервю в кол центъра на Цариградско шосе. Интервюто се проведе с едно младо момче(забравих му името). Наемането ставало от днес за утре-по негови думи. На интервюто обясни как всъщност са фирма,която предлагат безплатни продукти,за да създадат най-големия портал в ютуб и ...някви други пълни глупости. Работното веме-6 часа дневно,включително и събота. Нито говори за заплата,нито за осигуровки,договор и такива неща. На другия ден-пробният,те вкарват във великия офис-демек кол центърът- 6 бюра в една варосана стая-първоначално слушаш служителите-5-6 човека,предимно студенти,на не повече от 20 години. Дават ти един лист,в който пише как трябва да протече разговорът.Има изумителни нелепици,смешни изказвания. Оказва се,че предлагат реклама в ютуб(според тях това не е реклама)-не знам какво имаха предвид,в която фирми изпращат снимки и видео материали и се прави клипче. За две години всичко било безплатно,само 49 лв.(в никаъв случай не се казва 50) първоначално включване. Дават ти един смешен телефон,и сайт с фирми и започва лудото звънене. Ако въобще някой ти вдигне и реши да те изслуша...е само до някъде. Тотална лъжа,измама и просене по телефона. Веднага разбрах,че не е за мен-условия все още не бяха казани-и това е. Стана почти обяд и реших,че няма да седя и да си мълча-хванах си чантата,казах,че това не е моето място и си тръгнах. Гледаха ме едва ли не-изумено! Текучество има постоянно-от други кандидати разбрах-заплата-минималната + % от сделките. Убеждават те,че ще взимаш 4 -цифрени суми-глупости! Колкото и да имате нужда от работа,не започвайте и не позволявайте да се подуграват с вас. Бях на същия хал,все още съм в процес на работа,но както работодателите-така и кандидатите за работа,имат своите права и достойнства. Не позволявайте някой да се гаври с вас,само защото имате нужда от работа!

Ако изобщо се публикува този коментар!!! Очевидно БМК е лош работодател, който пести от служители, не зная каква е причината, НО фактите са следните: сключват се сделки с голям брой клиенти, които фирмата не може да обслужи и да си изпълни ангажиментите по подписаните договори...Много съм разочарована...ще бъдете излъгани! По отношение на оценките - пълна нула, като изключим старанието на персонала конкретно визирам Станимир!

Изключително некоректна фирма!!! Силно агресивна и напориста при водена агитацията. До получаването на парите поведението им е почти нагло. След, като получат парите забравят за клиента. Нито се изпълнява договора, нито се връщат парите. Телефоните вече не се вдигата или ако това се случи, отговаря някакво момиченце и ви информира, че ще предаде за вашето обаждане. Съжалявам хиляи или по-точно 680 пъти, че се хванах на въдицата им.

Всичко написано е абсолютно вярно. Освен всичко останало това място е пародия на офис и кол център! Самата сграда е като соц психодиспансер, а като влезеш в "офиса" и видиш мизерията навсякъде ти става лошо.
Накратко и аз да кажа за работата: 1 ден ти пълнят главата с шуротии, 2ри ден ти я пълнят до обяд и ти дават нокиа с фенерче (страхотен кол център, както казах), три листа формат А4, които трябва да прочетеш на "клиентите", които си търсиш в сайта need.bg
Не си губете времето да ходите, не се връзвайте на сладките приказки на Тодор и София ;)
Успех

0882 82 13 58 техен телефон ли е?

Споделям какво видях докато бях на теста за работа в Бизнес Маркеъинг Къмпани.Отидох на интервю предложиха ми 6 дневна работна седмица по 8 часа на ден от 9 до 17ч със 1час обедна почивка.Но заплатата е 340лв. + % и въпросния мениджър един слаб точно като глист ми каза ,че мога да изкарвам и 1000лв на месец. Аз се съгласих бяхме 5 човек на теста. Работата се състой в продаване на реклама по телефона.Излиза, че за 29лв еднолратно фирмата ще Ви направи сайт пълни глупости. Оказа се, че една моя позната си е взела техния въпросен ваучер и вече 5 месец чака сайт и реклама в google и youtube.Та теста е да направиш три продажби и те взимат на работа ,но докато се опитваш да продаваш около 4 човека ти казват не така бе,  ау затвсряй телефона ,абе нали имаш сценарий продвай по него и подобни глубости. Аз естествено се ядосах хванах си чантата и си тръгна. А да питах служителите реално колко се изкарва те казаха чисто 450-500лв. Не им се връзвайте.

....Безкрайно съм объркана, поразена от отзивите, които прочетох в този форум за фирмата... Дъщерята на мои много близки кандидатства, беше на интервю, предстои и тест...Какво да ги посъветвам, след като случайно попаднах на тази информация....
Но какво става в тази страна - ако всички отрицателни отзиви са верни, всичко това, което се случва във фирмата подлежи на санкции от съответните органи, не мислите ли???

