Global Net Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Ами Буе 84&markers=София,ул. Ами Буе 84

Global Net Solutions

Абсолютно съм съгласна с мнението на колега, който по-долу обясни ситуацията с работните места и заплащането.Няма друга такава фирма в която да работиш за БТК, за ВИВАТЕЛ и за Глобул и да получаваш заплата за едно работно място.Да ти правят всеки месец таргет така, че ако случайно си го стигнал през месеца другия да не можеш посмъртно.И накрая, ако случайно си го направил да ти подхвърлят някакви смешни 15-20 лв.Питам Ви аз господа "ВИШЕСТОЯЩИ" какъв стимул да имат подчинените Ви.За какво да си мърдат задниците и да се кланят на клиентите - за 20 лв ли?Ами нервите им едва ли ще се излекуват за 20 лв, а няма и гаранция, че ще си ги получат.Каквото е управлението, такъв е и персонала.Малко качествени хора останаха, но и те вече са пас.Струва ли си да се хабиш за нищо.Жалко за тази хубава фирма.

ЕЕЕЕ немога повече да чета тия глупости!!!Стига ревахте бе хора,какво ви пука!!!От години сме на това дередже!!!Те ни лъжат,че ни плащат,ние ги лъжем че работим......и ако някой каже,че си скъсва гъза от работа непрекъснато............то това дали е вярно!!!Аре признайте си....,че както има дни с много,много работа така има и дни дето си клатим караката по цял ден и това никаде го няма!Има хора на по 2,3 месеца и всички имат претенции кой в кой магазин да е, с кого да работи....в тая фирма съм от доста време и да ви кажа преди няколко години това нямаше да бъде възможно.Вземете се стегнете малко стига сте ревали не виждатели ,че в Глобъл Нет никога нищо няма да се промени...аз сам работила 4год.за тая фирма и досега освен да идват нови и нови началници(те станаха повече от персонала) друго не се случва.По стечение на обстоятелсвата сега не работя....и не ми липсва особено ГНС,но докато бачках съм се кефела на работата си през тези години.Поглеждайте и себе си от време на време....,не само другите!Фирмата не е чак толкова лоша,колкото я изкарваме в тоя форум и тия неща дето ги пишете е по добре да се казват в очите на място,ще имат по голям ефект.

Здравейте и от мен, бивши и настоящи колеги!
Доста често влизам и чета как се изказват най-различни хора тук във форума, но така и не бях писала нищо досега, дойде и моят ред :)...
Преди всичко на този "някой си" който предлага да направим нещата по-добри искам да кажа... може би си отскоро на работа при нас, изчакай малко и тогава пак ще си говорим... и това дето съветваш да направим лошото добро... не и в тази фирма и не с тези ръководители.
Бих желала всички да помълчим една минута в чест на великите постижения в нашата фирма. Никъде го няма това - офис Глобул, офис Вивател, офис БТК и офис Easypay на едно място и за всичко това 400лв. Кой друг успява с подобни условия да излъже някого да му работи... и то първите 6 месеца на 350лв. И не само това, към бонусите са включени злобно отношение, интриги, унижение и постоянни проверки. Работа мечта. Пожелавам на всеки бъдещ колега много активации и по-стабилни нерви, ще му трябват.
Дано така наречените ни шефове скоро се замислят, че ние им вадим заплатите и без нас са за никъде!!!
И много държа да добавя последно...Калинче, евала!!!

Много са зле в тази фирма! Трябва им голямо обучение по всички въпроси! Голяма
некомпетентност ги тресе!

