Global Net Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Ами Буе 84&markers=София,ул. Ами Буе 84

Global Net Solutions

Колеги, нека не се обиждаме. Айде по-спокойно . И да видим какво можем повече да направим , че да тръгне работата както си трябва ! Че има лошо , има си го. Дайте обаче да го направим добро !

Cialata pomiar6tina e sabrana na L.K, s malki izklu4enia. Tova sa nezemni bokluci i kompleksari. Mnogo mi e interesno koi ZABLUDIL se,se misli za sazdatel na firmata.
Bol6instvoto znaeme,4e tova e g-n VOINOV, edin goliam 4OVEK. No za sajalienie ostavi firmata v racete na 6epa BOKLUCI I NEKADARNICI,koito sas sigurnost niama da q dokarat do ne6to hubavo.

Точно тези, които не уважават служителите си, едва ли знаят какво е да създадеш собствена фирма! Мисля, че точно те трябва да си направят собствена фирма и да видим тогава дали така ще се държат така към служителите си или ще е иначе.
Който не е положил усилия за нещо, няма начин да го уважи! А поканата към сегашните служители - това не е стимул, много ясно че някой като си гони служителите по един или друг начин, те рано или късно ще напуснат фирмата! На там са тръгнали нещата и това не Ви изнася на всички псевдо шефове, защото ако излезнете от тази фирма, в друга трудно ще се кодирате, защото в другите се работи яко и всеки си носи отговорността от неуменията, които прилага всеки ден!
Това е истината за политиката на фирмата! Боли от истината, нали!
Имам предложение за регионалните, които са най-добрите в търговията, искате и постоянно поставяте условия на служителите си, нали така??? Покажете, че това което искате от тях е изпълнимо!!!
Регионален е човек, който винаги прави всичко с цел служителите му да са доволни и ако явно не вървят продажбите, да помогне в съответния магазин за да могат служителите да си хванат таргета, нали така? Така всички ще са доволни!
Не може да искаш хората ти да предлагат, като самия ти не си го правил и нямаш идея как е на практика! Едно е на теория, друго е на практика!
Просто двата реда от ГНС бяха най-голямата смешка на тази страница, които съм чела до сега!
Имайки предвид колко неща са се изписали по темата...това тъй дълго изказване от някой от споменатите личности тук доказва колко им е сивото вещество...
Такива хора, като тях се развиват и растат на размер дрехи, ходят на работа да отбиват номера и се бият в гърдите все едно са се доказали за заеманата от тях длъжност! Ако бяха толкова будни щяха да търсят развитие в тази или друга фирма!
Никой не дава акъл, хората дават мнение! То ако ти ГНС си имаше акъл, тук нямаше да се пишат такива неща за теб нали! То сега и да ти се дава акъл, няма смисъл, защото си сложил пръст на фунията и няма да възприемеш!
Според мен нещастници са хората, които се обсъждат тук! Защото за тях се пишат отрицателни коментари и хората им се присмиват! Това ли е постижението, към което се стремите регионалните? Хората тук да ви се присмиват анонимно и ежедневно да ви гледат с надсмешка в очите? И ще даваш акъл кой какво да направи, че да види какво е? Ти какво си видял смешко? Фирмата да не си я създал ТИ? Не мисля! Хора като теб с поведението си ще я унищожат!

Служителите помежду си с надсмешка се наричат прости-продавачи, а по телефона са наричани тъпаци, глупаци, малуумници!
Това е истината!

Стаси и аз се чудя фирмата как си набира персонал? Изпускат добрите кадри, обсъждат външният им вид за гърба им- защото както вече казах Живето е голяма мишка, да не кажа плъх(простете ми че обиждам животните).
Ама като се сетя за Живето, той нито има качества на човек, който си разбира от работата, пък и външния му вид, най-вече лицето...няма да го описвам защото съм вечеряла...- въобще той е пример за всички подрастващи на темата "Какъв да НЕ стана, като порастна!"
Най - интересното е че той се присмива на служителите си, извинете "служителите" си, зад гърба им, като във всички случаи е под нивото на всеки един от тях!
А какъв е смисала от будни и можещи хора? Те са заплаха за мишциците във фирмата, защото ще им вземат хляба, не мислите ли?

