Денислав ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Денислав ЕАД

Версията е, че напуска по свое желание, а истината само тя си я знае.
Голям интерес към това ТРЗ.

Здравейте, бих искала да питам, какво се е случило с човека, които е бил на позиция ТРЗ. Благодаря.

О да , детектора на лъжата при Мара. Изключително преживяване. Интересно беше, но след него гризваш дръвцето и то още на същия ден, нали си си подписал заповедта, хахахахаха, яко.

Жената, която му влияе се казва Мария. Ако не ти е правила "тест за лоялност" при започване на работа, то ще ти направи т.н. "полиграфично изследване" след няколко месеца трудов стаж във фирмата. И ще рови много, в миналото и в бъдещето, във фантазиите и сънищата ти, в мислите и копнежите ти... :)))

Не мога да разбера едно нещо за Анонимен дето разпитва за работата на тая дето напуска. След толкова много информация и пояснение, явно си решила да почнеш работа там. Ами направи го, щом искаш.
Ама после да не се оплакваш, какво станало, как станало и защо станало. Миналата година отвориха заведение за бързо хранене срещу пекарната за хляб в Белослав, мисля края на годината беше. Нямаше хора от града, които да искат да почнат работа там, затова взеха от Варна и околията, а сега няма и от там кой да работи. Не могат да си намерят персонал. Постоянно лепят листи по прозорците, търсим миячка,готвач, касиер и т.н.
Никой от Белослав, град с няколко хиляди население не иска да работи за тоя. Търсят тъпаци от Варна, за да им вършат работа и има няма месец два и ги махат поради ............... и въпреки това пак се намират шматки и почват.
Ко да ви кажа, почвайте работа, явно е на мода да си роб.
Ай ше ва ибааааа в г...

Много са, не е само една.

А как се казва тази жена, която му влияе?

Да така е, проблемът е кардинален.
Колкото повече време минава и научавам все повече истории, за съжаление лоши, установявам, че проблема на Данаил е психически. Човека не е добре.
Страда от маниакален страх, че всички искат да го излъжат, да го му откраднат парите и т.н.
Този човек харчи повече пари за техника, с която да следи и подслушва хората работещи за него, от колкото им плаща. Това не е нормално. То GPS-си, то камери,то телефони, то хора, които гледат камерите и слушат телефоните, тайни клиенти, тайни служители, луда работа......
Ако искате да проверите дали всичко това е истина, отидете в гр. Белослав, спрете когото искате, без значение, и просто го питайте за Данаил от Денислав ЕАД, оня дето прави хляб, и слушайте. Най - добре отидете на някоя седянка, пейка където се събират пенсионери, възрастни хора от града. Ще чуете доста интересни и пикантни неща, за съжаление истини.

И какъв им е проблема, че не могат да си задържат персонала? Явно е кардинален, защото доста лоши неща чувам..

Здравейте, защо напуска ТРЗ-то нямам идея.
Но познавайки практиките, най - вероятно я гонят.
Но пък като се замисля, може и да й е писнало.
То в тази фирма на ден се уволняват и назначават десетки хора.
Ако питаш мен не си губи времето там, няма да изкараш дълго.
По отношение на Желева, тя е подбор на персонала. Много позитивен и приятен човек, но тя подбира хора, не се занимава с друго.
Ако те интересува нещо питай.