Бизнес Маркетинг Къмпани /img/frontend/nomap.png"

Бизнес Маркетинг Къмпани

Единствено и само загуба на време и добре измислена схема за безплатна работна ръка.Ще се явите на интервю заедно с още поне 10-15 човека, като отсеят няколко от вас, и ако сте сред "ЩАСТЛИВЦИТЕ" останали ще прекарате няколко нормални работни дни,от сутрин до вечер като всеки ден ще отпадат по 1-2 според зависи колко хоре сте.И така до към края на седмицата докато не се събере отново нова група за другата седмица и отново същата схема.Седмица за седмица събират хора да им предлагат продуктите безплатно и така си осигоряват безплатна работна ръка.Ако имате малко повече въпроси за фирмата директно отпадате под предтекст не се справяш,с няколко хора се случи така.Работата си е типичен телешоп звъниш наред на фирми да предлагаш техният продукт като колкото и да си защитават репутация се получава така,че различни хора звънят на една и съща фирма непрекъснато и обясняват,че цената на продукта е такава само днес и така всеки ден.Като отношение нормално даже по отпуснато можеби за да отпуснат хората да се държат по свободно което от една страна е добре по-добре от колкото да се държат с теб като,че ли си паднал от луната.Запознах се с всички служители описани по-долу,да до някаква степен наистина си разбират от работата,но всичко си е една добра обмисена схема да се възползват от хората търсещи работа,да рекамират продуктите им безплатно.Не си губете времето преди да отида на интервюто изчетох всички по-долу описани коментари,но все пак реших да отида и да го видя с очите си.Останах доста разочарован,загубих си няколко дни като ходех всеки ден от 9 до към 6-7 за нищо,дано няма други излъгани като мен

хахахааахора не се подигравайте бе,на колко годинки си бе момиче?Как може да пишеш коментар,че е неудобен офиса мн ми е интересно???? На мен ми е супер удобен уникален офис ебаси!!!!! Направо си смешна!!! Менинджмънта???? пишеш смешки за локацията , пък представям си колко си напред с материала за мениджмента ! И друго: в София по-голямо твърдо заплащане не съм чувала!!!!! Добре,че не са те наели на работа щеше да е голяма грешка! Тук пише "за най-добрите" разбрахте ли !! Прочетете "сульо и пульо" out of here !!!

Офиса в София е на супер неудобно място. Менъджмънта, ако изобщо има такъв е абсолютно заблуден в преценките си. Натегачи които нямат завършено образование бол, целящи единствено да подливат вода на способните хора. С една дума фирмата не си азслужава, а заплащане от сорта на 450 лв бруто в днешно време е чиста експлоатация и подигравка. За тези пари ще се държат с вас все едно не сте хора, а малоумници.

Управляващите хора са същите да,но бизнеса е друг ;))  услугите са им уникални на уникални цени и работата е само за най-добрите. Не е за всеки!! Да се пробват само хората, които имат висока оценка за себе си като възможности и постигнали нещо в този живот,а не сульо и пульо от немай къде!!!!

Немога да разбера кой заблуждавате. Все пак тук има дати   http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=8410

Заплащането е ок 450 лв.твърдо, но това е за сигурността на служителя, всъщност се получава двойно, стига да си добър.Наистина продукта на фирмата е супер як и ефтин,много актуален сами може да провите на webdesign.vibs.bg.И да ви кажа весело, забавно, енергично, напрегната и специфична работа.Работи се даже и до по-рано от обявеното време, има си почивки всичко е ок.Екипа е ок забавен, сплотен екип сме.Организационно има забавяне, но това е навсякъде. Пак ще пиша, ако нешата се сгафят, засега вече година всичко е ок. Наистина не е като във ВИ АЙ Б ЕС,защото съм чувал много :). Офиса е много як наистина, компютрите са зле,ако някой не му се работи с бавен комп да не идва на инервю:)

Всички тези теми за идентификацията на фирмата са за малко по-образовани хора .Сами можете да проверите че фирмата изцяло смени дейността си и собстееостта си хахаха и какво общо има,че се развиваме и работим вече и в столицата незнам.Може би трябва да смефалирали хахахах ,каро повечето фирми,в които ст работили.Моля ви научете се на етикет,звучите все едно гаджето ви е зарязало И злословите за толкова смешни неща.За разлика от повечето фирми в страната не само се опитваме да оцеляваме напротив,Отваряме нови двамофиса;))  И щом си мислите,че сте по-големи от хляба се научете как да накарате хората да ви наемат на работа,а не обратното.