Мили безработни хорица, не се подлъгвайте да ходите в тази "фирма". Давам ви малък приятелски съвет, защото само ще си загубите времето и ще работите няколко дена за благотворителност. Обстановката, колегите и отношението на всички е повече от добро, но нека да погледнем реално на нещата...никой не работи за добро отношение, всеки се интересува и от финансовата страна на нещата. Политиката на "фирмата" е да експлоатира безработните хорица и да им използва труда, докато не реши, че е изцедила всичко от тях. Не си губете времето, защото със сигурност ще ви извикат в "мениджърската" (както наричат офиса на мениджърите) и ще ви кажат, че трябва да ви освободят. И на всичкото отгоре няма да ви заплатят и отработените часове, а ще ви бутнат бял лист под ръката и ще ви дадат образец, с който ще излязат чисти от цялата помия. (образецът представлява нещо от сорта на : " аз..еди си кой...по собствено желание заявявам, че нямам нито един ден трудов стаж тук" ). И това с цел да не ви платят нищо...Съветвам ви да бягате още когато видите, че се задават нови 10 човека за интервю...Вълна след вълна от желаещи да работят в този call center. А то за какво...за нищо, за благотворителност за нуждаещите се мениджъри, изпаднали в  "безпаричие".
   Друг интересен факт за тази фирма е, че служителят, който най-дълго е бил там е на месец, месец и половина...а тези, които са на 3-4 месеца са вече треньори...Фирмата се състои от 5 човека максимум, които въртят 16-18 човека и ги сменят постоянно с нови и нови служители...Направете си сами сметката що са call center е това, който не може да си задържи служителите. Или по-скоро ги уволнява през 5 дена, за да има кой да им работи безплатно.
   Аз не съм предполагала, че ще попадна на подобни измамници, защото това са си точно измамници...но се радвам, защото се сблъсках не само с лицемерното отношение на мениджърите, но и с лицемерието на протежетата им.
  Не е нужно да ми вярвате на думите, ако искате отидете на интервюто, на което със сигурност ще бъдете одобрени и след това ще ви дадат телефонче и номерца, за да звъните и привличате "партньори". Сами ще се убедите как всеки ден си заминават и идват нови хора...Наблюдавайте добре, защото бъдеще в тази фирма имат само мениджърите, на служителите дните им са отброени. Пазете се и не си подарявайте труда, времето и нервите на хора, които не го заслужават.
Всичко хубаво желая на всички и умната ! ;)

Като за начало ще почна с това, че бях поканен на интервю и въпреки отзивите в нета за фирмата, отидох да се уверя сам ("Око да види - ръка да пипне" е казал народа). След като се събрахме около 10-12 човека, ни посрещнаха едно слабо, спретнато и разговорливо момче и едно не толкова слабо, по-затворено момиче (така и не им запомних имената, за което се извинявам). След близо 15 минутен разговор с всички присъсващи от общ характер и чакане на мениджърите, които трябваха да проведат самото интервю, но закъсняваха, по-горе споменатите започнаха да ни привикват в офиса. Всичко това се случва на 5тия етаж в сградата (няма да правя забележки относно нея, бил съм и на по-лоши места). Като доколкото разбрах самото работно място, където се случва магията е на 7мия етаж (случайно от гише "Информация" на самата сграда разбрах, че потокът от питащи не е малък). На интервюто нямаше кой знае какви въпроси (питали са ме и по-странни на други места), но и информацията за самата работата не беше кой знае каква. Предоставен ми беше избор: 500лв стартова заплата + % от продажбите, които ще правя по телефона (нищо, че се водя обучаващ се) в рамките на три месечното (по 8 часа от понеделник до петък и "събота с намалено работно време") "платено обучение" (цитирам, защото не знам на другите места коя заблудена душа би работила за милите очи на някой друг или за "мъжката му дума", че после ще му плащат за това, което е правил безплатно през обучението). Само по този начин, бих могъл да разбера точно какво ще работя.
Лично аз им отказах поради лошото заплащане и несигурните условия и им пожелах успех. Като цяло мисля, че имат добра идея за бизнес (за изпълнението не мога да кажа нищо). Следователно и за развитие, но не мисля, че това се отнася до персонала. Както всички знаем няма незаменими хора, а безработни хора, колкото щеш. Тук идва тънкия момент да знаете  да си цените времето и труда!
Дано съм бил на някой от полза. :)

Ей, условията за труд са супер, защо злобеят само хора, които не са ги наели или са видяли, че е мн трудно????Всичко по закон малко форми дават ей не лъжете хората, затова, че Вие си имате проблеми с вас си! Работата не е за всеки със сигурност мн малко хора се справят , повечето не ги оставят! Двама са защото са извънземни в продажбите и искат да обучат човек като тях , а не сульо и пульо, дето не огат да си вдигнат гащите/като повечето, които сега пишат тук/. Не изкарвайге работата и фирмата нещо си, защото сте некадърни и неможете това, което могат те! Всичко е вярно, което го пишетук да!Постоянно интервю, като във всеки кол център, уникални условия на труд, уникален продукт, супер атмосфера на работа само купон, мн пари, ако си го можеш де, не чакаш да ти паднат от небето или да са ти вниновни хората, които ги дават че ти не ги взимаш! Всичко е наред, най-интерсното е, че пишат само хора, които са се докоснали няколко часа до София и Тодор , а не хора, които са недоволни от работатата хахаахайхаха погледнете коментарите хаххХ всички са неработещи тук и пишат врели некипели мн смешно!!! даже звучи като конкуренция! Хора работете и си натискайте парцЛите, че докато мразите и плюете млдаи ите ви минават търсете по форумите коя фирма плаща и неплаща, а не кой колко хора има и каква техника тъпанарите са си тъпанари зТова се мотат по форумите хаххХ!!!! Успех на всички здраво мислещи, другите елате да се позабавляваме заедно, зЩото това е единствения офос , в който правиш всичко като все едно работиш. вГугъл! Нямашефове няма тормоз няма неплащане има само купон и пари това е!