Ami az naistina se zamislqm da vi kaja GNS za6toto i tozi va6 komentar dokazva ,4e nqmate uvajenie kum nas "prostite prodava4i".Chesno kazvam s ruka na surceto ,4e ne sum vidqla ni6to lo6o ot nikogo v GNS s izklu4enie na edno "nedorazumenie"s B.Minchev no to be6e izvun slujebno.No mislq ,4e pravoto ni da si izrazqvame mnenieto e ne6to koeto nqmate pravo da komentirate po kakuvto i da bilo na4in.Da novoto rabotno vreme e ujasno i moga da vi kaja 4e 4asovete sa mnogo pove4e ot 2/3 a sa si nad 23 ,i e razpokusano i ne e dobro.Znam,4e i dosta ot vas GNS ste na su6toto mnenie no kakvo da se pravi.Jivota e radot i tuga.A 6to se odnasq do biv6ite te ,pone tezi koito az poznavam strahotni hora ot nqkoi sum se u4ila i moga da kaja 4e si vur6eha rabotata perfektno no se mahnaha ubideni ot otno6enieto koeto struva mi se be6e na li4na osnova koeto ne pravi 4est na nikoi,za6toto sme tam da ni ocenqvat po tova kakva rabota vur6im a ne po simpatii.Mislq 4e taka se upravlqva firma,ako gre6a molq da me popravite.Sigurno riskuvam mnogo s mnenieto si no az sum 4ovek s dostoinstvo i ne me e strah da zastana s imeto si zad tova koeto mislq.Ne mislq ni6to lo6o za GNS i za horata koito q upravlqvat dano uspeqt da q sujivqt no ne mislq ,4e grafika e lekarstvoto.I vse pak Vie si znaete.

Защо служители са с кавички?Как инак се наричат тези,които работят за тази фирма?

Абе какво сте се заоплаквали? А регионалните мислите ли ги? Живко милия МИШОК е страшен и се прави на важен пред хората, които не го познават и не го знаят какъв натегач е всъщност! Този другия смачкания регионален...той е пародия на човек... Той е пример за това, че са го сложили на висок пост, но няма представа всъщност от нищо...абе и той не е наястно защо му се плаща, според работата която върши, т.е. нищо не върши. Какъв таргет какви 5 лева? Преди когато магазините вървяха, таргетите към Глобул са били изпълнявани и преизпълнявани, това че е зададен НЕРЕАЛЕН таргет на всеки магазин вече е друг въпрос. Хората нямат стимул да гонят таргет, защото бонусите са толкова смешни, че и за свещи не стигат! Като незнаят как да си стимулират хората ще има текучество, докато самата фирма не фалира!
Хубавото нещо на тази фирма беше работното време, а сега незнам кой би се излъгъл за тези пари да започне... Понеже нямат собствен стил, крадат идеи от фирми, които разбира се, че им вървят продажбите като знаят как да стимулират продавач-консултантите! Политиката на всички останали магазини като Германос, Хенди, 2be, Fonbox е да карат хората да се чустват спокойни в работната атмосфера, ако има проблем да се реши на секундата, да разчитат на своите ръководители и нещата си вървят. А тук какво се получава? Живко се обаджа веднъш на ден да излезнеш да вземеш стоката, защото е твърде изморен от седенето в колата целодневно! Като му се обадиш, ДА НЕ ДАВА ГОСПОД ТОВА ДА ТИ СЕ СЛУЧВА, да ти помогне за дадена ситуация, той съответно в момента има по-важна работа и не може да говори, или прехвърля топката на някой от офиса и се получава един затворен дяволски кръг. Защото от тук нататък никой незнае как да ти помогне за да решите проблема, защото никой не си разбира от работата! Другия момент, като се наложи да звъниш на колеги от офиса е, че се чустваш неудобно че ги караш да работят, защото почват да те обижат че си тъп и не можеш да се оправиш сам и как да не знаеш да разрешиш проблема си. А истината е че и те незнаят какво да направят и как да ти помогнат за да ти помогнат, защото ходят на работа само за да отбиват номера.
Не можеш да караш хората да правят активации след като не ги стимулираш финансово за това! Стигнеш ли таргета, на следващия месец е по-висок естествено, от къде на къде ще получаваш бонус???
Колегите с които аз съм работела са супер и ми липсват, но няма сила и заплата, която би ме накарала да се върна в това подобие на фирма!!!
А пък смешниците от Вивател всъщност не могат да Ви бъдат шефове тъй като не те Ви плащат заплатите, а всъщност тяхната заплата зависи от Вашите активации! Виковите и крясъците не будят уважение, а точно обратното!
И IT отдела са големи смешници, по цял ден се чудят в кой компютър да влезнат и каква информация да изтрият от него! А като ти забие системата и им се обадиш, все не са в офиса и трябва сам да се оправяш! Е много ясно, че това не им е работата, тяхната работа е да се правят на важни и да ти губят времето с въпроси за информацията която си си качил в компютъра. Нещо броят на вождовете се увеличава, а пък индианците стават все по малко и по малко. Общо взето хората които по документи ти се водят някакви шефове отговарят по външен вид и миризма на най пропадналите клиенти на фирмата!
Та се питам аз как да очакват уважението Ви, след като те не могат да бъдат пример за каквото и да било и след като самите те не Ви уважават!
Когато е имало недоволни клиенти в магазина и в този момент дойдат регионалните мишоци, ситуацията е много комична! Защото мишоците вместо да дойдат и да те защитят, те се крият между телефоните и витрините и отправят молби към Господ, клиента да не разбере, че смачкания и скъсан мишок всъщност ти е шеф!
Тяхната работа е да се возят по цял ден, да дефилират с едни и същи дрехи всеки ден по магазините, да ти задават едни и същи тъпи въпроси, без самите те да търсят разрешение на тези въпроси, от време на време като носят стоката да ти дават стока която е за друг магазин, да бягат от отговорност и т.н.
Не им е лесно и на тях не мислите ли? Това да имат критерии към хората си, които самите те не могат да изпълнят - да не мислите, че е лесно?
Успех на всички настоящи продавач-консултанти!