Аман от лицемерие това фирма в която някои хора се опитват да се издигнат като лицемерничат и топят колегите си по много долен начин.Защо не разбират че когато правя нещо го правя с ясното съзнание че нося отговорност за действията си и да приемам лично всяка дума и не мога да си я сложа ''през това''защото работя и взимам всичко присърце нали за това съм там в крайна сметка недопустимо е за мен да си слагам всичко през оная работа.За съжаление не съм толкова безразлична колкото можеби трябва.Радвам се че имам 'наглоста' да си защитавам името и достойнството и ако няма място за такива хора в тази фирма то много жалко тогава.Разберете най после че с подлизурщина не се стига далече.Благодаря много на Юли за това че се опитва всячески да ми помогне но винаги за жалост се намира кой да го спъва.Радвам се че все още спя спокойно и успявам да съм коректна с клиентите ,което както е ясно е в ощърб на работата но..Дано съня ми не е спокоен само от успокоителните които се налага да пия от известно време в благодарение на прекрасната работа която работя.Да да знам ако не ми харесва знам добре какво ще ми оговорят...е в крайна сметка няма пари за медицинските карти не могат да си позволят да роботят хора с разклатено здраве постъпваш здрав за година си вече болен и айде вън като не ти харесва.В крайна сметка човек трябва да има приоритети в живота си и да уважава колегите си.

Здр, аз също съм бивша служителка на ГНС,и мога да ви кажа,4е сте доста крити4ни в мненията си към фирмата,все пак никой не ви задържа там.Когато работех там и аз си имах тежки дни,но повярвяйте ми в много други фирми ,на пръв поглед престижни работиш като скот и не си мислете ,4е ще ви приемат много радушно,навсякъде е доказване. Докажете и вие 4е не сме прости продава4и,защото днес си консултант,но утре не се знае.Има и много просташки изсказвания и вие ,които ги пишете се замислете,защото не е лесно да правиш собствен бизнес и ако имате такива служители като вас =лелелеее= Мен ме наследиха то4но такива 2-ма ,името немогат да си напишат ,но сме с претенции..А към Теодора Йовкова бих желала да й кажа ,да бъде малко по добра и мила първо като 4овек и после като ръководител.

Браво Калина!Право куме в очи, точно ясно и целенасочено.Само,че точните хора едва ли ще си напрвят труда да го прочетат.Че коя е тази фирма Глобал НЕТ, кой изобщо е чувал за нея.Хората искат резултати,но дават и реклами и какво ли не правят, за да им обърнат внимание.Кой с кучета, кой с тъпи шарани- няма значение важното е да те забележат.Не са тъпи консултантите ни, няма кой да отвори очите на клиентите , че изобщо съществува нашата фирма.Жалко,но факт.Потъваме бавно, но пък сигурно.

Досега не съм видял някого да похвали ,управата,заплатите или каквото и да било свързано с GNS.Много са зле !!!
Не започвайте работа там,ако искате да водите нормален,социален живот !!!
Не убивайте детското в себеси !!!

Ей нямам думи просто за Борис Чорбаджийски,как може бе,та той върви сам срещу себе си,с тия мизерни пари и с грам потенциал не можеш да задържиш хората,а не може да разбере,че те му вадят хляба,единственото хубаво беше работното време,но вече и това е в минус,затварят магазините,правилно,никой няма да забележи че ги няма даже,а рекламата къде е,защо толкова години се крием под логото на Глобул,защо доскоро бяхме с коледните каталози,защо нашите задължения се увеличават за сметка на заплатата,как да дойдат тия хора,като никога не са ни чували,хората постоянно ме питат за каталози,смееха се и ние заедно с тях като ни гледаха на първа пролет с коледните каталози и старите цени,ужас,хората въобще незнаят,че сме представители на Вивател,и още и още.......тази фирма слиза надоло милата бедна и смешна,техниката стара забива ама що някой дане си ги прибере тия парички в джоба ами ще ги дава за нова техника,аз лично чакам 6тия месец от договора да ми изтече и се махам

Като се има предвид колко време сме търпяли и продължаваме да търпим отвратителното отношение от "високопоставените", които са над нас....мисля че е малко късно ние "служителите" да се опитваме да правим лошото в добро! То за да се постигне това трябва всеки по отделно да се превъзпита и да му се обясни, че това слънце, което свети не е само за него и че всички сме хора и че мачкайки достойнството на хората, ще постигнат нещо! Самозабравилите се, ако сами не се опомнят няма кой да им помогне!
А пък и тук всеки си казва мнението вследствие на това, на което сам е станал свидетел! Така, че ще търпите това, което се пише по ваш адрес и ще мълчите, колкото и да ви боли от истината!
Такива изказвания ги запазете за обществени прояви и изказвания!
Тук са малко неуместни и яко закъснели!