Еко Клийн БГ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Цариброд 29&markers=Варна,ул. Цариброд 29

Еко Клийн БГ ООД

имам мноооооого малко трудов стаж, нищо е тази насока, но говоря перфектно английски
наеха ме след 3 интервюта, бяха много учтиви и се съобразиха с личните ми ангажименти
имах 3 месеца подробно обучение с много яки ментори
месец след като ме назначиха ми дадоха да комуникирам с клиентите
бая натоварено беше през лятото и по Коледа и имаше много работа и се налага понякога да останеш малко повече, но винаги ти го приспадат от следващите смени или ти го заплащат
екипът е доста млад - между 20-30години средна възраст, доста приятни за общуване
заплащането на 4 часа - 300 стартова заплата, осигуряването е точно според договора, заплащането всъщност
на пълен работен ден предполагам, че заплатата е минимум 600
след 3те месеца ти правят разбивка на работата - неща, в които не си много добър и имаш да се развиваш и, естествено, силните ти черти -- не пишат глупости и наистина казват истината
винаги се съобразяват с лични ангажименти като лекции в университета или изпити например
има вариант да се работят само нощни смени, но нямам наблюдения за екипа там и заплащането
на мен ми е много приятно да ходя там и се чувствам добре за момента
прави ми впечатление че колегите са ведри и се издигат бързо, вършат си съвестно работата, подкрепят се взаимно и са приятелски настроени към нови попълнения
напоследък започнаха да наемат МНОГО нови хора - ставаме 500 човека скоро
има много шансове за развитие и наистина виждам, че по-опитни колеги се издигат
добри бонуси и намаления на разни места (заведения, магазини и т.н.)

отрицателни:
леко ниска заплата, защото все пак работата е изтощителна психически понякога
понякога груби чистачи, с които трябва да си комуникираш
получих договорът си месеци след като го подписах и им трябваха седмици да ми върнат трудовата книжка, което беше леко дразнещо
ужасен, смотан, нахакан, надут и прост шеф на отдел човешки ресурси... с който слава богу рядко не налага да си комуникираш! единственият човек, които нямам идея защо изобщо е във фирмата още

Здравей,  кандидат за София,
Благодарим за интереса!
По настоящем в офиса в София се търсят: IOS Developer, SEO Specialist. Офисът там е нов, на много добро място (до НДК), екипът е млад и готин.
Скоро компанията ни разработи програма за работа от вкъщи. По тази програма може да кандидатстваш за всички позиции в отдел "Клиенти" и отдел "Продажби".
Успех! :)

Здравей,
Аз също работя в компанията и съм в ИТ отдела - малко съм учуден, че си в такава позиция. Верно преди имах малко съмнения, но като седнах и поговорих открито всичко се оправи и разясни, проблемът беше в мискомуникацията. Ако мениджърът ти е зает пробвай със супервайзора си, к'во толкова - все пак сме готин екип и си струва да опиташ.

Говоря само за IT отдела, много готини колеги но дотам. Много хора се махнаха и махат заради лоша организация и никаква конкретна цел. Преките ръководители никога нищо незнаят и нищо не могат да направят. Задания за задачки няма и винаги си виновен. Ако стане въпрос за повишение, си заплаха за менаджерите. Ако се повдигне въпрос за повишаване на заплатата настава голямо молене, мислене и бавене. И това са неща които са обещани и т.н.

Госпожице Петрова, моля, кажете нещо повече. Аз съм съвсем нов служител и чесно казано малко се притеснявам. Бих искала да съм сигурна, че реално няма да съм на стартовата си заплата завинаги(или докато работя за Еко клийн), защото е смешна. А за интригите съм сигурна, че има, няма как с толкова много служители.
Иначе за сега всички се държат чудесно. Офиса е хубав, не се оплаквам.

Големи обещания и приказки за развитие, корекции на заплати, западно мислене и т.н. А, в крайна сметка дребнавост, интриги и забравени обещания

Голям измислен балон. Стане ли въпрос за повишение на заплати, си заплащаш. Големи приказки и обещания. Все едно си в секта, нищо за теб - всичко за тях.

Нещо актуално за състоянието на фирмата и работата в нея? Кои позиции са за София? не става ясно от сайта,както и кои кариери са отворени за кандидатстване? Ако настоящи или бовши служители четат тук нека напишат няколко думи за офиса в София-локация,колеги,заплащане,работно време,тренинги....

Здравейте, Антон,

Аз понастояще работя във фирмата. За моя радост и на колегите ни компанията се развива много добре.
В момента има отворена позиция за Web Developer - може да я проверите на сайта на компанията.
Желая ви усмихант ден! :)

Ето още едно мнение от настоящ служител :)
Във фирмата съм от 3 години и това е заради перфектните условия за работа.
Като цяло най-хубавите неша са:
1) млад колектив - 90% от хората са между 20 и 30 годишни.
2) добро заплащане + много бонуси
3) 2013 броях тим билдингите - общо бях на седем, но може и да съм изпуснал някой :)
4) като цяло шефовете са много либерални, разбира се има много работа и е много напечено понякга. Поне така времето минава много бързо.
5) Има шанс за израстване. Аз получих промоция след само 10 месеца във фирмата.