Здравейте на всички, които сте дали мнение относно GNS:) Много се зарадвах като попаднах на тази страничка и в частност относно коментарите за тази така "обичана и престижна" фирма :D Наистина, НЕ МОГА да повярвам как може на едно място да се поберат толкова много лицемерие, двуличие и интригантство! Всеки в тази фирма се е взел за шеф и за най-умен, а всъщност е пълно с неграмотни комплексари, които вместо да помагат на хората по магазините, гледат кой от кой колкото се може повече да сплетничат интриги и да те унижават по-най долния начин! Как може да нямаш смелост да погледнеш "подчинения си" и да му кажеш истината в очите, когато имаш нещо да му казваш? Седнали да пишат какви били старите колеги- селяни, тъпаци, неблагодарници и незнам си какви, а всъщност те описват точно себе си (особено някои "висшестоящи"- те си знаят много добре кои са!). Не случайно и текучеството на персонал е толкова голямо- ако не се харесваш на "шефчетата" изчезваш, дори и без причина, ако пък няма такава, винаги ще ти намерят споко ;)
За заплащенето мога само да кажа, че като за 12 работни дни в месеца беше поносимо, сега може и да е повечко, все пак и работното време смениха... Потенциала за развитие е нулев!!! Предвид това какви невежи и неграмотни хора са назначени за мениджъри, много ясно че за кадърните само едно остава- по 1 среден пръст! Работната среда е доста натоварена, тъй като по цял ден се работи с много пари и с много малоумници. Единственото хубаво нещо в тази фирма бяха колегите- много печени и готини хора, както и старото работно време ;)
Страшно много се радвам, че вече не съм част от моята "любима" фирма! Единсвеното нещо, което най-много ще ми липсва са колегите... На настоящите колеги искам да пожелая много успехи занапред, а на бъдещите искам да дам един съвет- попадне ли ви обява на Global Net Solutions бягайте надалеч!!!!!!!!!!!!

Kakvo stava az nemoga da povqrvam istina li e tova ili 6ega za6to pozvolqvat na nqkakuv
Palq4o da se durji bezobrazno s personala i to ne ednokratno!Az nqma da dopusna podobno otno6enie za6toto sum 4ovek ne po malko zna4im ot tozi \'\'Gospodin4o\",za6toto imam 4est i dostoinstvo i ne biva da izgubime sebesi v imeto na Global Net Solutions.Da suglasna sum 4e e vajno da sme po agresivni prodava4i no vsi4ko si ima granici i e jalko da znae6 4e si sam sre6to vulci i nqma koi da ti podade ruka dori kogato si prav.Mnogo sum razo4arovana i neznam dali i dokolko o6te moga da ponesa.
Imam apel ku horata koito 4etat tezi mneniq ,a te ne sa nikak malko:
Kolegi ne zabravqite koi ste!
Vse pak sme hora neka budem pone malko po dobri takiva!!!
Jelaq mnogo uspeh na kolegite koito zagubih poneje ne se haresaha no tova e jivota e radost i tuga a v GlobalNet naposleduk e samo vtoroto.

Не е истина до сега беше останало едно единствено нещо, заради което си струваше да си в тази фирмица.Сега вече и това го няма благодарение на една личност, която се вмъкна в екипа на висшестоящите и представете си се оказа отличен манипулатор. От това по-добро работно време, ако някой може да скалапи, за да е още по-гадно на продавач-консултантите може да им изпрати.Може би целта е да изгонят малкото кадърни останали в магазините и без това им е омръзнало да им гледат физиономиите.С този безумен график може само да ходиш да си пиеш кафето и да си тръгваш.Компанията е в пълен състав всички на куп - много умно с два компютъра работят четири продавача.

Ima edna edinstvena svestna li4nost na Luben Karavelov i tova e DANAIL VALKOV,
Super zemen i kulturen,ni6to ob6to s ostanalite kompleksari. 4ovek, uvajavan ot vsi4ki hora po magazinite.