Еко Клийн БГ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Цариброд 29&markers=Варна,ул. Цариброд 29

Еко Клийн БГ ООД

Аз си работя за тях и няма грешка, малки пропуски и разногласия винаги има, но като цяло съм доволен. Минах обучителния период и съм заплатен много по-добре вече.

Здравейте. Има ли някой, който работи там и да ми каже дали са наред нещата понеже съм малко объркан от различните коментари тук.

Мерси Симо, успокояващо е да чуеш и друго мнение.

Аз съм от Русе и тук нямат офис, но пък си работя от вкъщи. Моя приятелка работи за тях във Варна и ми помогна да кандидатствам, но на сайта им също има инфо къде да си пратиш СВ.

Ей, Симо късметлия си ти :) хем в къщи, хем парички. Аз съм малко объркана. Те имат офиси и във вашите градове ли? Аз също не искам да се местя, но не мога да си намеря работа за повече от 400лв. в моя град. Как мога да се свържа с тях? Организират се семинари в градовете или в университетите, или?

Здравей Гергана,
И аз съм дистан ционно. Да много е удобно. Аз съм от Пловдив и трябваше поне една седмица да остана във Варна за обучение и после се върнах. Неочаквано но ми покриха и част от разходите по престоя, помогнаха ми да си намеря къде да остана и как да стигна до офиса. Доволен съм от заплащането ( все пак в Пловдив не можах да си намеря нещо по-добро). Постоянно ми помагат по Скайп като ми се наложи. Сега ми е третия месец с тях и нямам оплакване от към пари. Плащат ми редовно и няма закъснения. Имам и ментор, който винаги се грижи да съм ок.

Току-що започнах работа в компанията, но дистанционно. Звучеше ми доста интересно и удобно предвид, че няма да ми се налага да пътувам до Варна или да се местя.Някой може ли да ми каже дали има вече опит в това и как се развиват нещата.

Twinings аз не разбирам ти защо се учудваш, че кандидати за работа се интересуват от заплащането и състоянието на дадена фирма...То от това по-нормално нещо като си търсиш работа не знам да има. Работодателите искат св-та на кандидатите, кандидатите правят проучване на компаниите в които кандидатстват. И каквото и да си говорим накрая винаги опира до пари и нещата са или бели или черни т.е. или дават добри пари или не дават добри пари ;)
И да, губене на време е да подготвяш СВ, евентуално да ходиш на интервюта и т.н. особено, ако е в безперспективна компания. И спокойно отказах се още на 3тия коментар, който прочетох да кандидатсвам във фирмата ви, така че беше излишно да обясняваш на кой жална и на кой не е жална майката, сестрата и т.н. :D

Не разбирам какво го дъвчете това заплащане, в днешно време се подписва договор за конфиденциалност и не споделяш на никого каква ти е заплатата. В крайна сметка няма да получаваме парите, които искаме докато работим за други хора (по себе си съдя)
Пък и всичко е строго индивидуално, не е като в даскало въпрос и отговор да/не и всички 6ци или 2ки. Ако постигаш добри резултати и можеш да преценяваш себе си в паричен израз ще си доволен от живота.
Има драма, има и хора и ситуации, заради които си заслужава да стоиш.
Потенциални кандидати - ами като пробвате най - добре ще прецените за себе си. Хора, които твърдят, че ще "си губят времето кандидатствайки" по-скоро ще замоля да не кандидатстват изобщо, че после ако сме колеги .. Жална ми :)
Искаш нещо - бориш се, ако не си заслужава - продължаваш напред. Стига излишни приказки

"Hacker" пишеш и използваш термини, които в този отдел не се ползват. Което значи какво?!?  "Ivan E." звучиш като истински менаджер, след като си натиснал толкова плюсове защо си бивш служител?!? Или си настоящ?!? Това което си написал, че вече сте станали 500 служителя не е оправдание за ниски заплати и лъжи. Всички знаят, че работниците там са на килограм. А и от доста време не се чуват добри неща от отделите за работата и текучеството на кадрите.1st Online Solutions е фирма с европейски изисквания и силно побългарено заплащане