Global Net Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Ами Буе 84&markers=София,ул. Ами Буе 84

Global Net Solutions

Накой да има наблюдения относто дилърството с ГНС.И конкретно ако има някой дилър да се включи с мнение относно корекноста към тях и какви са изискванията за да станеш дилър наГНС.
Благодаря.

както вървят нещата в тази фирма с тези управляващи няма да стигнат много далеч.Болни амбиции погешни възгледи.Мислим си и се лъжем, че работим.Вървим по стъпките на фирми, за които вече забрвихме,че съществуват.Нищо чудно нали от там дойдоха хората, които сега ни управляват.Много жалко,ако всичко това е целенасочено:(

Трябват доста големи промени във тази фирма, не само от персонала, а като се започне от него, управители на магазините и нагоре, тогава евентуално може веригата магазини да заработят добре. Сега не се лажете да започвате работа в тази фирма.

Какво да ви кажа. За съжаление стегнацията стана малко повече, гонят те за всичко, лошото е, че нещата не вървят добре, въпреки че някои хора мислят, че всичко ще се оправи. Пожелавам им успех на ръководителите да излезнат по-бързо от кризата, тъй като цепят и стотинката на две, пък да видим какво ще стане.
:))

Е, колеги ревахме,оплаквахме се сега вече само мълчим.Сега е време някой да изкаже мнение, защо всички спряха да коментират фирмата?Супер е нали?Успяха да ни причупят може би?Ставаме ли Germanos?Да с пълна сила и лъжи некоректност ще се помъчим , но до кога?Няма да е за дълго.Успех!!!!!!!

Е колеги, всички се оплаквахме от ръководството и в крайна сметка нещата се променят за добро или за лошо!Много ми е кофти обаче за нещата, които загубихме, за Vivatel... колко беше трудно да се разработи и когато дадохме всичко от себе си и нещата потръгнаха,но...
Знам,че много от вас ще се смеят на това, да по малко планове ще имаме сега обаче все пак е кофти,магазина ми е празен и колко хора отпращам, хора които съм се трудила да спечеля сега ги отпращам.
Много ще ми липсва Живко!Дано да успее да намери подходящата за него работа кадето ще го оценят.Желая му много късмет и на добър час...

Мисля,че вече всичко е ОК в фирмата. Старото ръководство си отиде, което е добре, защото бяха некадърници и само крадяха. Сега е различно и се работи с нов маниер. Щом се смениха старите управители и търговски мениджъри, всичко ще си дойде на мястото. Пък и офиса е нов, атмосферата също. Остана един регионален от провинцията, но и той ще си тръгне, въпрос на време е да го изхвърлят, всички знаем защо.

Благодарностите към служителите от "фирмата" къде се подават и под каква форма ?
п.п. Тези запетайки нужни ли са ?
2JZ

Здравейте и от мен!Аз съм служителка на фирмата от около 10 месеца.Нещата които прочетох ме потресоха.Какво са ни виновни РЕГИОНАЛНИТЕ,впрочем те са много готини хора.Аз лично имам страшно добро мнение за тях.Нали се сещата,че като нещо по магазините куца първо на тях им трият сол на главата,а в интерес на истината какво са виновни те.Те не могат да идват и да се правят че всичко е наред.Някоя забежка от време на време не е излишна.Не си мислете че като плюете по фирмата нещо ще се промени.Да така е има много неща които не са доизмислени,но на които не му изнася да се изнаса.Никои не ни държи насила и никои не ни кара да носим камъни.Трябва да сме доволни че имаме все някаква работа и че все на някави пари разчитаме.То парите никога и на никои не му стигат,а които казва че парите му стигат ЛЪЖЕ.Аз много се радвам че работя със страшно готини хора и се разбираме.Винаги ще има недоволни,но ние трябва да полагаме 100% от възможностите си за да имаме някакви изисквания.Точно затова спрете да си изливате комплексите пишейки някакви глупости,ами се стегнете!!!

Напълно съм съгласна,че има доста неща в тази фирма които куцат,както има и хора,към които никога не мога да имам респект.Що се отнася до Живко и Юлиян,прочетох доста силни думи за тях.На мен лично нигога (за 7те месеца от както съм служител в Глобал нет)не са ми казали нищо лошо,даже напротив.Доста пъти ми се е налагало да разчитам на тях по един или друг начин.Дойде време да отбележа и минусите на фирмата,които далеч не са малко,но ще изброя само част от тях.Аз лично съм била не веднъж център на интриги (говоря за колежки);колкото и да се стараеш да постигнеш нещо като продавач-консултант,винаги получаваш отговор "може и по добре!"или след като споменеш за активациите на магазина за деня,като например 3 на глобул и 7 рет. се задава въпроса "А Вивател?".Много малко са хората от фирмата,които действително виждат работата на служителите и ценят добрите кадри.За работното време и заплатите няма и да коментирам.Бих искала да благодаря на Павлина Пондева,на която дължа всички знания и умения,също и на Радостин Пиринов,за перфектното отношение към мен и като цяло към песонала.Поздравления и на Стаси,което може би единствена не се страхува да пише и изказва мнения,било то негативни или позитивни.А на всички други искам да кажа,че не е толкова страшно да изразиш мнение,каквото и за който и да е.Никой не се е вързал до живот за тази фирма.А и помислете малко по въпроса, че всяка фирма има плюсове и минуси,така е и Глобал Нет и никой не ни задължава да стоим в нея.Всеки е достатъчно пораснал, за да може да прецени дали си заслужава или не.Аз много харесвам работата си,въпреки минусите и по тази причина още я работя.Радвам се,че имам толкова свестни хора за колеги(не само от магазина,а като цяло) и бих искала да ги поздравя и да им пожелая успех за напред.