Еко Клийн БГ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Цариброд 29&markers=Варна,ул. Цариброд 29

Еко Клийн БГ ООД

Може ли някой да ми каже дали все още търсят уеб разработчици в Еко Клийн Бг (1st Online Solutions)?
Имах намерение да кандидатставм преди около месец, но от познати разбрах, че нещата във фирмата не вървят добре и са спрели да наемта хора,

Поздрави,
Антон

Виждам добрите коментари за ПроЗападната ореантация на фирмата и най-вече шефовете и. Това е чудесно и дано е така.

Кажете нещо за работната среда? Отношението между колегите? Заплашането (редовно/нередовно а и някаква оринтировачна сума)

Въобще всеки, който даде повече детайли, каквито и да са ще са добре дошли

Здравей, Лина.

Аз работя в Еко Клийн БГ и бих искала да ти споделя, че компанията няма нищо общо с Нисома. Двете фирми са различни.
За съжаление не мога да ти предоставя информация за Нисома, мога единствено да споделя, че аз лично съм доволна от работата си в Еко Клийн.
Желая ти успех с кандидатстването!

Наскоро бяь на интервю за работа в Nisoma-web- фирма за изработка и оптимизация на сайтове, но според това, което ми беше обяснено и на база на информацията, която успях да открия в интернет и от познати, останах с впечатление, че двете фирми (Нисома и Еко клийн) са свързани. Някой може ли дами предостави повече информация...Опасявам се да не би да съм попаднала на мошенници. Знам, че фирмата има няколко офиса и оперира под различни имена, което ми изглежда малко съмнително...
Благодаря предвариетлно за помощта!
Поздрави

Компанията е супер и има много вяра в младите хора. Заплащането е добро и то, и позицията има мегдан за развитие.
Компанията стъпва на много пазари, така че има и избор в различни сфери на работа.
Ако имаше повече такива компании, България щеше да е по-добре :)
Настоящ служител съм и от доста време, но искам да остана анонимна.
Компанията е супер, много съм доволна.

Може ли още някой да даде мнение за фирмата, т.к. не смятам, че един коментар (очевидно написан от настоящ служител или собственик) е достатъчен да даде представа какво е положението там.

Горещо препоръчвам!!!
Шефовете са със западно мислене!
Заплащането е над средното за позицията в която си!
Ако покажеш качества и търпение има мегдан за изкачване:)